0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esimden elektrikli kahve makinasi istedim sen hicbir sey haketmiyorsun dedi bende sen ne dedigini bilmiyorsun haketmiyorsun ne demek ya dedim basbaya haketmiyorsun dedi bende sen hazira alismissin dedim nasil yani dedi anca ben ailemden getireyim sen bisey alma dedim onunda zoruna gitti konusmuyor benimle  sizce haketmis mi soyledigim lafi

20 Cevaplar

+3 oy
(2,556 puan) tarafından
Ben olsam yarin yemek yapmam sen hakmiyosun derim cok kotu bisey aksama kadar ev temizle cocuguna bak yemek yap kendine 1 dakika ayirma hak etme bide biseyi bu erkekler dogum yapsa olurler he o kadar aci cektigimizi bildikleri halde boyle konusmalar varya sinir oluyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer gerçekten öyleyse haketmiş bence 
tarafından
Iste bu yuzden ailendende senden de yardim istemiyorum dedii
0 oy
tarafından
Hem suçlu hem güçlü bence sen konuşma 
0 oy
(272 puan) tarafından
Valla o da ağır konuşmuş canım hak etmiyorsun demek ne demek? Evlisin diye kölesi olmuyorsun sen nasıl bütün ihtiyaçlarını karşılıyorsan o da senin istediklerini yapmak zorunda yani durumu yoktur alamayacak haldedir insan anlar da bu da bu şekilde olmaz yani 
tarafından
Onun soyledikleride benim zoruma gidiyor napayim
0 oy
(695 puan) tarafından
İkinizde agir konuşmuşsnz ama önce eşin seni kirmis neden haketmeyesin ki ama kendisi ewine bir sey almiyorsa her sei ailen aliyorsa oda bunu haketmis
tarafından
Aliyor simdi hakkini yiyemem ama ailemde yardimci oluyor yani ona ne soylesem haketmiyorsun diyor kahve makinasinada haketmiyorsun diyince agzimdan cikti diyelim sinirden
(695 puan) tarafından
Erkekler bu konulrda hassas olurlar bazi kesim war onlrda yüzsz esinin gururu kırılmis olablr fakat sana söyledigi haketmiyorsn böle dusunmesinin altindaki sebep önemli al karsina güzelce konus baktin dewam ediyor sende ona gore dawran
tarafından
Evet gururu kırılmasa konusurdu benimle
0 oy
tarafından
Haketmis nankör böyle yiyip byiyp nankörluk yapanlardsn nefret ediyorum
tarafından
Cok canimi sıkıyor
0 oy
tarafından
Seninde onunda dediği laf ağır 
0 oy
tarafından
İkinizde ağır konuşmuşsunuz 
0 oy
(26 puan) tarafından
Eşin salakmı bir makine için seni bu kadar üzüyor
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Oh iyi demissin bence bi daha söylediğine de dikkat etsin benimkide bazen hiç düşünmeden konuşuyor sınır oluyorum
0 oy
tarafından
İkinizde ağır konuşmuşsunuz canım sen o evi çekip çeviren biri olarak en iyisini hakediyorsun tabiki ama eşinede sen ağır konuşmuşsun gururu kirilmis inşallah düzelir araniz 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Çok iyi söylemişsiniz, ağzınıza sağlık. 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Öncesi vardır kimse durduk yere öyle bisey demez haklı demiyorum tabi ama illaki öncesi vardır.  Kaldıki  sende yanlışsın bence ağır bi laf durduk yere ailene karşı cephe aldiriyosun
0 oy
tarafından
Az bile yapmışsın canım 
0 oy
(581 puan) tarafından
Haketmiş bence 
0 oy
tarafından
Nankorluk yapmis kocan
0 oy
(8,946 puan) tarafından
O başlatmış kendi kasınmış boşuna triplemesin sen haketmiosun ne demek o zaman sorarlar sen ne yi hakediosun acaba bey efendin??
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Eşin saçmalamış canım paramız yok alamayız pahalı dese amenna diyecem. Sonuçta kahve makinesi lükse girer. Ama haketmiyorsun diyerek işi başka boyuta taşımış. Sebep ne gösterdi ya da öncesinde bir tartışma mı yaşamıştınız orası hava da kalmış. Durduk yere böyle bişey de demez. Ama senin de kalkıp adamın yüzüne maddi konuları vurman, ailemden getiriyorum demen saçma. Sen de haklı değilsin. 
0 oy
tarafından
Sonuna kadar lafı kocan haketmis.. o ne demek eşine oyle birsey soylenirmi tamam hayatım alirim de geç almsan bile.kalp kirilirmi hic

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 489 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 386 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde gulsah2017 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 493 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 948 göst.