0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (597 puan) tarafından
Almanyadan turkiyeye geldim hic bise anlamiom... Yine erken saatde kalkiom, yine yemek ev isi bide burda bulasik makinasi yok. Adam. Yine40yilda bi disari cikio, ne yani evde oturmayami ta almanyadan geldim.... 

4 Cevaplar

0 oy
(1,885 puan) tarafından
Canm akşamdan eşinle planını yapıcaksin sabah da bı kahvaltı yapıp hemen kaçacaksın evden. Öbür türlüsü tatil olmuyor
(597 puan) tarafından
Normaldr ztn oyle ama adam bildigin hasta evden cikamio. Ilerlemis anksiyete denilio galiba
(1,885 puan) tarafından
Ama bu durum çok farklı canm tedavi olmuyor mu? Varsa arkadaş akraba sen onlarla plan yapıp çık en azindan
(597 puan) tarafından
Oluyordu ama bu seferde ilaclari kara cigere vurdu.  Onun tarafindan bi gorumcem var onlada ben cikmak istemiom...
-Reklam-
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Akraba, eş dost yok mu birlikte dışarıda vakit geçirebileceğiniz?
(597 puan) tarafından
Varda yok cnm. Benim tarafim ankara merkezde ve kirsehirde. Biz ankara polatlida kalioz
0 oy
tarafından
Ne işin var senin orda ben direk Almanya'dan antalyaya hotele gitmiştim o paraları evde otururkenmi yiceksiniz
(597 puan) tarafından
Lafim gecmio inanki. Sanki kendi tas attida kolu yoruldu. Sayemde birikim yaptik
0 oy
tarafından
Aaa turkiye ye mi gittin ne ladar kalacaksn
(597 puan) tarafından
Carsamba  bi kac gunlugune almanyaya gitmem gerek en ama 5 gun sonra felan tekrar turkiyedeyim. Eger bir aksilik cikmazsa augustos sonuna kadar burdayim
tarafından
Umarim jersey guzel olur sen ve oğlun  için
(597 puan) tarafından
InsaAllah. Hersey oglum icin.
Babasina cok duskun bir bebek

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 535 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 358 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (779 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...