0 oy
1,530 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Bunaldım artık tunik pantolon giyerim bol giydiğim pantolona 3 bacağım girer nerdeyse eşime yaranamiyorum daha kapalı ol diyor neredeyse çarşafa girdircek içimden gelmiyor ben kendi isteğim ile kapandım eşimin bu zorlamalarindan sonra yuzumede yakistiramaz oldum artık imreniyorum eşine karismayan erkeklere diyorum ne güzel önem veriyorlar eşlerinin düşüncelerine bu söylenenlerin yüzünden dışarı çıkmak istemiyorum eşlerinin arkadaşı ile tanıştırmak istiyor gurbetteyiz yalnızız onuda istemiyorum içinde rahat edemediğim kıyafeti giyince yüzüm düşüyor moralim bozuluyor durduk yerde dalıp gidiyorum s*lak gibi oluyorum resmen linclemeyin dedim kadinsiniz beni anlamanız lazim

46 Cevaplar

+9 oy
(9,204 puan) tarafından
Anlamadığm bu kadar bol giymeni isteyen adam açılmana nasl izin verecek???
(393 puan) tarafından
Öyle zaten vermez biliyorum
(9,204 puan) tarafından
Eee açılamayacaksın bu durumda
Boşuna uzulup kendini harap etme
tarafından
:D agzına saglık ya aynını yazcaktım boşa yoruluyo resmen ayrıca bol gayet sık kıyafetker yahut boydan elbıseler de var yanı
(1,189 puan) tarafından
Aynı şey aklımdan geçti
-Reklam-
+2 oy
(1,950 puan) tarafından
Kimsenin linclemeye hakki yok canim seni. 

Carsaf işin takva boyutu. Kim ne eksikse hayatında onun dersini verir millete. Sen nasıl giyinmek istiyorsun ki onu söyle bakalım bi.
(393 puan) tarafından
Şal tunik pantolon yine keşke fazlasını yapabilsem uyabilsem tesettüre
(1,950 puan) tarafından
Yapabildigin kadar hu devirde bu şartlarda bu baskılarda. Ben bayagi tesettürlü girdim kapanmaya sonra baktim ağır geldi tunik pantolon giymeye basladim.
İçimde kalan seyler yok ama cok guzel belime kadar saçlarım vardi bi tel bile dökülmezdi bukle bukle.
Sindirip kapanmalisin. Hele bu sıcaklarda coookk zor.
+1 oy
tarafından
Evde eşine güzel olduktansonra dışarı da çirkin ol cnm şeytanın vesvesesi bunlar 

Hem eşin o kadar kıyafetine karışıyorsa zaten açılmama müsade etmez iyisimi kendinle barışık ve mutlu olmaya çalış
+1 oy
tarafından
Sen bir bireysin canim bunu unutma bu hayatda istemediğin şeyleri yapmak zorunda degilsin. Açılmak istiyorsan bu senin kararın burada kimse seni linçleyemez öyle hakları yokları. Günah sevabı sana yazılıyor. Bu durumu ciddi şekilde eşinle konuş ona anlat.
+1 oy
(770 puan) tarafından
Allah sabır versin canım. benim eşimde çok karısiyor.Hani karsicagi kadar acik dekolte giysem icim yanmicak hakli dicem ama aksine hep kalcamı orten seyler giymeye calisiyorum dekolte giymiyorum tisortlerim bol.Ama hala boynumun ufacik gozukmesini bahane ediyor.Utanmasa yaz gununde fular taktircak.Zoruma gidiyor dikkat ettigim halde boyle abartmasi...Ve cok sinirleniyorum bu duruma...
(1,501 puan) tarafından
Kendi de bence başka kadından tahrik oluyo ondan böyle bu tipler
+1 oy
(673 puan) tarafından
Ben de kapalı olmak istemiyorum. Eşim istiyor ailem istiyor 

Mutlu değilim anlamıyorlar 

Bazı şeyler içten gelmeli ama anlamıyorlar 

Saçım açık diye o.r.u.s.p.u olmayacağım diyorum ama kabul etmiyorlar 

İstemiyorum

Basım kapalı iken kafam ağrıyor 

Boğuluyorum. 

Öyle açık bir insan da değilim yani 
(2,091 puan) tarafından
Bende aynen ya istemeyerek ailemin zoruyla kapandım evlendim ama artık kapandım diye tekrar açılmadim şimdi hiç mutlu değilim giydiklerimle kendimi özgüvenli hissetmiyorum nedense
+1 oy
(48,652 puan) tarafından
senin turbanla tesetturle sorununun yok açılsan.icin rahat etmez esinin baskisi yuzunden ona inat acilmak istiyorsun gibi geldi bosver sen kendi bildiginden şaşma inşallah onunda bunaltmasi biter
(48,652 puan) tarafından
eskiymis tamam ☺️
(119,268 puan) tarafından
eski ama bu
(48,652 puan) tarafından
sonradan gördüm ozgenin yorumda tarihi ☺️
(710 puan) tarafından
Bugün dünya eski postları hortlatma günü :D :D
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Yaşamayan anlamaz Allah yardımcın olsun eşinle konus bu durumu 
0 oy
tarafından
Senin fikrin senin kararların kimsenin karışıp laf etmeye hakki yok zaten istemeyerek kapanmissin nasil mutluysan öyle ol 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kız madem öyle eşin bunaltıyor seni açıldığında adam seni daha çok bunaltmaz mı tartışmalar artmaz mı 
(393 puan) tarafından
Artar biliyorum
0 oy
tarafından

