0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Ben balık etli biri olsam da hep göbeği dümdüz biriydim. Doğumdan sonra korse kullan dediler ben dikişlerin derdine düşüp uğraşamam dedim kullanmadım baya kaldı bu. Sonuç olarak nur topu gibi bir sarkık göbeğim oldu şuan kızım 16 aylık ve ben 1.5 aylık düzenli korse takıyorum kızlar göbeğim o kadar düzeldi ki. Yani 1 ay daha taksam herhalde geçecek ya. Tabi spor yaptım. Hep kilo verirdim ama bu çirkin göbek hep sarkık bı şekilde aynı duruyordu bugün farkettim gibegim daha dik ve daha küçük. 
Ha bı de korseyle spor yapın diye bir öneri gördüm burda ben hiç o şekil spor yapmazdım ama 1.5 haftadır korseyle yürüyüş ve ip atlama yapıyorum Gitti gidecek Allah'ın izniyle.. güzel cocuklarimizdan hatıra kalmasına gerek yok gobegimizin ')) 
Öneri vermek istedim sadece ♥️

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Etliyim butluyum kilolarımla mutluyum jfjf
tarafından
Ben işte mutlu değildim yoksa mutluysan tabiki devaaammm:))
-Reklam-
0 oy
(391 puan) tarafından
Korseyi atsana kız  bende 15 aylık bebegim var sezeryan göbeğim öylece duruyor 
tarafından
Korse çelik balensli olanlardan. Yani sıkıyor 3 aşamalı inceledikce seviye atliyorsun:)
tarafından
Fotoğraf ekledim bu tip
0 oy
tarafından
Bilmiyorum bilen çıkar umarım
(391 puan) tarafından
Yok kiz aslında kadin korseyi anlatmış ise yaradığını kendinde ama başlık hatalı  canın sagolsun
tarafından
Ama güldüm baya boşver nfnf
tarafından
Sjsjsj Allah razı olsun canım ♥️♥️♥️ beni bir sen anladın sjsjsj
(391 puan) tarafından
Senden de razı olsun inşallah. Doğru olana şahit gerekmez
tarafından
Uvvv güzel söz beğendim
0 oy
(90 puan) tarafından
Nasıl,bir kore resmi var mı 
tarafından
Fotoğraf ekledim canım
0 oy
(1,504 puan) tarafından
47 gunkuk Sezaryan liyim taksam mi ki. Ama dikislerim terleyince aciyir sanki daha zamani var gibi ama. 
tarafından
Yok yok senin bu korseden kullanmaman gerekiyor. Lateks korseler var onları kullanırsan daha iyi olur. Bu tip korseler çok sıktığı için uygun değil doğum sonrasinda. Çünkü rahim çok yukarı çıkmış oluyor rahmin eski yerini alması zaman alır korseyi şimdi kullanırsan kalıcı zararlar verebilir Allah korusun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatucekbbrr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 11 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Bal bebekcik (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru038 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.

381,014 soru

11,406,800 cevap

34,942 kullanıcı

...