+2 oy
920 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bugun baska bir doktora daha gittik oda amaliyat dedi tek böbrek ve saglikli değil signigrafi cekilecek  idrar kaçağı böbreğin yarisini çürütmus olabilir yarısını alabiliriz dedi yarim bobrekli bir insan yasayabilirmi diye soramadim pismanim ama soramadim boğazıma yumruk çakıldı Allah icin kimin duasi kabul olur bilinmez yalvarıyorum dualariniza katin oğlumu ismi mert Allahim onu benden almasin o geceleri ellerimi tutmadan asla uyuyamaz mert beni babasini bu yalan dunyayi cok sevdi kizlar beni annem diye seviyor mert annem diyerek sarılıyor bana kizlar mert denizi renkleri karpuzu simiti cok sevdi bunlari yalan dunyaya doysun oğlum Allah rizasi icin yalvarıyorum size duaniza katin bizi

57 Cevaplar

+1 oy
(133,631 puan) tarafından

En İyi Cevap

Siz tıbbi yönden elinizden geleni zaten yapacaksınız. Kesinlikle ümitsiz olmayın. Doktorlar bir çare bulacaktır inşallah. Psikolojik yönden en üst seviye olmaya çalışın. Yıllarca kanser tedavisi ile hayata tutunanlar oldu etrafımızda.

''Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır. Onu bilen bildi, bilmeyen de bilmedi.'' (Buhari, Kader, 4)

-Reklam-
0 oy
(851 puan) tarafından
Allahim sifa versin inşallah sorunuzun cvbini Bilmiyrm ama allah ısterse hersey olur 
tarafından
Amin canim amin
0 oy
(673 puan) tarafından
Allah şifa versin. Böbrek nakli için başvurun. Çıkmadık candan Umut kesilmez niye yaşamasın ama çok dikkat etmelisin
tarafından
Ben veririk uyarsa 2 sini birden alsinlar isterlerse yeterki evladim yaşasın
(673 puan) tarafından
Ben gönüllü verilen böbreklerden bahsettim yani böbrek bağışı.
 Kendim bagisciyim eğer ölürsem belli kosullarda alabilirler organlarımi yıllar önce bağışladım bağış kartı hep cüzdanımda. Uygun koşullarda bile ailenin onayı yine isteniyor ayrıca
 Siz ailesi olarak bakın anne baba dayı amca belki birininki uygundur umudunuzu kaybetmeyin Allah büyüktür
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amin canim Allah razi olsun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Böbrek nakli önerirler canım bulunana kadar diyaliz alır. Allah şifa versin inşallah Merte
tarafından
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Allah size bağışlasın inşallah. Tez zamanda sağlığına kavuştursun. Buraya "herşey yolunda şükürler olsun" postunu bekleyeceğim. 
tarafından
Insalalh kuzum insallah
0 oy
tarafından
Bnm oğlumda doğuştan böbrek hastası 2 yaşında hala devam ediyor böbrek büyümesi hem de iki böbreği de cnm eylülde kontrol var bakalm doktor ne diyecek. Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin. Rabbim acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amin canim Allah razi olsun Allahim yavruna sifa versin
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimciniz olsun safi ismiyle sifa versin insallah
tarafından
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin bebeğine . Allah'tan ümit kesilmez yavrunu sana bağışlasın bu zor günler de geride kalır yavrun sağlığına kavuşur inşallah canm 
tarafından
0 oy
tarafından
Yaşar canım benim diyaliz alır ondan sonra da böbrek nakli olur tıp çok gelişti bütün bunlar herkesin başına geliyor sen canını sıkma sakın her derdin çaresi var inşallah 
tarafından
0 oy
tarafından
Tövbe ya okurken çok ağladım Allah'ım çok güzel evladın sizlere bağışlasın inşallah rabbim yardimciniz olsun bu mübarek günde yarabbim. 
(9,200 puan) tarafından
Tek ağlayan ben değilmişim demek ki ya gozyaşlarna boğuldum resmen şuan :((( Allahm anasına babasna bağışlasn inşallah :(
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Canim tek bobrekle yasayan birsuru insan var bisey olmaz allahin izniyle. Ben 2bucuk yaşında oğlumu kazada kaybettim oyle bir acı ki dünyada eşi benzeri yok rabbim dusmanima bile yasatmasin bu acıyı dualarimdasin. Allahim hic bi anneye evlat acısı yaşatmaaaaa
tarafından
Allahim sana sabirlar versin arkadasim nasil hir yangın nasil bir kabus cok zormus cokkkkkk amin cankm amin
0 oy
tarafından
Rabbim hayırlı uzun ömür versin gulen yzuunu soldurmasin cnm
tarafından
Amin canim amin
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Okurken içim öyle yandı ki anlatamam uzun zamandır içim böyle yanmamış tı çok ağladım. RABBİM onu sana bağışlasın inşallah. Dua et derdi veren yüce Rabbim dermanını da verir umudunu yitirme amca kızım bir böbrek lê yaşıyor gayet iyi durumu inşallah Rabbim senin evladına da şifa verir sağlığına kavuşur <3

