+1 oy
538 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,856 puan) tarafından

Ya da kozmetige aylık ne kadar para veriyorsunuz 

Ben gitmiyorum hiç virüs dönemi falan diye hep kendim yaptım 

Hamileyken de gitmedim dedim çocuğa zarar verir hep kendim hallettim 

Şimdi de saçıma röfle yaptım Brezilya fonu çektim duzlestiricim malesef çok iyi bir markaya aitti düştü kırıldı yeni dandik bir marka aldım ama iş görür 

Bu ay  160 boya 

250 düzleştirici 

44 rimel 

180 gözlük 

85 ayakkabı  ya gitti eşimin ruhu bile duymadan borcuna borç kattım soylemezsem asla  haberi olmazdı benim alışveriş siteme kartını kaydetmiştik de :))) 

Dip not : Eşim bana şişman çirkin şu tipe bak dememeliydi pisman ettim edecem de :)))))

38 Cevaplar

0 oy
(136 puan) tarafından
ben giyime harcıyorum birde aksesuara sacımı kendim boyuyorum kaşımıda kendim alıyorum 
(1,856 puan) tarafından
Ben hic giyime harcamam verdiğim para çok geliyor :)
(1,046 puan) tarafından
Ben giyime harcarım kas ve sac hepsini kendim yaparim
(136 puan) tarafından
bende valla
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kocaman bir 0     şuan sen eşinin parasını değil 2 nizin parasını harcıyorsunuz  sol cepten sağ cebe  birşey değişmiyor

(1,856 puan) tarafından
Ama onu evden kovduktan sonra aldım boşanmayı düşünüyordum :)
tarafından
Düşünüyorsun ama net bir karar değil cnm sen şimdi sinirle borca borç katarsın 3 gün sonra barisirsaniz ikiniz ödersiniz  

Rabbim hakkında en hayırlısını versin inşallah canım
tarafından
Al giz sana artı
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Hiç harcama yapmıyorum desem yeridir inan yılda bir kez saç kesimi olur hepsi bu 

(1,856 puan) tarafından
Ben dün saçım kirikti sözde kuaföre gidecektim kendim kestim nakit yoktu:))
tarafından
Bende de yok ama bayram harçlığı ile kesdircem :)
(1,856 puan) tarafından
Kız bayram harçlığı yalan haber :))
tarafından
Yok kız o değil annemden alacam :=)
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Neden ben 44 tane rimel olarak anladım yaaa :))) 
(1,856 puan) tarafından
Ayy Allah korusun zaten berbattı verdiğim 44 TL'ye yazık oldu
(16,506 puan) tarafından
Bende geçen gün eyeliner maskara oldum
*** gibi yaa hiç beğenmedim
0 oy
tarafından

Kuafor masrafim hic yok sacimi kendim kesiyorum boyuyorum kasımı biyigimi kendim aliyorum kiyafet de ihtiyacim varsa aliyorum en son 4,5 ay once dogum yapacagim zaman kendime alisveris yaptm yani masrafsizim diyebilirim :D

(1,856 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiyim ama paramız yok kredi kartindan alıyorum olsun var ya hiç kendim yapmayacam
0 oy
tarafından
Kız diyet nasıl gidiyor
(1,856 puan) tarafından
Hii geldik mi:)))
tarafından
Bıraktın mı :)
(1,856 puan) tarafından
Yani çok su iciyorum şeker kullanmıyorum dolmayla ekmek yedim aksam
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kuaför 0 

Makyaj bittikçe alırım ben
0 oy
(313 puan) tarafından

Sıfır kaşımı kendim alıyorum saçımı kendim kesiyorum heveslik 1 yıl önce de boyamıştımiyi bir kuaföre gitmezsem üzülerek ayrılıyorum çünkü :D makyaj da düğünde alınanlar yetiyor hala sıcakta yapamıyorum ki sadece rimel kapatıcı 

Canını sıktıysa yap haklısın sıkmasa da durumun varsa haklısın hayırlı olsun hepsi:)

0 oy
(3,836 puan) tarafından
Ben çok harcarım Haftalık 100 lira kaş bıyık ve saçlarıma örgü maşa falan yaptırıyorum

3 ayda bir saçımı boyuyorum 600 lira ona veriyorum
(136 puan) tarafından
masallah ben aynısını yapsam kapı onune koyar esim:D
(3,836 puan) tarafından
Hahaha yok kız eşime sorsan az gidiyon der ablasının her gün kuaförde işi olur alışık o
0 oy
(44,724 puan) tarafından

20 TL aylık.  :).        

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Koafore para harcamam kesim faln olmadıkça doğuma yakın bı obre yaptırmak istiyorum oda ikinci boyatmam olur olursa tabi .ben kişisel bakıma harcarim bitkisel ürünler alıyorum fiyatları pahalı baya normale göre ama kimyasal değil gönül rahatlığıyla kullanıyorum bu ay sadece 400tl harcadım krem ,yüz serumu ,klojen vs maskeler fln alırım bakımdan odun vermem
0 oy
tarafından
Aylik net bi masrafım yok mesela bu ay kas aldırdım sac boyattim giyim alışverişi yaptım 300-400 tutmuştur bazen hic kas aldirmak hariç hix bisi yaptırmam iki ayda bir agdaya giderim net bi masrafım yok yani 
0 oy
tarafından
Sıfır sıfır sıfır. 
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Saçımı kendim boyuyorum kaşlarımı kendim alıyorum. Kuaföre kırk yılda bir giderim o da kesim yaptıracaksam. Önceden makyaj malzemelerine çok para harcardım artık almıyorum elimdekiler bitmeden. Zaten artık fazla makyaj da yapmıyorum cilt bakımına yöneldim. Güneş kremim olmazsa olmazlarımdan. İyi markalar kullanmaya dikkat ediyorum bu ay 200 TL güneş kremine gitti.:)

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kuaför masrafım 0 tl ☺️

Boya falan yaptirmiyorum bi dudak üstü tüylerim onu da kendim alırım  zaten ne kuaföre gitcem onun için ☺️  
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Aylık 35 lira kuaför harcamam var :D

0 oy
(119,441 puan) tarafından

Ay degilde son 1 haftada 7 bin tl lik giyim aldim :ermm:

Aldim tabisi taci gonder sen
tarafından
Gönderdik  ya :)
Sen tr geldimi baskan
tarafından
Yok kral s3n varken bana düşmez ❣
Allah yardimcin olsuj baskan ben burda iyim yaa
0 oy
tarafından
Normalde asla harcamaya ben 700 TL harcadim bu hafta en az
0 oy
(10,403 puan) tarafından
0 tele uzun süredir :) 
0 oy
(707 puan) tarafından
Bir seneden fazla oldu gitmedim.Param olsa gidip ombre yada perma yaptırmak isterdim.Param olmadığı için evde kendim hallediyorum ağda olaylarını.Boya falanda yapmıyorum öyle duruyor saçım uçları başka renk dibi başka ama napayım param olursa giderim inşallah.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 947 göst.
0 oy
0 cevap 17 göst.
3 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Adanalibelammm (149 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 182 göst.
6 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde melikeili (73 puan) tarafından soruldu

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı

...