0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Slm kızlar size sorum olacak benim eşim 2 yoldan fazla babasına oturduğu evde kira veriyor ev kayinbabamin kayinbabam in durumu çok çok iyi hatta ve hiç bana demedi eşim taaki en son tartıştık eşimle falan bana dedi işte öyle boyle ben bilmiyordum ve kayinbabam kaynanam nerde oturup kalksa bize minnet ediyorlar işte bedava oturuolar falan benin esimde bana verdi işte bir kaç keredir para al ver babam a falan ablam da diyor de onlara bu para ne derilerinde de kira bende hiç demedim eşim deme diyor en son gene işte kaynanam a verdim parayı kira su elektornik kayinbabam eşim i aramış 20 tl eksik diye esimde aradı beni dedi öyle dedi babam bende dedim kaynanam almış oni dedi lazım bana bende çok sinir oldum dedim bize 20 tl nin hesabını bile yapıyor bende  diyorum bana dedikerinde bu 300 tl ne dcem kira yüzlerine vura vura ne insanlar var bu dünyadan allahım yarabbim beni zengin edip pinti yaoacaksan hiç yapma bu arada eşim asgari ücretle çalışan biri ve kayinbabam durumu çok iyi kaç yerden kura geliri var herşeyi sizce ne yapmaliyim 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım şimdi şöyle eğer başka çocuğu da varsa onlara haksızlık olmasın diye alıyor olabilir bide kendi ayakları üzerinde durmayı bilsin bize guvenmesin diye de alıyor olabilirler ... Anne babasına kira veren çok tanıdığım var inanki 
(137 puan) tarafından
Canım var iki oğlu onlar meslek sahibi kaynim i evkendirio şimdi aradı oğlunu dedi bana her ay ver birşey maaşı olmasına rağmen yok dedi vermiyorum evime zor bakıyorum vermedi birde canım geliri çok kayinbabam in o öyle gözü doymuyor fakir olsa ben ver derdim eşime ama 7 evi var az mı durmu çok iyi hergun et yiyen inşan
tarafından
Zenginler doymaz kız bilmiyon mu fakir olsa zaten istemez :) boşver takma kafana eninde sonunda sana kalacak öyle düşün :)
(137 puan) tarafından
Ah kuzum nah kalirrr  var ya imi kaynana hepsinden cocuk kalmasın da istemiyorum yeter ki eşimle huzurum olsun onlar bizden uzak olsun yeter
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hele bu babayla ana nasil ana baba anlamadim ben 
(137 puan) tarafından
Canım iki kaynanam  var malesef bu kaynanam ilk eşim in annesi bu aldı 20 tl yi ama ona vermiyor diye çıktım dedim anne öyle falan dedi ben dedim ona zaten gene de derim
tarafından
Kiz cok karisik konusuyon biside anlasilmiyo butun olaylar birbirine karistiriyon
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Hiçbir şey anlamadım :O

(137 puan) tarafından
:(doğrudur canım çok karisik
(1,698 puan) tarafından
İnsan Oğlndan kira almaz ama canım. Tam tersi oğlunu evlendirmişsin bi ev yapabilir oğlunun üstüne ki başını soksun rahat etsin diye. Adam olan bi baba ana bunu yapar
0 oy
tarafından
Insanın gözü aç olunca herşeyi yapar 
(137 puan) tarafından
Haklisiniz rabbim hakkımızı bırakmasın bir insanın yıllık geliri 25 bin tl ya yakınsa ve gözü hala o paradaysa zıkkım olsun eşim bizden surdan kısıp veriyor
tarafından
Amin kuzum amin herkes anne baba olsa keşke. Benim eşimin ailesi de öyle bize bir kuruş faydaları olmadi biz yapıyoruz hep yine yaranamiyoruz
0 oy
tarafından
Yazıklar olsun valla ama var boylelerı bizde de baba olamayan bir baba var yanı yasadık canim akıl olmazlae
tarafından
Allah akıl versin canim sıkma canını degmez bunlara
(137 puan) tarafından
Amin canım olmasa vala derim ver canım sağolsun gene de hiç birşey demedim eşim E ben ama var ve hala gözleri para da ondan bu üzüntü
tarafından
Yavrum aynılarını yasıyorum emin ol ve 16 aydır muhatap dahi olmuyoruz sildik attık rahata erdik paraları da onların olsun fesatlıkları da
(137 puan) tarafından
Haklisin vala canım ya uzak olsa insan herşey  boş ama işte göz göze olunca bi farklı olup
tarafından
Gordukce insan sınır oluyor canım
0 oy
(1,847 puan) tarafından

Dedemde amcamdan kira alıyor ama amcam kendi istedi o evde ben oturayım kira vereyim dedi 

Bizde kayinvalidemin evinde oturuyoruz ama kira falan vermiyoruz 
(137 puan) tarafından
Ya doğrudur canım ama kayinbabam birde durumu çok iyi 7 evi var dükkanı su bu ama işte göz doymuyor
(1,847 puan) tarafından
Kimisi çok ac gözlü oluyor gerçekten. Sanki mezarlarına götürecekler o kadar parayı. Oğlun yani sonuçta.
0 oy
(553 puan) tarafından
Madem kira veriyorsunuz normal kiraya çıkın başkasına 3 5 fazla verirsiniz zorunuza gitmez 
(137 puan) tarafından
Kuzum eşim yok diyor işte ne bilim
0 oy
tarafından
Kira verdikten snra nie kayinbabamin evinde oturuyum ki 
(137 puan) tarafından
E canım bende öyle diom ama işte eşim diyor nereye gidelim başka yerler daha pahlı sozumu dinlemio bide altta görümce ben ortada üstte kaynana ahh ah kimse kimsenin derdini bilme,
0 oy
(350 puan) tarafından
Canım benim kayinvalidemde evi var eşim oturmak istedi kira ödersin çok oturmak istiyorsan dedi var yani şuan oturmuyoruz başka bi yerde kirada oturuyoruz hiç gerek yok alsınlar evlerini başlarına calsinlar
(137 puan) tarafından
Bende eşim E öyle dedim de işte diyor bask yere daha çok veririz su bu biraz kendimi toplum diyor yoksa oda çok üzülüyor ama napsın işte ne insanlar var bu dünyada kurban olurum babam a önünde ne varsa kıyar yedirir
0 oy
(389 puan) tarafından
yok ya alınırmı hıc ama soyle tabı bı gecım kaynagı oysa kayınpederının alır ama otekı turlu ayıp ya bızede kayınpederım kıracıyı cıkarım sız oturun dedı ben anneme uzak olur dıye ıstemedım
(137 puan) tarafından
Vala canım o kadar ev kira pra allah burnumdan getirsin  inş ama dcem inş birgün alın kira parası inş o güç gelsin de bana insafsiar
(389 puan) tarafından
çok ayıp valla bana tuhaf geldı evladım ıyı olsun asıl kırayı bırak durumu ıyıse yardım da edebılır yanı ne kayınpederler var
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Başka bir yerde kirada oturun daha iyi öyle şey mi olur
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kız bizim bir akraba dolar mark vardı o zaman kendinin çok çok iyi durumu vardı dolar mark üzerinden kira alıyordu kızından. Bedava mı oturacaklar geçinmeyi öğrensinler diye. Şimdi nasıllar bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,365 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
17 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.