0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim babamı aradı bayramda gelecekler mı diye babam evet gelicem demiş akşam üstü beni ve kızımı dışarı çıkarıcakmıs nereye götüreceğini  bilmiyorum eşimden izin istemiş esim de tm demiş ama ben esim de gelsin istiyorum babam neden eşimi dışlıyor anlamıyorum  bende esim de üzüldük ne olacak yani eşime sende gel dese zaten esim benim için ailesini silmiş kimsesi kalmadı bide babamın dışlaması çok kırıcı ben babama ne söylesem hani eşim gelmeden bende gelmem desem yanlış anlar mı ztn  ben bayramda esimle planlar kurmuştum gezecektik ne yapicam bilmiyorum  babamın eşimi dislamasindan nefret ediyorum. ztn  babamla aram iyi degil mesafeliyim 

8 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Senin için fedakarlık yapmis sonuçta sende onun için yap bence canım uygun dille söylersen onlarda değiştirir bu huyunu belki
(149 puan) tarafından
Bahane bulup söyleme bence açık acik baba o benim eşim fazla disliyosun de belki mesafe girer aranıza ama üzücü yaptığı insalalh düzelir aralari
tarafından
Daha gecen gün beni artık  arama sende arama dedi bi anda ne değişti ki  beni  kızımı dışarı çıkarıcak bana dedi sen bana muhtaç degilsin bende sana muhtaç değilim demişti amacı akrabalara kendini iyi göstermek  gelemem diyecem net yani
(149 puan) tarafından
Ben pek babaci bir insan değilim o yüzden ne biliyim ben rahatsız olduğumu söylerdim ve gitmezdim eşinle güzel güzel vakit geçir boşver gelemem de
tarafından
Bende babacı degilim aynen öyle yapicam
(159 puan) tarafından
İlk zamanlar benim babamda aynısı yapıyordu eşimi dıslıyordu eşimde  bende çok üzülüyorduk zamanla düzelttik şimdi aralarından su sızmıyor inşallah sizin eşinizle babanizinda arası düzelir bence eşinizle vakit geçirin onu yalnız bırakmayın.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Belki sizinle zaman geçirmek istiyodur 

tarafından
Dediğin gibi kendisini çevreye iyi baba diye gösteresi gelmiştir yine. Sen gitme bence eşinle ol.
Yorumda gördümde baban eşine bana baba deme demiş üstelik eşinin babası da yokmuş adam nasılda kırılmıştır yaaa baban vicdansızın tekiymiş
tarafından
Valla çok kırıldı ağladı  babam demiş bana dayı amca demeni  istiyorum  baba deme demiş  vicdansız olduğunu biliyorum  bide sert bi dille söylemişti  baba deme diye ztn arayıp sormuyorum eşime böyle davranıyorlar eşimde hiç saygısızlık yapmaz aileme
tarafından
Eşinin yanında aileni kötüleme canım hani kötü bile olsalar eşine söyleme ama ailene sor nedenini eşinle ne sorunları varmış sevmiyolarmı eşini acaba
tarafından
Ztn sadece babam var beni de sevmiyor sürekli laf sokuyor bana sürekli eşimin yanında  hakaret ediyor küçümsüyor kaç kere uyardım kalbimi kırma diye ama anlamıyor gerçi akrabaların yanında bile  bana yalancı demişti rezil etmişti beni ben bakarken beni gece 10 da sokağa bile atmıştı bana çok eziyet etti  ama şimdi akrabaların hatrına benimle ilgileniyormuş gibi yapacak eminim
tarafından
Sen bence direk yüzüne karşı söyle gelmicem de
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Hastayım de çocuk.hasta de  gitme eşinle vakit geçir . 
tarafından
Aynen ya istediği zaman beni siliyor arama diyor istediği zamanda beni  niye aramıyorsun diyor anlamak çok zor ztn sürekli akılsız diyor bana zoruma gidiyor her sey menfaat olmuş
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben davranislarimla esime düşkün oldugumu gösteriyorum bnm ailem esime kolay kolay böyle davranamaz ezdirmicemi cok iyi bilirler ayni durumu ablam yasadi bi sabah babam sözleriyle enisteme dislarcasina tavır yapti cok üzüldüm kahvaltida bise yiyemedi cekindi bn tabak yaptm verdim ablaminda da pek sahiplenici yapisi yoktur o gün dedim enistemi yalniz birakma neden yalnız birakiyosn falan ayni seyi enistem de dile getirmis beni yalniz birakiyosn az kalsin bidaha gelmemeye yemin edecektm diye.. yani esin senin ailen ve verdigin degeri senin gostermen lazım gerekirse sözle dile getir.
0 oy
tarafından
Sağolsun eşinde iyi biri ki dislandigini bile bile gönderiyor seni babanla bence baban haksızlık yapıyo 
(48,708 puan) tarafından
bende diyorum kim.hortlatmis postu☺️
tarafından
Anlamadım desem
(48,708 puan) tarafından
eski postmus bayram yazinca tarihine baktim.genelde tarihe bakmadan yazarım ☺️ ilk ssn yazmissin bugun ondan dedim
0 oy
(1,721 puan) tarafından
Kaçarak mı evlendiniz baban eşine karşı neden mesafeli ki
0 oy
(308 puan) tarafından
Bence babana evli olduğunu hatırlatmalısın. 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Onu benim babam bir defa yapmaya çalıştı kızımı gezmeye götürcem dedi bende baba ben artık evli bir insanım eşimin olmadığı yerde benim ne işim var gelemem dedim bir daha tekrarlamadi 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 608 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 694 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,583 göst.
0 oy
6 cevap 545 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde 3370 (135 puan) tarafından soruldu

380,531 soru

11,393,295 cevap

34,903 kullanıcı

...