0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar iyice sinirlerim bozuldu.. Eşimin çalıştığı kişi kuzeni oluyor ama hiç bir zaman hakkımızı alamıyoruz. Allah aşkına bize gönderdiği 600 lira kızıma üst basmi alıyım kendime ufak tefek yazlık almam gerekiyor onumu alayım doğacak çocuğa ufak tefek üst baş beşik alınacaktı onumu alayım dolap tam takır erzakmi alayım eşim kurbana karışmıştı kuzeni para verir diye güvenip kurbanami verelim bıktım artık eşim sırf para alamıyor diye kiradan çıktık gene alamıyoruz 5.000 lira alacağı var ama 5.000 lira nerde 600 nerde gitmiycem bu adamın yanına dedi gene gitti çalışmaya 1 buçuk aydır yanında çalıştı daha hastaneye gidilecek hastane ta merkezde yol parası falan nereye yetircez bu parayı zehir zıkkım olsun onlara bide utanmadan keyiflerine göre kurban kescekler gezip tozcaklar mağaza mağaza Allahtanda utanmıyor s.refsiz bayram günü şu yapilirmi ya..

3 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evet sen diyordun geçim icin kaynanagile taşındık diye dgru hatrliyom demi eeee niye vermiyolar kocanın maaşını anlamadim ay
(3,099 puan) tarafından
Canım eşimin bu adama borcu var ama aylarca maaş alamadi çalıştığının hakkını bize qrada bir 100 200 para gönderirdi maaşını vermiyor gönderdiği 3 5 kurusuda borca yaziyor
(22,070 puan) tarafından
Yuhh ne insanlar var ya bu adam ev gecindiriyo diye düşünen yok
(3,099 puan) tarafından
Valla canım bıktım artık telefonum bile gitti gidecek telefon çok önemli bişey değil ama iki gün sonra ise gittiğinde çok arar konuşur artık
-Reklam-
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Eşin niye alamıyor hakkını seve seve değilse başka şekilde alacak ailesinin hakkını öyle iş mi olur 600 lirayı alsın kendi gecinsin 
(3,099 puan) tarafından
Esime diyorum hakkını savun diye bayramdan sonra beni çalışmaya cagircak o zaman cevabımı vercem diyor bende hep böyle diyon n.h verirsin dedim
(14,044 puan) tarafından
O günü bu günü beklemesine gerek yok hemen bı tepki göstermeli
(3,099 puan) tarafından
İşte yapmiyor ya saf afedersin bı güler yüze kaniyor
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Başka işe girsin acil o adamdanda zorla alsın ama yapamaz senin eşte iş yok belliki Allah sabır versin sana
(3,099 puan) tarafından
Amin canım benim zorumla aradida o ısrarla 1000 daha attı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 627 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu