0 oy
430 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,856 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

b

image

Bugünü kendime ayırdım çocuğu yatırdım saçıma keratin sürdüm duzlestirdim birkaç gün önce de yapmıştım olmamıştı bu sefer yikamayip üç gün üst üste duzlestirecem neyse kaşlarımın çıkanlarıni ve ormana dönmüş biyiklarimi aldım yeni aldığım gorseldeki rimel beş kuruş etmiyor hiç beğenmedim 

imagekeratin de beş kuruş etmiyor o da bu

imagetavsiye etmiyorum saçımı da kendim boyadım başta çok turuncu olmuştu ama aldığım bir sprey düzeltti saçımı şimdi güzel 

5 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından

En İyi Cevap
Evde paspal halimle bile kalıcı güzel görünmek istiyorum çünkü sürekli elimde ayna cımbızla gezemem makyajı da sürekli yapmak istemiyorum kaş kirpik serumu cilt kremleri falan kullanmak istiyorum
tarafından
İyi ettin bn de bugün saçımı boyadım.dun saçlarımı kestirdim
tarafından
O zman sana bir tavsiye vereyim. Kas bıyık bacak hangi bölgenin tüyünü alırsan al. Aldıktan hemen sonra hiç beklemeden kahvenin telvesi ve karbonatı 1/1 ölçü ile karıştır aldığın yere sur. Kuruması bekle. Çok hemen çabuk kuruyor zaten. Kuruduktan sonra da ovalaya ovalaya soy dok. En son soğuk su ile yika. Misal Normalde 1 haftada çıkıyorsa tüyler. Artık 3-4 haftada anca çıkar. Her ağda ve tüy den sonra uygula. ♥️ Kime tavsiye ettiysem herkeste ise yaradi
-Reklam-
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Hamileyim agda yapmam lazm evde gozum kesmiyor kuafore gitmeye useniyorum sicaaaakkk 
(1,856 puan) tarafından
Ben jilet kullandım hep özel bolge için hiç kuaföre gitmedim çok utanırım:)
(1,284 puan) tarafından
Bende cok utanırım aynen jilet kullaniyorum :)) koltuk alti bacak ve kaş icin gidiyorum cnm
0 oy
tarafından
Saçındaki turunculugu hangi spreyle hallettin cnm bende geçen gün saçımı açıcıyla açtım baya turuncu şuan
0 oy
tarafından
Kız bırak o rimeli ya beş para etmez 
tarafından
Ne alalım reis:D
tarafından
Hahahhahahahhah :D gene buldu ya
(2,374 puan) tarafından
Hanife basgan   :Ddd
tarafından
Parti kur oy verelim
tarafından
Hahahaahahaahhahhah yarıldım ya :D kuruyorum kuruyorum kurduuummm
Girller parti
0 oy
tarafından

Çocuktan bakıma fırsat olmuyor bu ara ama yarın bi bakıma girmek lazım :P

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
6 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aydan YILDIZ (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 379 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde baharsena (1,198 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 439 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,754 puan) tarafından soruldu

385,230 soru

11,520,170 cevap

35,182 kullanıcı