0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar daha 6 haftalığım şimdiden basenlerim ve üst bacak bölgem kilo aldı nasıl kilo verebilirim bebeğe etki etmeden? Öncelik bebek demeyin lütfen psikolojim etkileniyor kıyafetlerim olmuyor. Aynada fotoğraflarda sinirlerim bozuluyor. 

4 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bol su iç fazla ekmeğe makarnaya yüklenme ekmeksiz ye bol yeşillik hurma vitaminli şeyler ye fazla kilo almadan ikerkersin inşallah. Bende 13haftalik olucam karnım çıktı ztn vardı göbeğim belli baya ama kilo yok aynıyım hala
(8 puan) tarafından
Evet bugünden itibaren öyle yapacağım teşekkür ederim
(6,441 puan) tarafından
Hurma için son haftalarda yiyin doğumu tetiklio diyorlar doğru mu o
(2,330 puan) tarafından
Hayır ben iki hamileligimdede hepsinde başımdan beri hep yedim ne zararı olabilir bütün vitaminler var içerisinde son aylarda daha çok yedim çok kolay doğumların pembe yanaklı çocuklarım oldu çok sukur
-Reklam-
0 oy
(13,668 puan) tarafından
Protein ağırlıklı beslenirsen ketojenik diyet tarzı..

Ben de verdim 12 kilo.

8ini geri aldım doğumdan çıktım. Hamile kaldığım kilodan 4 kilondaha azim
tarafından
Başarılar  gebeligimi  diyetle geçirdim  yine 8 kilo aldım
(13,668 puan) tarafından
Çok da kustum busrammben belki ondan vermisimdir
tarafından
Sabah öğle akşam geçe hep istifra ediyorum cnm son 7 gün kaldı  başından beri böyle  

Gebelik olmadığı zamanda hep çıkartırım   mide rahatsızlığı var ben de ama yine de şişko geziyorum
(8 puan) tarafından
Anlamadım tam hamileyken mi kilo verdiniz
0 oy
tarafından
İlk 3 ay kilo verebilirsin tabiki. Çünkü bebek senden beslenmiyor direk bı sekilde daha şansın varken verebildiğin kadar ver 3 ile 6 arasında artan iştahdan dolayı aşırı yeme süreci başlıyor. E 9 aya kadar da bebiş direk senden beslendiği için yemeğini kesmemelisin. Karatay in hamileler ve lohusalar için zayıflama kitabıyla geçirdim ben süreci  gayet iyi  aç da kalmiyorsun
(8 puan) tarafından
Çok teşekkür dönüş için
0 oy
tarafından
valla ilk basta ben de oyle yaptim 72 ile hamile kaldim yuruyus ekmek vs hamur isi yemedim 65e düştüm şimdi 19haftalik oldum ve 68kiloyum yani artik istahim acildi :(
(8 puan) tarafından
Olsun yinede güzel başarı en azından hamur işi yerine tam buğday siyez unu, tatlılar yerine balla yapılmış şeyler tüketebiliriz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 136 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 748 göst.
0 oy
2 cevap 62 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Eda... (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 247 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ceren Durgun (103 puan) tarafından soruldu