0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Dogum yapali 5 gun oldu bebegim kuvozde ve pskolojik sorunları olan bir kocam var ilacini muhtemelen bu 5 gunde aksatti

Bir yanfan amaliyat sikintilarim bir yandan bebegim kuvozde 4 yasindaki kizim iyice hircinlasti

Üstün e yetmez gibi 2 gundur su icsem istifra ediyorum koca olacak suursuza sute gidilecek ben yatiyorum saatini  kur uyandir beni 

Belim agriyor haliyle kizim da bizimle geliyor kucak istiyor ilgi istiyor  babasi olacak şahıs benim belim.agriyor of pof

Burnumdan geldi yine bir lohusaliik lanet olsun boyle adama 

Hrr lohusaligimda bir yerine agri saplanir cikmaz adinin

6 Cevaplar

0 oy
(302 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Bebegin nasil canim iyimi
(29 puan) tarafından
Bugun hic gidemedim. Sabah istifra etmekten tansiyonum düştü iyice hastanede serum baglafilar annemler gidecek diye ogleden onceki emzirmeye gidemedim.
13 45 saatine de kocam beyi duzgun uyamdiramadigim için gidemedim
16.45 e canimi dışime  takip gidecegim
(302 puan) tarafından
Git canim git Allah yardimcin olsun insallah dualarim seninle
(29 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Bebeğin nasıl sen nasılsın merak ediyorum seni
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Özelden yazacaktım kapalıydı.

Bebeğin ve sen nasılsın aklıma geldiniz bebeğin rahatsızdı ve down sendromlu demiştin doktorlarin dediği çıktımi sağlıklımi çocuğun sen nasılsın.

0 oy
(1,253 puan) tarafından
Yanliz degilsin merak etme. Bende lohusayim berbat bisey bu lohusalik. Cok alingan sinirli duygusal duygu karmasasi yasiyoruz bunun farkinda olmak önemli karşımızdakileri kirmadan atlatmaliyiz. Bugun cok ağladım geçecek bu gunlerdee
0 oy
(416 puan) tarafından
Valla canım benimde eşim aynı senin eşin gibi bebeği bile sevmiyor lavaboya gidiyorum bebeğim patlıyor ağlamaktan kalkıp ilgilenmez sanki tek başıma yaptım bu çocuğu dikişim vardi die midesi bulanan adamdan ne hayır bekleyeyim ki doğumda onu daha çok tanıdım hastalığım da yanımda değil nefret ediyorum kendinden hamileyken şiddet uyguladi ki bebek düşsün diye Allah'ın cezası inan bebeğimi düşündüğüm için susuyorum Allah'a bırakıyorum bebeğim 2. Ayına girecek

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 524 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 489 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 500 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 960 göst.