image

Bak böyle şık takımlar cok hos bence bakabıkırsın 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Canm sende desene kapalıyım daha ne diye bunun için saçmalama açılma beğenen böyle beğenir ben bekarken acıktım eşim sevgilimdi bol giy derdi giyerdim baş edemiyorum kapandım hala kusur arıyordu bende bir kaç kez öyle dedim şükür şimdi evliyiz karışmıyor kapalıyim edebimle çok şükür daha ne 
0 oy
tarafından
Hayt senin ve eşinin sizn bunuyu halletmenz gerk
0 oy
(202 puan) tarafından
Kendini nasil rahat nasil guzel hissediyorsan oyle olmalisin.. Kadinin kendini guzel bulmamasi hayatinda herseyi etkiliyor. Enerjisi tukeniyor. Cok iyi karar vermelisin ama. Oyuzden kendine bir sure zaman tani ne istedigine gercekten karar verdiginde zaten kimsenin fikri umrunda olmiycaktir. Budur diyip yaparsin. Belki de acildiginda bu da seni mutlu etmeyebilir ve pisman olursun. Yani sorun kiyafetinde olmayabilir senin kotu bir donemin olabilir. 
0 oy
(299 puan) tarafından
Böyle bişey için huzurun kacmasin
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Benim esimde seninki gibi ben esim istedi diye kapandim sonra geri çok acilmak istedim esim bi açıl dese hemen acilacaktim o derece istemiyodum kapaanmayi tabi esim artık daha çok baskı yapmaya başladı bol şeyler giy faln yoksa sana çarşaf gidircem faln diye o zaman lar dört gözle bekliyodum esimin azindan açık kelimesinin cikmasini ama şimdi dese cesaret edemem hem alıştım hemde bu dunyanin öbür tarafa da var orda nasil hesap vericem bu dünyada sadece heves ugruna acilicam ama öbür taraf orda napicam hep bunu düşünüyorum şimdi esim açıl dese asla cesaret edip acilamam gunahtan korkarim çünkü bence boyle dusunmelisin birde benim esimde hep bol şeyler yiydirirdi ama artık aldigim kıyafet leri ondan habersiz almaya basladim keyfimce baktı adam benle ugrasilmaz aman dedi istedigini giy ama sakın tesettür den cikma dedi simdi artık öle bi kendime tesettür uru begndirmeme sorunu kalmadi herşeyi yakistirarak giyorum artık kendime 
(393 puan) tarafından
Bende artık kendim alicam takmicam kendisini
(2,278 puan) tarafından
Bencede kendinin almalısın erkeklere kalirsa onu giyme açık bunu giyme dar onlara kalirsa çarşaf giycez o duruma geldik en iyisini yaparsin bence canim kendin almakla
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Canım eşinin fikrini artık yıkamazsın. Onu basından yapacaktın. Benim peder vs ısrar etti Bi kapandım sırf onları kırmamak için yeni evliyken benim eşim hayır ben açık istiyorum dedi ailesine ve bende kapanmayı beceremeyen birisiyim. Kimse gıkını çıkaramadı.. 
0 oy
tarafından
Cok gyzel elbiseler al kendine cicili bicili efil egil hem yakisir sana hemde laf edemez. Savun kendini onada laf edemez ya
0 oy
tarafından
Cnm senin  problemin  açık veya kapalı olmak değil eşinin baskısını  bastırmak  için  açık olmak istediğini  soyluyorsun  özgüvenini   kırdığı için eski günlerine özlem  duyuyorsun   kendi duygularınla  düşüncelerinle  hareket etmek birine koleymis  gibi davranmak zoruna gidiyor  ısallah anlar esin de seni  evlilik cok zor gercekten
(393 puan) tarafından
Öyle canım önce giyince mutlu olduğum kıyafetlerin içinde artık mutlu degilimdegilim
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama diyemeden de duramazdım 

Zorla kapanıp ya da kendi isteginle  kapanmış olsan bile sonrasında sana o işkence gibi geliyorsa ne anlamı kaldı ki bunun anlamıyorum arkadaşlar çoğunuz işkence eder gibi isyan ediyorsunuz ve bu eminim ki Allah'ın gücüne çok gider  

Herkesin düşüncesi herkesin fikirlerine saygı duyulması gerekir eşinin yaptığı da çok yanlış bu arada hayattan yaşamdan soğutmadan başka hiçbir şey yapmıyor sana

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 680 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,100 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 801 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 636 göst.