0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Sırf bu yüzden birbirimize giriyoruz eşimle ya bayram temizliği yapıyorm ama oğlum illet etti benii cidden sinirim bozuk eşim yarim saat yardım ediyor Daha sonra bırakıyor bnada yapma diyor yapmamasam ev pis kalıyor sonuçta yaşıyoruz burda geceleri 2 saatte bi ağlıyor valla bunaldim herşeyden yaa 9 aylik oldu emeklemiyorda bi iki sürünüyor yani dün yemeği zor bela yaptım eşimle ikimiz çok yıprandık sürekli çocuk yüzünden kavga ediyoruz 3 yaşına gircek olanda var gündüz 10 da Uyuyur bir daha 3 de Uyuyor ama en fazla 45 dakika dün eşime dedim ölsemde kurtulsam artık....O derece bunalmış durumdayım kayinvalidem arabayla yarim saatlik uzaklıkta annem desen keza öyle onlarda kendi işlerini yapıyorlar bu oğlum neden böyle ya dün saatlarce kucağımda taşıdım artık oturdum ağladım resmennn Allahim güç kuvvet ver diye gerçekten peşpeşe doğurmak çok zor cokkk....

5 Cevaplar

0 oy
(2,618 puan) tarafından
Benimde 4 tane evladım var ve 2 ufaklar kizkm 1 yaşında oğlum 3 yaşında ikisidw çok yaramaz ama çok şükür zorluklarıda olsa hiç kötü düşünmedim onlar daha çok ufak annesi ikisininde size ihtiyacı var 
-Reklam-
0 oy
(447 puan) tarafından
Sırtına al canım ben 1 yaşına kadar oyle temizledim evimi 
0 oy
tarafından
Sizin durumunuz benden  iyi bence. Aynı durumdayız ve benim oğlum geceleri 15 dakkada bir uyanıp ağlıyor. Beterin beteri var sizin yine 2 saatte birmiş. 2 saat bile olsa uyuyorsunuz. Ben temizlik yaparken hiç durmuyo ağlıyorum o derece uykusuzluk ayrı dert ev işi ayrı dert. Hiç yemek bile yapamıyorum bende
0 oy
tarafından
Bnm bir tsne var ama yemek yaptırmaz kucak istemez ama yemek malzemeleri ile oynamak ister.otururken önüne dikkat çekici bir şey koyun.
0 oy
tarafından
Ama zaten o aylardaki bir bebek kendi halinde kaç ek durabilir ki? Haklısınız gerçekten çok zor ama o da bebek. Emin olun bütün bebekler böyle. Bikac yıl bu şekilde devam edecek, bebek öncesiyle aynı olmasını beklemek insanın sadece kendini yipratmasina sebep oluyor. Kendimden biliyorum çünkü. Gelen de iki çocuğunuz olduğunu bilerek gelsin, çocuksuz evle aynı olmaz ki hicbirsey. Emin olun bir yıl sonra kimse sizin evinizin temizliğini hatırlamayacak ama bebeğiniz ona nasıl davrandığınizi hatırlayacak çünkü karakteri bu şekilde oluşuyor. Ve lütfen yüklenmeyin kendinize, herşey olduğu kadar. Tadını çıkarın çocuklarınızın. Yıllar sonra isteseniz de yanınızda olmayacaklar, evi dagitmayacaklar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 323 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 194 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı