0 oy
208 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (872 puan) tarafından
Kızlar herkese iyi akşamlar. 

Bugün güzel bir kadınla tanıştık parkta, torunlarını getirmiş. Benim de bebişim bu arada 4.5 aylık, parka gidiyoruz çocukları oyunlarını izliyor çok mutlu oluyor. Napsın bebişim gündüz çok sıcak evde hapis oluyoruz. Yanlısız. Insanları çocukları görünce o kadar mutlu oluyor ki bir görseniz:) neyse. O kadının torunları gelip bebişim sevmek istedi, ama babannesi dedi ki, çocuklar, karşıdan sevin, ellerinizle dokunmayın, bebek daha çok küçük, siz ise parkta herşeyi ellediniz dedi. Abla ne güzel uyarıyorsun dedim. Allah razı olsun. Bu güne kadar ben kendim uyarıyordum küçüğünü de büyüğünü de. Yanı kötü niyetle sevmek istemiyorlar, biliyorum. Ama evde ben çok dikkat ederken, dışarıda küsmesinler diye bebeğimi  elletmek istemiyorum kimseye. Sizler nasıl tepki veriyorsunuz bebeklerimizi tanımadığın insanlar elleyip sevmek isteyince? 

4 Cevaplar

+1 oy
(2,523 puan) tarafından
Keşke herkes bu kadar düşünceli olsaaaa
(872 puan) tarafından
Aynen şaşırdım ben
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Bilinçli insanın hali başka oluyor işte ne güzel uyarmış torunlarını.
(872 puan) tarafından
Evet :) . Öyle, çocukları büyükler uyarması lazım bence
0 oy
(966 puan) tarafından
Çok guzle demiş kadın. Bende geçen sağlık ocağına götürdüm kızımı . Orda beklerken yaşlı teyze geldi kızıma işte sevmeye konuşmaya felan ama dokunmuyodu . Sonra elinde şişe çıkardı dezenfektan gibi kızımın eline dokucekti tam dedim o hasta herşeyi kullanmıyoruz dökmedlsen iyi olur teyze dedim güzel dille himm tamm dedi uzaktan sevmeye devam etti . İnsan korkuyo artık mecbur alınmaları gerek
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne düşünceliymiş maşallah ona 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,212 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.