0 oy
328 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar koltuk alti ve bikini bölgesi kararmasina bi çözüm bulan var mi herşeyi denedim alamadığım krem kalmadı yok bi tık bile bayatlamıyor üstüne daha kötü karardı simsiyah oldum yaa güzellik merkezine gittim seansına 300 tl dedi kaç seans olur dedim vallaa baya olur diyo napcami bilmedim resmen dışarı çıkmıyorum bu yüzden bisey giyemez hale geldim simsiyah bir koltuk alti eşimde surekli diyip duruyor doğumdan sonra oldu böyle anaa moralim bozuldu artık yaa buna bi çözüm bulan varmi

3 Cevaplar

0 oy
(522 puan) tarafından
Lazer gidince beyazliyo .ama gitmiyosan bı krem önerim  ben kullanmadım ama kullananlar çok memnun tabi sürekli kullanman gerekiyo bı iki surmede gecmez
(4,698 puan) tarafından
Keremin ismi ne canikom
(22 puan) tarafından
Vallaa karınca yağı kullanıyordum çok az çıkıyor o yüzden lazere gitmiyorum vallaa iyi olur
(522 puan) tarafından
Özel açıksa ordan resim atım kapanirmi burda bilmiyom
(22 puan) tarafından
Açık açık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Patatesi rendele pirinci de kaynat yumssiyncs robota çek ikisini karıştır bir iki damla limon koy sür 10-15 dk beklet sonuç alırsan bı duanı alirim
(22 puan) tarafından
Ay vallaa o kadar sıkıntı yaşıyorum ki bu durumdan etmez miyim olmazsa bile allah ne istediğin varsa versin dualarını kabul etsin inşallah
0 oy
tarafından
Benim kararmaya başladı cnm bir çözümü olsa keşke cnm
(22 puan) tarafından
Gördüğümü arastirdigimi  denedim kremlerini aldım yok expigment iyi gelir dediler aldım daha da kötü oldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 224 göst.
17 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Laborant anne (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.
0 oy
2 cevap 130 göst.
28 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ozge26 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 491 göst.
26 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...