0 oy
638 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar 3 yillik ewliyim ama hic ilgi gostermiyo bisey istesem param yok ama kemdine harcar ve bizi gezmeye gotur derim yapmaz ama kendi  arkadaslariyla maca gider o kadar sıkıldimki mesela bayramdir para iatedim kiyafet icin hayir dedi kac bayram gexti hic almadi bana oglumada ben gecen bayram oglum icin zorla aldirdim ve bana dedigi laf neden aliypsun zaten pandemi yasak ve esim bana aydan aya oyle para verir ben genelde hep cocuguma harcarim ama isterimki o djsunsun alsin bana dedi ogluna aldigin kiyafeti senin ayligindan kesicem vermeyecem o kadar zoruma gittiki bi calisarak ve ewe erzak alarak ewe baktigini saniyo ama bize sewgisi ilgisi yokk bana bugun dedi degerim yok sana hep beni cekecen omrunun sonuma kadar hicbir istedigini yapmayacam dedi 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Derdi neymiş sevmiyosa istemiyosa boşasın seni niye sana eziyet çektircekmiş ki

(78 puan) tarafından
Bilmiyomki cnm bende diyom bana diyo sen iatemiyosan git umrumda degil
tarafından
Ne düşünüyorsun peki böyle bi Ömür geçmezki valla ben olsam tekme tokat girişirdim sen hayırdır derdim sktrgt der kovardım sonrada boşardım adam zaten seni sevmediğini istemediğini açık açık söylüyo üstelik bu adam çocuğunu bile istemiyo anlattığına göre onu bile sevmiyo
(78 puan) tarafından
Kuzum o kadar sey varki nasil anlatayim.sana ne bilim ki niye boyle yapiyo.bazen sewiyom diyo bazende boyle diyo benim param yok ew alacagiz ama kendine alir bize almaz bide hep kendi iatedigi ixin yanima gelir artik zoeuma gidiyo benim cok denegesiz biri bi iyi gibi olur bi kotu ama hicbir sekilde ihtiyacimi almaz oglumada almaz
tarafından
Dengesizlik değilde şerefsizlik onun yaptığı adam dediğin karısını çocuğunu düşünür değer verir
(78 puan) tarafından
Almiyoki canim ailem arkamda ama ben cocugunpa nasil gideyim kardesimde ewlwmiuo ailem masrafa girdiler bende gitaem yuk olurum gibi dusunuyom
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Tövbe yaaa istemiyosan boşa gitsin ne eziyet ediyosun kadına üzüldüm canım yaa derdi neymiş valla bu adamlar eve ekmek getirmekle herşey tamm sanıyorlar tabiki oda bişey Allah razı olsun da ya az sevgi ilgi çok mu zor 
(135 puan) tarafından
Bı ömür nasıl geçecek bizimki öyle değil Allah'tan söyler eder ama kiyamaz alır
(78 puan) tarafından
Oda guzel.cnm.insalalh hep.mutlu olun bende nasil.edicem.bilmiyom
(135 puan) tarafından
Bizde neler atlattık ama geçti hepsi çok şükür üzme kendini inan bu hayatta senden değerli bişey yok emin ol herkes hayatında he de geç hatta iki haftaligimi peşin kes de al istediğini:)))
(78 puan) tarafından
Yokbe gulum.oyle.desemde yok doyo gidiyo yanimdan zoeuna gidiyo neymia calosiyo ama bizdende kesiyo bpyle.olurmuya
(135 puan) tarafından
Bı o sanki çalışan insan üzülüyor dimi az ilgi bekliyor ailesine karşı sende böyle yaparsan bu kadın nerden güç alsın üzüldüm inan kız saat kaç olmuş abooo bebemin kalkacak saati gelmiş :)))) sıkma canını yat uyu baktın olmuyor büyüklerine Daniş ne diyim canım
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Hep mi böyleydi evlenmeden öncede mi ilgisiz di sonradan mi oldu canim. Cok uzuldum inan. Benim esimde ilgi konusunda asiri eksiktir ama oyle kelimeler kullanmaz. Cok kırıcı ayip. Derdi ney sor bence. Sen onun karısısın sonuçta sana boyle davranmaya hakkı yok
(78 puan) tarafından
Hep boyleydi hatta once daha kotuydu aileme anlattim biraz iyi gibi oldu ama yinede ilgisiz beni cocugumu sewmiyo gibi zoruna gisiyo bize para harcamak bana oyle geliyo
(7,412 puan) tarafından
Karısına çocuğuna harcamadigi parayı alsinda.... tövbe estağfirullah ağzım bozulacak gece gece. Bencede sevgi eksikliği var yoksa boyle yapmazdı. Madem sevmiyor acik acik desin sende cocuk yapmazdın ondan. Niye günahınıza giriyor.
(78 puan) tarafından
Kuzum.simdide ben ondan cocuk.iatiyom bana dedigi laf ben seni balayina gotureem olmaz hep bahane iatemiyo bende bilerek dedim zaten onu ne diyecek diye bide diyo doktorlar doyomua 2 seneden asagi sakincali hamilelik sozde beni dusunuyomua
(7,412 puan) tarafından
Severek mi evlendiniz canim. Gercekten cok tuhaf eşinin davranışları canim. Bayramlık almayan adam balayına mi götürecek. Duyda inanma. Yani yanlis yönlendirmek istemem ama zaten gerçekten istesende doğurma o adama bidaha çocuk canim.  Acik acik konuş.  Bazı erkekler illa cocuk gibi herseyi söyleyip anlatırsan anliyor. Hata yaptığının farkın da da olmayabilir. Eşini bu konuda en iyi sen tanırsın. Ama sadece suan senin dediklerinde ben eşinin sana olan sevgisinden şüphe ettim acikcasi
