0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından

Bugün 4 arkadaş bir araya geldik 2 ser tane çocuk var hepsi de hemen hemen aynı yaş grubu evine gittiğimiz arkadaşın çocuğuyla diğer arkadaşın çocuğu bilek güreşi yaparken bileğini ağritmiş tabiki biseyi yok çocuğun da 

Sinirlendi sen hep böyle yapıyorsun felan diye arkadaisn çocuğuna kızdı o da kadın neye uğradığını şaşırdı ben gidiyorum eve kalkın dedi ev sahibi de hiç bisey demedi gitme nereye gidiyorsun felan diye bisey söylemedi birde sofradayız kadın sofradan kalktı gitti. 
Bilmiyorum ben çok karşıyım çocuk için kötü olmaya çocuk bu sonuçta bıraksan arkani dönsen oynarlar hiçbişey olmamış gibi . Değmez bence kalp kırmaya tam herkesin çocuğu kendine kıymetli ama tepkisi aşırıydı bence siz olsanız napardiniz 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,472 puan) tarafından
Çocuk bu her an herşey olur asla kimseyle kötü olmam şahsen bugün kavga eder yarın barışırlar yersiz tepkiye ne gerek var misafire yapılan büyük saygısızlık ben olsam bidaha yüzüne bakmam o insanın 
(274 puan) tarafından
Bende şoka uğradım dedim ona yapan banada yapar aynısını
(1,472 puan) tarafından
Aynen öyle dengesizmiş belli ki
-Reklam-
+1 oy
(128 puan) tarafından
Cocukla ****** icin kavga olmazmış güzelce uyarsaydi keşke once çocukları sonra annesine madem cocugu kıymetli girmesin böyle ortama ev sahibininde gitme dememesi sacma belki kadında şaşırmıştır ona bisey diyemem ama giden kişi hatalı 
(274 puan) tarafından
Ama cnm kadın çocuklarını tehdit amaclı söyledi eve götürecm sizi hadi kalkın felan dedi eee ev sahibi de hiç yerinden kımıldamadı bile oturdu öylece kadın napsaydi gitme boşver ben çocuğu uyarıyorum sen niue alınıyorsun felan demesi lazımdı yani oncesindede böyle bisey yasamislar galiba
(128 puan) tarafından
Kiz ben yukarda hyvn dedim küfür değil  bak . Doğrudur canım iki taraftanda var ozaman ne deyim inşallah yeniden biraraya gelirsiniz bu olayda unutulur gider
+1 oy
(13,863 puan) tarafından
Ev sahibinin terbiyesizligi. Misafir cocuğuna öyle davranilmaz. 
(274 puan) tarafından
Aynen öyle kendine yapılsa nolurdu acaba
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Abartılmış kalp kırmaya gerek mi var çocuk bunlar ya
(274 puan) tarafından
Aynen canım kötü olmaya değmez bence
(1,301 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Diget cocuklari problem edecekse çocuğunun yanından ayrılmayacak. Çocuktur bu herseyi yapabilir kızmak anlamsız. Her zaman böyle yapıyorsun diyormuş bir de cocuga. O zaman bir bahane bulup gitmeyeceksin o eve.
(2,938 puan) tarafından
Ben misafir ev sahibinin çocuğuna bağırdı sandim tam tersiymis. Ev sahibi çağırmayacak o zamana. Misafirin yerinde olsam ben de durmazdım o evde
0 oy
(48,668 puan) tarafından
mesafe koyardım arama 

dün ilk kez çocukluk arkadasimin annesine gittik virüsten dolayi gitmiyoduk o benden once evlendi ikiz kizlari var 9 yasinda benimkide 3 yasinda benimki haksiz oldugu halde hep kendi çocuklarına kizdi 
(1,272 puan) tarafından
3 yaşındaki minnak ne haksızlık yaptı acaba :D ❤️
(48,668 puan) tarafından
kızların oyuncakları vardı onları yere döktü benimki sinirlenince elindekileri atiyo yere arkadasimda kizlarina kizdi bu sadece bir örneği ☺️
(1,272 puan) tarafından
3  4 yaşındaki çocukları bu gibi durumlarda zaptetmek kolay değil. :) 9 yaşındaki çocukların anlayış göstermeleri ve değerli oyuncaklarını ortadan kaldırmaları en iyi çözüm. :) benim kızım 6 buçuk yaşında biri geleceği zaman direk oynanmasını bozulmasını istemediğin oyuncaklarını ortadan kaldır, sonra oyuncak kavgası istemiyorum diyorum :) yoksa ortalık savaş alanına dönebiliyor :))
(48,668 puan) tarafından
benimki uyumlu ablalarla çok oynarda bu cadilar soguklar oynamadilar ☺️ olsun benimkinin sucu icin onlar firca yememeli☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bir olay nasıl çözülmemeli çok güzel örnek olmuşlar çocuklara. Sanki çocuk onlar. Ev sahibinin de yaptığı gerçekten ayıp. Eğer kasıtlı bir durum varsa uyarirdim güzel bir şekilde, çocuk sonuçta karşındaki de. Ve evine çağırdığı misafiri kovmaktan beter etmiş. 
(274 puan) tarafından
Değil mi resmen s.tir git demediği kaldı ya bir tek kendilerinde var çocuk çok sınır oluyorum böylelerine
Ya birde çocukları o kadar şikâyetçi ki en ufak bisey olsun anneeee o bana şunu yaptı anneee o bana bunu yaptı
dedim çocuklara çok mudahele ediyorsunuz onlarda sürekli size şikayete geliyorlar bırakın çocukları bi dedim
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Çocukla çocuk olmuş resmen kadın
(274 puan) tarafından
Aynen öyle canım bide diyorki kırıldı sandım eşim beni ne yapardı diyo
Ne yapması mi var dedim olacak olduktan sonra rabbim onu bahane eder olur yani dedim biz gidince de olabilr  eşinde abartmasin dedim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kuzum benim kizim 21 ekim de digdu arkadasimin oglu da oyle ikisini ortaya koyduk ne zaman yakinlassalar baktik vurcaklar vs hemrn mudahale ettik. Yani ya dikkat edeceksin yada cocuktur olur diyeceksin.
(274 puan) tarafından
Ya canım erkek çocuğu birde çocuğa ne zmna kadar söz geçirebilirsin ki akılları erse zaten yapmazlar
Haa özür dilettir mesela bi daha yapmaman gerekiyor felan de resmen kadına si..tir git dedi yaa bn şok oldum
(7,791 puan) tarafından
İyi de her türlü haksiz ev sahibi madem ogkuna de yapma onla bilek güreşi diye yani alan memnun veren memnunmus. Ben şahsen cocuguma kizardim baskasinin cocuguna kolay kolay kizmam yani gercekten kızdırmasi lazim buyuk bi sey olmasi lazim..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
12 cevap 442 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 146 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu