0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (568 puan) tarafından
Diş den mi ateşi bilemedim banyo yaptırdım ama neden olmuştur hanımlar ben unutmusum çocuk bakmayı 13 sene geçti aradan elim ayağıma dolasio niye bu kızımın ateşi oluo iki güne bir

12 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Yok canım yüksek ateş değil havalar çok sıcak onun da etkisi vardır çoraplarını çıkar 
(568 puan) tarafından
Çoraplarını çıkardım kisakol ile yatırdım bişey olmaz demi çok evham yaptım karnı agrio galiba benimde agriodu sütten geçer mi
(12,854 puan) tarafından
Evet geçer gaz yapıcak bir şey mi yedin
(568 puan) tarafından
Çorapsız temizlik yaptım birde idrar yolu enfeksiyonu olmuşum saatelece banyoda suda oturdum
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yüksek değil ama kontrol et sürekli. 
(568 puan) tarafından
Çay kasigi calpol verdim ne zaman etki eder
(4,889 puan) tarafından
Yarım saate etki eder Allah'ın izniyle
(568 puan) tarafından
İnsllah canım düşmezse kaç saat sonra veriyim
(4,889 puan) tarafından
Düşer canım merak etme. Zıbınla yatır. Daha çok küçük ağrı kesici üst üste verme  vücut direnci artıyor aslında ateşle. Öyle  yüksekte değil hem
(907 puan) tarafından
Neden ilaç verdiniz ki ? Yani 37 derecede asla asla ateş durucu vermeyin,ilaca bu kadar düşmeyin ya,ateş durucu ancak ancak 38.50 de verilir ! Onun altındaki ateşlerde ılık banyo,üstünü ince tütün yeter,zaten normal vücut sıcaklığı 36.50 , 37 ye sık sık çıkar bebeklerin ateşi
0 oy
(149 puan) tarafından
Ya geçmiş olsun ates distendir büyük ihtimalle sürekli kontrol etseniz bende çok acemiyim ama ablamın kızından hatırlıyorum oda dış zamanı ateşi düşer çıkar dururdu bez koyarsik alnı koltuk altına tekrar geçmiş olsun
(568 puan) tarafından
Canım banyoda yaptiddm üç saat önce ilaç verdim bakalım nolcak
(149 puan) tarafından
Düzelir insallah geçmiş olsun
(568 puan) tarafından
Allah razı olsun
(149 puan) tarafından
Sizden de
0 oy
tarafından

Çok yüksek değil zaten havalar çok sıcak yani normaldir sadece beziyle uyut kıyafet giydirme 

(568 puan) tarafından
Banyo yaptırdım die kısa kol zibinla ince tayt giydirdim ev serin biraz çok sıcak değil
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Küçük bebeklerin ateşi o derecelerde olur zaten.. 40 derece olursa kork. 
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Yüksek değil ama dikkat et birden yükselmesin canım surekli ölç
0 oy
(115 puan) tarafından
Dişten kaynaklı olabilir 37 yüksek bir ateş değil çorap giydiriyorsan çıkar her gün sabah akşam ılık banyo yaptır rahatlar 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Üstunu incelt canim havalar da çok sicak sen yine dikat et 38 falan oldumu acile gotur
0 oy
(907 puan) tarafından
Normal vücut sıcaklığı 36.50 dur canım.37 ise aslında normal ateş olarak geçmez korkma,tekrar tekrar ölç yukseliyormu diye,yani benim oğlum 37.80 hatta 38 gördü dış probleminde.Doktorlar 38.50 de ateş düşürücü vermenizi onerir onun haricinde müdahaleye gerek yok üstünü ince tütün kontrol edin sorun olma
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam 38in üstü yüksek sayılıyor çorap falan varsa çıkar canım zibinla kalsın ilaç verdin mi bilmiyorum 4 saatte bir verebiliyorsun. Oğlum dişten ateşlenmedi o yüzden dişteb mı bilmiyorum Allah şifa versin 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ateşi yüksek değil vücudu sıcak biraz ılık duş aldır üstüne de sadece zıbın giydir kısa kollu bile fazla bu sıcakta
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yok kız hava sıcak zatn 37 altına düşmüyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...