0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (191 puan) tarafından
Hamilelikte  başlayan sırt  ağrısı gün içinde  çok ayakta  durunca hala devam ediyor. Normal mi acaba sizde geçtimi 2 sene oldu  doğum  yapalı 

4 Cevaplar

0 oy
(13,016 puan) tarafından
İki seneyse normal değil tabi canım 
(191 puan) tarafından
Sadece ayakta  çok durunca  ağrıyor
(13,016 puan) tarafından
Bı gozukmekte fayda var kuzum yani ayakta çok dediğin ne kadar süre mesela
(191 puan) tarafından
Mesela  yemegimi yapıyorum  temizlik falan  sabahtan girip  hiç oturmadıysam  saat 5 gibi ağrıyor dinlenince geçiyor
(13,016 puan) tarafından
Yani normal gelmedi bı yemek bı temizlikle o kadar ağrımaz diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayy resmen ölüyorum o ağrıdan bir yaşında kızım var yemin ederim ciğerim çürüdü onun ağrısı zannediyorum

(191 puan) tarafından
Doktora  gittiniz mi hic
tarafından
Gittim hızlı kilo almışsın ve bel fıtığın olabilir dedi emar cekilmedim korona olduğu için yani bir sonuç alamadim
0 oy
(677 puan) tarafından
Benimde hamilelikte başladı hatta ben yürüyemez hale gelmiştim 1ay öyle böyle geçti doğum yaptım 2ay sonra da sırt ağrısı tekrar oldu çok şükür şimdi de iyiyim ama arada olur seninki normal değil gibi gittin mi peki hiç 
(191 puan) tarafından
Hiç gitmedim  görümcemdede var
0 oy
tarafından
Valla canım normal kabul ediliyor. Zaten bir kadının doğum etkilerini atlatmasi en az 2 yıl alıyor çoğu da bel ve sırt ağrıları geçmiyor diyor. Galiba bu işin raconu bu. Benim de belim ağrıyor daha sık . Çok geçmiş olsun ağır iş yapmamaya özen göster 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 61 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu

379,922 soru

11,373,135 cevap

34,855 kullanıcı

...