0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar oğlum kuaföre gitmeye korkar 3 yaşında bizde demin makinaya vurduk bastı çıglığı varmı bizim gibi olan neden korkarki bi çocuk saç kestirmekten bnde istiyorum çocugumun saçına şekilli olsun  ne yapmalıyım

9 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Cocuklar cani acicak diye korkar kuzum merak etme zamanla gecer oyun seklinde kesin sacini
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
benim ogln da ayniydi cnm.. tel.den video acar izletirdik sık gitse berbere daha cabuk alisir. 5 yasnda oglm simdi daha yeni yeni alisti. 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yanı nerden bilsin yavru elinde ya makas yada makine ile biri başına yaklaşıyor nasıl korkmasın kiizm 3 yaşında 3 keredir saç kestiriyoruz önce ben kestirdim yanında durdu anlattım sonra baktı korkacak BİR şey yok kendisi diyor anne kuaföre gidelim saçımızı kestirelim
0 oy
tarafından

Canım benimkide 4 yaşinda cok korkuyodu bende kesiyorum saçlarımı bak oğlum ayyy hiçç korkma alkış falan yapıyorum aferin sana diyorum oğlum korkmaz babasının saçını bir kaç kez kesdik gözünün önünde sonra alışdı gülüyo şimdide saçını keserken enne bak çaç diyo :)

0 oy
tarafından
Oğlum 2.5 yaşında terleme sorunu var oturduğu yerde dahi terliyor sürekli kısa kestirmemiz gerekiyor kısa saçla bile banyo yapmış gibi islaniyor her kuaföre gidişinde kusana kadar ağlıyor eve makina aldık ben kesiyorum ama hâlâ ağlıyor
0 oy
tarafından
Bizzz de oyleyiz yaa bnim oglumda 3 yasinda kesinlikle saclarini kestirmek istemiyo bnde senin gibi sekili olsun istiyorum en son ramazan bayraminda babasi goturdu.saci kesilene kadar 1 dakika rahat.durmadi dedi napicaz boyle bilmiyorum halbuki akıllı akilli dursa guzelce keser adamlar ama://
0 oy
tarafından

Saçı onun bi parçası çekince canı acıyo. Haliyle kesilince de aciycak saniyo :D

0 oy
tarafından
makinadan korkuyor kuzum makinanın sesinden benim eltimin oğluda öyleydi ilk defa tıraş olurken ağlamamış şimdi 4 yaşında makinayı eline verin zararsız  olduğunu anlasın
0 oy
tarafından

Uyurken keseblrsen öyle yap 

Bn oğlumun saçını uyurken kazittim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 125 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fatos18 (754 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 290 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,910 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdfasdf (3 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...