0 oy
1,539 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Bunaldım artık tunik pantolon giyerim bol giydiğim pantolona 3 bacağım girer nerdeyse eşime yaranamiyorum daha kapalı ol diyor neredeyse çarşafa girdircek içimden gelmiyor ben kendi isteğim ile kapandım eşimin bu zorlamalarindan sonra yuzumede yakistiramaz oldum artık imreniyorum eşine karismayan erkeklere diyorum ne güzel önem veriyorlar eşlerinin düşüncelerine bu söylenenlerin yüzünden dışarı çıkmak istemiyorum eşlerinin arkadaşı ile tanıştırmak istiyor gurbetteyiz yalnızız onuda istemiyorum içinde rahat edemediğim kıyafeti giyince yüzüm düşüyor moralim bozuluyor durduk yerde dalıp gidiyorum s*lak gibi oluyorum resmen linclemeyin dedim kadinsiniz beni anlamanız lazim

46 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

image

canım bak böyle sufle ve feraceler var hem sen rahat ve şık olursun hem eşin mutlu olur. Sadece tavsiye. Ama sen tamamen açılmak istşyorsan saygı duyarım 
-Reklam-
0 oy
(681 puan) tarafından
Beni belki lincleyecekler bi hocada duymuştum açık olanlar nefisleri ac nefislerini durduramayanlar kişiler demişti

Herangi bir katkım yok isterseniz videoyu Atarım
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Yani tesettüre girerek günah işleyen ilk insanlardansın. 

Zorla güzellik olmaz şuan tesettur adı altında günah isliyorsun eşinin bu durumu anlayacağını hiç sanmıyorum 
0 oy
(667 puan) tarafından
Aynıyız şuan bende şaştım kaldım 
0 oy
(2,156 puan) tarafından
Evde giyinin istediğiniz gibi
0 oy
(470 puan) tarafından
Benimde eşim kıyafetime cok karışmaya çalıştı pantolonu bile yasaklamak istedi giyerim beni böyle aldın böyle beğendin dedim bir buçuk senelik evliyiz asla taviz vermedim çünkü ben kendim böyle olmak istiyorum ben böyle alıştım böyle mutluyum çünkü 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 685 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 802 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 642 göst.