0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar kızım 11 aylık çok kötü ishali var kusma başladı dünden doktora da gittim ilaç kullanıyor bir işe yaramadı ne yapcam bilmiyorum 1 haftada çok çöktü kızım yardımcı olursanız sevinirim ne vereyim iyi gelir

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Antibiyotik vermedimi doktor sende dikkat etcen ilaclara guvenme ben bol bol su verdim 9aylik bebegme surekli kiyaft degistirdim besledim anne sütü bol bol emzirdim 
(32 puan) tarafından
Kız verdi kullanıyorum gene aynı daka başı yanındayım zaten
tarafından
Bak ben yaptiklarmi anlattm ve ilaç saatlerine dikkat et aynı saatte ver sürekli boynundan altna duş aldır tatli türü şeyler verme meyve suyu vs gbi onlar atesi çıkartıyor
(32 puan) tarafından
Tamam tesekür ederim
tarafından
Rica ederm böl bol su ver besle
-Reklam-
0 oy
(239 puan) tarafından
Cesme suyu icmeyin cnm herkes oyle
0 oy
(292 puan) tarafından
Bizim doktorumuz bize entoragermina kids onlu tüp aldırrmıştı. Evde de patatesi rende yapıp hafif çorba gibi yapıyordum yağsız şekilde. Yağlı şekerli şeylerden uzak tut. Pirinç lapası yapabilirsin patates haşla ver. Benim kızım 16 aylık geçen gün kiraz yedi ishal olur gibi oldu çay kaşıpı ucuyla kahve telvesi verdim geçti. Kaynatılmış ılıtılmış su ver bol bol sıvı kaybetmesin 
0 oy
tarafından
İshal için reflor şase toz var yarim oajet ver birebir canin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 102 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,083 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...