0 oy
222 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar koltuk alti ve bikini bölgesi kararmasina bi çözüm bulan var mi herşeyi denedim alamadığım krem kalmadı yok bi tık bile bayatlamıyor üstüne daha kötü karardı simsiyah oldum yaa güzellik merkezine gittim seansına 300 tl dedi kaç seans olur dedim vallaa baya olur diyo napcami bilmedim resmen dışarı çıkmıyorum bu yüzden bisey giyemez hale geldim simsiyah bir koltuk alti eşimde surekli diyip duruyor doğumdan sonra oldu böyle anaa moralim bozuldu artık yaa buna bi çözüm bulan varmi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lazer geçiriyor diyorlar ama bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Patates suyu kuzu 
0 oy
tarafından
Çözümü evde doğal yok ya devletin karşılamadığı Bi marka vardı cildiye yazıyor onu alıp evde kendin soyucaksın yada kliniğe soydurucaksın benim lazerde çalışan yüzünden yandı aslında mikrop kaptırdı 6 seansın var üst üste hamile kalınca 1 defa gidebildim 
(87 puan) tarafından
İlacın adı nedir ya allah rızası icin
tarafından
Bendede vardı ama taşınırken kayıp ettim ben onu aloveralı bir şeydi bendeki leke iz onlar içindi bakayım internetten bir markada arkadaşım kullandı onada onu sorayım sirde ayağı yandı soymak için kullandı
tarafından
Arkadaşıma sordum onun kremini yazınca atayım eve gidince akşam bakayım inşallah adını bulabilirim internetten baktım yoktu aloveralı jeldi kokusu falan ağır bir şeydi hatta en son fiyatı 300tl bakmıştım internetten
(87 puan) tarafından
Bekliyorum bulursanız yazın lutfen
0 oy
(123 puan) tarafından
Valla inanır mısın bilmem ama ben sonuna kadar arkasındayım bu ürünün ve gerçekten ben satış yapıyorum diye de deil farnasi White coorect serisi var aydınlatıcı set mucize diyebilirim leke özel bolge koltuk altı kararmasinda o ladar etkili ki inanın pişman olmazsınız. Satış yapıyorum üyeyim kesinlikle deil bende kadınım kötü bir görüntü biliyorum ve anlıyorum sizi isterseniz özelden bilgi verebilirim 
(87 puan) tarafından
Tam adı nedir
(123 puan) tarafından
Aydınlatıcı seri diyorlar katalogta White correct geçiyor ama şiddetle tavsiye ederim isterseniz yardımcı olurum üyelik konusunda
0 oy
tarafından
patates suyu veya karbonatla limon sur ovala evde böyle bi dene 1 hafta 10 gün anlarsin işe yarıyor mu yaramıyor mu  hatta foto çekip 1 hafta sonra karşılaştır.
(22 puan) tarafından
Tamam bi deniyim bunu da vallaa  çok kötü bir görüntü yaa umarım ise yarar
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Karbonat ve limon 
(22 puan) tarafından
Çok yaptım olmadı bu ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 328 göst.
17 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Laborant anne (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
28 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ozge26 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.
0 oy
4 cevap 491 göst.
26 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...