0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar neden eski elti cunku esimle ayriliyorum artik eski eltim oluyor ayriliyorum ama pisliklerin seyleri bitmiyor illallah ettim artik evliyknde ayni bo.ktu simdide oyle ben kizima yarin 6 ay kinasi mevlut yapicam oyle küçük dedimde zaten bilen bilir bugün ayni eski kaynana gibi neden bizi çağırmiyo o benim kaynimin kizi buse umrumda değil demis bende sinirlendim mesaj aticam ne diyim sizce ay sinirlerim bozuldu sen kimsin seni cagiriyim ayrilmisim evi ayirmisim bide senimi cagiricam ap.tal yaa kizlar ne desem acaba bu hep byleydi bisi yapilcagi zaman rezillik cikartir en guzel ani bozardi cok kotu biri agirmi konussam yoksa duzgunmu cunku coj sinirliyim 

7 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kız umursama bence. Belki oda böyle bişey istiyor.    Umrunda bile olmasınnn.    
tarafından
Yaaa yapmadigi kalmadi ayrildim genr ayni
-Reklam-
0 oy
tarafından
En güzel anı bozar yazmışsın amacı suan seni sinir etmek mesaj atarsan amacına ulaşır keyifine bakar. O yüzden hic takmaa birak o sinir olsun
tarafından
Oylemi dersim
tarafından
Evet canim hatta bol bol fotograf paylaş kudursun :))
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hic bi sey de sen kutlamani yap eglen yine derse ort.cok guzeldi bozcak kisilere ihtiyacimiz yoktu de gec. 
tarafından
Ayy dimi kizz bak evett
0 oy
tarafından
Sen onun umurunda değilsen gelmeye bu kadar meraklı olmasın o zaman 
tarafından
Kizz evliykende iyi degildikki zaten
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiç birşey deme başkasının ağzıyla gelen sözde itibar etme eski artık boşver 
tarafından
Baskasinin ama gercekleri solicek biri taniyorum cunku
(4,698 puan) tarafından
Ne olursa olsun gelip yüzüme söylemediği sürece arkamdan konuşabilir
tarafından
Istediği kadar konussun pislij
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hiç birşey yazma kudursun bol bol resim atıp dur her yere ayrıca ayrılmışsın kaynana elti ne işi var
tarafından
Oyle yapicam oyle valla hep boyleydi bo.k yaa
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bence hiç birşey deme. Sana bu haberi kim getirdiyse. Sende ona söyle neden onu çağırayım ki. Onun kaynının kızının annesi benim. Kimin gelip gelmeyeceğine ben karat veririm. Hâlâ evli bile olsam ben istemedikden sonra onu çağırmak zorunda değilim de. Sana lafı getiren ona da götürür. Böylece dolaylı yoldan cevap vermiş olursun. 
tarafından
Dedim kizz aslinda neler soyledim gider söyler zaten
(3,052 puan) tarafından
O zaman bi de tekrardan onunla muhatap olma bence canım. Belli ki kendine kavga malzemesi arıyor. Böyleleri kaosdan beslenir. Ona o fırsatı verme derim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 424 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nesegül (2,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 586 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 225 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde E.m.hs (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.