+1 oy
709 göst.
Diğer kategorisinde (597 puan) tarafından

Oglum tombis diye annem görümcem esim kimse ogluma sort giydirmeme izin vermio. Nazar deger aman cocugun bacaklarini kimseye gosterne aman tshört bile giydirme. Ya heves edip iszedigimi giydirtmiolar. 

image

Pm image

34 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hahahahah bacaklara bak selülit dolu yerim masallahhh 

Uzun da giydirirsen bu havada deli derler ya 
-Reklam-
0 oy
tarafından
E sıcakdan pişsin mi cocuk. Bısey olmaz allahın izniyle  gıysın nolcak ki
0 oy
tarafından

Sinir oluyorum öyle insanlardan

0 oy
(266 puan) tarafından
Onlara ne ya .. tamam nazar değer diye korkuyorlardır belki ama anne babası varken kimseye laf etmek düşmez... istediğin gibi giydir canım  maşallah bu arada... söylemekte haklılar galiba :))))
0 oy
(545 puan) tarafından
Oy maşallah paşaya :) ne giydirdiğinden kime ne ki istersem bezle gezdiririm ne münasebet havalar çok sıcak yanar çocuk uzunlarla 
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Evwt yaa geçen gün düğüne gttım byle kısa şort gydım annemler kızdı kat kat gorunuyor nazar olacak falan napayım sıcak bıdr mecbur 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Valla ben de kendim korkuyorum, kapri boy giydiririm hem havalanmış oluyo hem de bacak kıvrımları görünmüyo :D

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Giydir  canım  yoksa çocuk  sıcaktan  pişer  maşallah  çok dadlu  allhım  nazarlardan korusun 
0 oy
tarafından
Ah kardeşim bnmki kilolu da değil sarışın Bi çocuk ondan olsa gerek kayımvalidem bırakmıyordu  eşim kapı önüne çıkarsın. Bna Bi şey diyemiyordu ama ona müdahele ediyordu. Nazar değer diye
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Çok saçma bu sıcakta pişer çocuk uzun giyerse 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Eee yoksa çocuk pişsin mi bu sıcakta 
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Niye takıyorsun ki sormadan giydir laf ederlerse umursama 
0 oy
(15,976 puan) tarafından
En nefrer ettigim sey. Bu konu yuzunden dun esimle tartıştım 
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Uzun giydirsende kilosu belli oluyo ne saçma bı düşünce bunu da ilk kez duydum kız
0 oy
(24 puan) tarafından

Maşallah bacaklara bak allah nazarlardan saklasın kimsenin dediğini umursama giydir bu sıcakta çocuk uzun nasıl giysin

0 oy
(1,772 puan) tarafından
Aynı baskıyı kaynanamla kayinpederim yapıyor deli oldum şortun altına kilotluçorap giydircekmisim çocuğu pişik yapcak lar bana da deli dedirtcekler ve o kadar hevesle aldığım kıyafetleri dinlemiyorum kimseyi  
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Tamam biraz hakliliklari var nazar cok  ama bu cocugun gunes gormesi.lazim kemik gelisimi.icin oyle soyle deki kemik gelisimi icin giydirmem lazim
0 oy
(222 puan) tarafından
Tek tombik çocuk sen de değil onlar da bunu kabullensinler nazardan korkarken sıcaktan hasta olacak çocuk. Oku duanı giydir şortunu tişörtünü rahat etsin çocuk 
0 oy
(791 puan) tarafından
Bnm eltimn oğluda çok kiloluydu kaynanm dar üst kısa kolu bile bırakmazdı ya bn öyle değlm gydryom Allah emanet edyrm 
0 oy
(44,647 puan) tarafından
Ayy boşver takma ya şu sıcakta uzun yakar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
16 cevap 99 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
26 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu