0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (1,910 puan) tarafından
Tatil deniz havuz videosu görmekten eşimin 1 hafta izni var ama paramız yok evden burnumuzu çıkartamıyoruz gidilirse bir market falan işte baya baya bunaldim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay Aynn biz maleseff:(
(1,910 puan) tarafından
Gel bir köşede aglayalim
tarafından
Geliyorum mendili ayarla sumugumuzu temizliyecez :)
(1,910 puan) tarafından
Şaka bir yana ben çok daraldım
tarafından
Kız bende öyle evlendim korona geldi
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Aynen insb uzuluyor vlla bizimde komsular hep gtti  of of
0 oy
tarafından
açık havaya çıkın illa bir yerde para harcamak zorunda değilsiniz canım  mangalsiz piknik alanları parklar var oralara gidin yada mangalık yere gidip mangal yakın o zaman bir nebze rahatlarsın 
0 oy
tarafından
Bizde 2 seneden beri ayniyiz pandemiden dolayi hicbiyere kimildamiyorz millet hic pandemiyi takmadan gidiyo vall
0 oy
tarafından

Neden herşeye  bir eleştiriniz var   en güzel tatil  eşinin kolları işte keyfini sürün

(1,910 puan) tarafından
Bu eleştiri mi Allah aşkına evde insan bunalıyor farklı yere gitmek istiyor
tarafından
Amacım yanlış birşey demek değil ama evde olduğuna bile şükret    fazla açıklama yapmiycam
0 oy
tarafından
denız olmasada cüzi mıktarlara gunu bırlık otele gıdılebılır mangala olur ne bıleyım yuruyus kamp vs secenek cok aslında kafa dagıtmaya
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha sizde bari durum yok cnm. Bizde durum varken. Taaa almanyadan turkiyeye evde oturmaya, yemem, temizlik yapmaya geldim... 
(1,910 puan) tarafından
Niye evdesiniz gezin madem paranızda vat
(597 puan) tarafından
Anca carsiya cikiom onada bi basima. Esim bildigin hasta cikmio belkii haftada bir cikio anca tek yemek yemeye o kadar.
Paramiz cok diyede degil cnm tek avantajimiz 10ile carpilio burda euro o yuzden durum var. Ama onu biel agiz tadimla harciyamiom
0 oy
(82 puan) tarafından
Kuzum tatile gitmeye gerek yok gir eşinin koluna açık alanlara çık parklar var sahiller var mangal yapmaya gidin cok güzel gelşo insana em basiti evde kahvaltılık hazırla sahile gidin parada fazla gitmez sende mutlu olursun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 189 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 372 göst.
19 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 241 göst.