tarafından
Amin canim benim Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Oyy yavrum.Allahım elini ellerinden ayırmasın bi an önce šifasını gònderir inşallah 
tarafından
0 oy
tarafından
Okurken içim cız etti sen yazarken nasil duygularla yazdin kim bilir Rabbim Şafi ismiyle sifa versin kimseyi evlat acısıyla imtihan etmesin Allah im onu sizlere bagislasin insallah
tarafından
Amin canim Allah razi olsun yuregim yaniyor
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Allahım şifa versin canım 
tarafından
Amin canim
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Allah ım ağlayarak okudum şu yazdıklarını bütün kalbimle bütün bedenimle yalvarırım Allaha şifa versin oğluna tez vakitte iyi olur

Elimden ne gelirse her koşulda yanınzda olurum cnm üzülme sen kardeşim yoktan var eden Allahım ne mucizeler sundu bizlere mertime şifa versin 
tarafından
Allah razi olsun canim benim Allaha olan inancim sonsuz ama anne yuregi iste hep en kötüsü geliyor aklima cigerimde  alavler sarılı köz koz olmus yanıyor sanki Allahim kimseyi evlatla imtihan etmesin ağladığımı gördüğü an anne aglama diye ağlıyor dudaklarımı isirmaktan hep yara ettim
(2,678 puan) tarafından
Canm yaa Allah yardımcın olsun üzülme bnm annem doğduğunda böbrek hastası ile doğmuş küçük yaşta tek böbreği yoktu düşün ki bizleri doğurmuş etmiş nakil oldu ananem anneme böbreğini verdi, takil sırası bekleme cnm gelmşyo biz yıllarca bekledik sonuç alamadık yakınlarınız test yapsın kardeş anne baba illaki uyan çıkar
tarafından
Insallah ona gerek bile kalmaz canim annenede cok gecmis olsun
(2,678 puan) tarafından
İnşallah gerek kalmaz cnm çaresiz değilsin bunu unutma tüm imkanları kullan sor soruştur herkese eminim çözümü var cnm
0 oy
tarafından
Allah'ım şifa versin canim
tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Oy kuzum çok garip oldum ya  tek bobrekle yasamasi sıkıntısız olurdu bizim bı tanıdık vardı tek bobreklidi 60a yakın yaşı vardı. Diğer böbrek içinse şöyle soylimm insanlar bobreksiz yaşayabilir ikisi olmadan bile. Sadece diyalize bağlı bir yaşamı olur haftanın belirli gunlerinde kan değişimi olur. Allah'ım evladını sana bağışlasın. Asla kötü düşünme. Ömrü de yüzü gibi güzel olsun bin maşallah
tarafından
Insallah oyle birseye bile gerek kalmaz canim ne olur dua edin
tarafından
İnşallah canım benim Rabbim sinamasin seni de onu da. Birbirinize bağışlasın
tarafından
tarafından
Cümlemizden inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hale01 (1,920 puan) tarafından soruldu