0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım 15 aylık dün annemgildeydik yegenimde vardı ama çok hastaydı ishal ateş uskufra hepsi vardı çocuk çok hastaydı apar topar acile götürdüler akşam eve geldik uyudu kızım biseyi yoktu sabah kalktı kahvaltı yaptı yine iyiydi öğlen de yemek yedi daha az önce tekrar yemek yedi yumurta yemişti su falan içti ve olduğu gibi hepsini kustu şarıl şarıl ilk defa başıma böyle bişey geliyo ilk defa kızım böyle kustu acaba salginmi kaptı diyorum yoksa yumurta yedi su içti üstüne bide hava çok sıcak ya yumurta falan mı dokandi diyorum zencefil kaynattım içiremedim banyo yaptırdım şimdi uyucak bidaha kusarsa hemen hastaneye götüruyum diyorum ama bilemedim napicam

2 Cevaplar

0 oy
(2,211 puan) tarafından
Hemen kapmaz, sıcak çarpmış olabilir, ben nezle olmuştum oğluma 3 gun sonra geçti. Gözlemleyin eğer kusma devam ederse götürün. Çok geçmiş olsun 
tarafından
Yeni hastaneden geldik dayanamadım babasını aradım doktor salgın var çeşme suyu icirmeyin dedi
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Canım sabah aynısını benim oğlumda yaşadı çok korktum ilk defa böyle bişey oldu hem ağzından hem burnundan fışkırarak kustu hemen doktorumuzu aradım kakasını sordu ishal dedim o zaman tahlil yapalım korkma çok ciddi bir şeyi yok dedi şimdi kaka yapmasını bekliyorum laboratuvara götürücem
tarafından
Yeni hastaneden geldik dayanamadım babasını aradım doktor salgın var çeşme suyu icirmeyin dedi
(1,455 puan) tarafından
Bizim tahlillerimiz de temiz çıktı üşütmüş sanırım

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,390 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 678 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ergenin annesi (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,838 puan) tarafından soruldu