(78 puan) tarafından
Kuzum cok.olay oldu aramizda hep aileme.anlattim benden spgudu sanki ve ben anlattsamda hatalarini o bendide sucladi yani ew isleriyle.takintili ya onun icinde bana kizar kendini hep hakli bulur beni hep suclar sanki bana guvenmiyoda kuzum.goruxu usulu ewlendik biz
0 oy
tarafından
Canim benim seni okqdar iyi anlıyorum ki inan benim esim seninkinden on kat beter Allah sana da bana da bizim gibi tüm.kadinalra da bir kapı açar da bunlara muhtaç olamayız inşallah, Rabbım yar ve yardımcın olsun 
(78 puan) tarafından
Amin canim amin ama.okadar zoruma gisiyoki ona muhtac olmal keske isim yada meslegim olsaydi hicbir zman coxuguna oyuncak almadi dedigi laf amcasi apartmanda otueuyo ordan milletin verdigi oyuncaklari coxugima getiriyolar ama.zoruma gitmiyo sadece eaimde bigun duaunsun kendi alsin onemsesin sanki onun coxugu degil gibi davraniyo
tarafından
Cabim böyle erkeklere tek bir şey yapılır umursamamak çünkü onlar değişmez ama biz çekeriz benim eşimde öyle yapıyor ben çöktüm tükendim ama o zerre kadar değişmedi bizim de imtihanımız bu bende hamileyim 3 ay kaldı doğuma doğumdan sonra kendime bir iş falan bulmaya çalışacağım İnan markete gidip süt alıyorum onun bile hesabını veriyorum onlara muhtacız ya o yüzden bu muameleyi yapıyorlar bize
(78 puan) tarafından
Ah canim ah boylede nasol olcak bizede yazik inanki ama allah goruyo yukarda inan umursamamasakta yine aynilar biz esleriyiz neden boyle yapiyolar yaa
0 oy
(202 puan) tarafından
Allah' sabır versin canim böyle insalarla ömür gecmez ben eşimden birşey istesem yok der almaz o gün içinde batar bir sonraki gun alır nie kendine eziyet ettiriyorsun ki senide ana doğurdu sonuçta yani ne kendine bunu yap nede baska yaptır tatlı canını sıkmaya değmez boyle insanlar icin
(78 puan) tarafından
Ama cok.zoeuma gidiyo ben bekarken babam bana alirdi ama.burda hicbir degerim yok sadexe ihtiyac icin kullaniloyom.ve ew ialeri icin kemxi duzensiz temiz degil ama.benim yaptigimi begenmiyo
(202 puan) tarafından
Haklısın tbiki Kim olsa zoruna gider basit bir şey değil ki
(78 puan) tarafından
Ewet kuzum
0 oy
tarafından
Canım senin kocan narsist istersen instadan narsist ilişkiler diye sayfa var oraya bak anlı aksın onlar asla düzelmez ler 
(78 puan) tarafından
O ne demek canim
tarafından
Narsist netten Tülay kök dinle canım uzman kişiden daha iyi anlarsn
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Çocugun kaç yaşında canım. Ver Bi kreşe gir Bi işe çalış. Hiçte muhtac olma ona da zırnık koklama. Baktın işine gelmiyor bas kıçına tekmeyi. Hiç acıma. Bunlar Allah katında da mahkeme önünde de boşanma sebebi. Yazık o çocuga. Herkes baba olamıyor işte. 
(3,551 puan) tarafından
Canım kreş fiyatları il e gre de değişir kreşe göre de ama cebinden en fazla 1500 lira çıkar. Ama merak etme. Çocuklar orda sosyalliiiği paylaşmayı arkadaş edinmeyi düzenli uykuyu düzgün konuşmayı öğreniyor harici olarak resim boyama oyun hamuru vs yaparak el becerileri gelişiyor. İstediğin saat görüntülü arayabilirsin. İstediğin zaman resim atarlar. Sana istediğin zaman bilgi verirler... Bende doğsun 7 aylık olunca gündüz bakım evine vercem mecburen.
(78 puan) tarafından
Yani ordami kalcak hep cocugum
(3,551 puan) tarafından
Yok canım sabah bırakacaksın akşam alacaksın. Saatleri de sen ayarlayacaksın iş saatine göre. Hep orda kalır mı hiç
(78 puan) tarafından
Him anladim kuzum cok iyimis ama yinede bunun parasi esimnden cikacak ve simdide aileai ve kendi tepki cikariri sen calisma diye
(3,551 puan) tarafından
İlk 2 yıl Devlet karşılıyor canım. Kreş ücretini.
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Bacım görücü usulu mu Evlendiniz arastırdım mı daha once sevdiği filan mı varmıs bunun. Bizim bir tanıdıgımız da boyleydi. Sevdiği varmıs adamın onu almak istiyormus ailesi aldırmamıs
0 oy
(1,060 puan) tarafından
İşte bu yüzden kız çocuklarınızı lütfen okutun! 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Sıkıntılı biri daha bazı adamlar beyni yok odun var beyin yerine 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,053 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 896 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde anneoluncaaanladim (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 503 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (764 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 715 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (717 puan) tarafından soruldu

380,745 soru

11,399,654 cevap

34,927 kullanıcı

...