0 oy
747 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,698 puan) tarafından
Kızlar sıkı bir diyet ve programla zayıflamak istiyorum sizce hangisinden başlayayım 

4 Cevaplar

0 oy
(550 puan) tarafından
Leslie ile 45 dk olam
(4,698 puan) tarafından
Nasıl leslie güzel yağ yakıyor mu
-Reklam-
0 oy
(715 puan) tarafından
Leslie çok iyi yağ yakıyor
(715 puan) tarafından
Lesliyi sabah aç karnına yapıcaksınız ondan yarım saat öncesinde bir hindistan cevizli türk kahvesi içiyorum sabahta değil öğlen aç karnına olabilir yemekten sonra olmazz ilk önce 15 dkkayla başladım  sonra yarım saatliğe geçtim  Sonra 45 dkkaya birde beslenmenede dikkat ben ekmeği kesmiştim ve ton balığı salata bu şekilde ilerledim 60 kilodan 47 kiloya indim 2 aya yakındı sanırım ve 1 senedir formumu koruyorum doğum yaptım gene 47 kiloyum leslie sağolsun ve ben aşırı terliyordum zaten leslie bildiğin yürüyüş egzersizli
(4,698 puan) tarafından
Çinlilerin karın zumbasını yaptım 22 dakika ama su içinde kaldım
(715 puan) tarafından
O çok zor kızz nasıl yaptın sırtı çalıştırıyor sırf birde dikkat etmek gerek o harekette
(4,698 puan) tarafından
Kolaydı valla kol sırt ve karın ki benimde bunlara ihtiyacım var
(715 puan) tarafından
Ben deneyeyim dedim ama belim çok ağrıdı hamlaşmoşım sanırım çok zor geldi bana
0 oy
tarafından
45 dakika leslie inan o kadar terletiyor ki hele bi de termal tayt ile resmen pacamdan su akıyordu ya 
(4,698 puan) tarafından
Çinlilerin yaptığı göbek zumbasını yaptım 22 dakika ama su içinde kaldım kol ve karın çalıştırıyor
tarafından
Bende yapayım bari kiz onu,kaç gündür diyete gircem diyorum hala tam gaz yemeye devam sjsjs
0 oy
(496 puan) tarafından
Bacaksa leslie karınsa pilates ikisini de yaptım ben salona gittim 1.5 ay gibi bi sürede acayip fit ol uştum kilo için gitmemiştim aslında aktiviteolarak ama yine de vucudum bi şekil olmuştu :)
(4,698 puan) tarafından
Benim sorunum üst bölge Çinlilerin karın zumbasını yaptım 22 dakika ama su içinde kaldım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 201 göst.
2 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
18 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esraaise (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.

379,200 soru

11,351,233 cevap

34,822 kullanıcı

...