0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar 5buçuk yaşında oğlum var ve bize okul yolu gözüktü var mı aranızda çocuğu başlayan neler yaşadınız yapabildimi 

4 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Çalıştığım için 3 yıldır kreste 15 haftalık hamileyim bu sene 1.sınıf a başlayacak benim kuzum da ilk 1 hafta zorlanmıştı ama sonra çok sevdi .

(8 puan) tarafından
Insallah benim oğlanda sever onun bi küçüğü var kızım oda ana sınıfı na gitcekmis bide doğum yapcam 3 hafta sonra çok kötü zamana denk geldi ben anasinifina gönderirim diye düşündüm
(5,938 puan) tarafından
Eylül de yanında 1 ay biri olması lazım canım
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından

Yaz okuluna gönderdimben oğlumu  benim oğlum 4 buçuk yaşında bu sene ana okulunada  başlıycak zaten  canım ilk üç gün hevesli gider sonra disiplinden dolayı sıkılmaya başlar ağlar ben okula gitmek istemiyorum diye senin le kalmak istiyorum seni özlüyorum diycek  sen kararlı ol babasıda öyle agliycak bağrıcak sabır ve kararlılık gerekiyo yaşıtlarinda gidicek orda çok güzel şeyler öğrencisiniz diye heveslendir belkide sorun yaşamasınız inşallah yaşarsanda en fazla 15 gün biz yaşadık ne zaman bitince okulum gitmek istemiyorum diyo hala ama yinede alısıyo

(132 puan) tarafından
Bizimki de ayni evde aslan dısarda kedi olur ensesine vur lokmasıni al elınden aşırı çekingen kendin küçük çocuklardan dayak yer sadece aglar canım öğretmen ne kadar Korusada kaşla göz arasında yapan yapıcagıni yapıyo   bugün geldi gözünün yanı mor diyer ide tırnak izi yarın gidicem okula bilmiyorum her zaman yanında olamam kendini koruması gerekiyo napcam bende bilmiyorum daha yolun başındayız bide ilerde daha çok sıkıntı yaşasın istemiyorum
(8 puan) tarafından
Aynen canım ilerde daha çok sıkıntı benim eşimde biraz manyak vala fazla ugrascaz heralde biyerine bişey olmuş gelse yandık sende okula gitmeyi ihmal etme canım çocukta aslanligi annesinden öğrenir belki bizim çocukların pasifligi sokağa birakamadimiz için bence böyle çekingen çocuk çok şimdi yavaş yavaş kendilerine gelirler ama zaman alir
(132 puan) tarafından
Birazda benim yüzümden oldu canım sana vururlarsa sen vurma anneleri onlara ögretmemiş kardeş arkadaş vurulmaz herşeyini paylaş oyuncakların ver ayıp diye diye çocuğumu ben yaptım kendi başına Hiç bırakmadım şimdide çok üzülüyorum gerçekten
(8 puan) tarafından
Canım bende tam tersi söylüyorum vala sana vurana vur sakın korkma kendini savun falan bide durup dururken millete vurursa oda sıkıntı
(132 puan) tarafından
Bilmiyorum napıcam   allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından

Benim kücük yegenim gidiyor hemen alıstı bir sorun olmadı ilk basta az cok zorluk oldu ama alıstı hemen :)

0 oy
tarafından

3yıl krese yolladim oğlumu çok özgüvenli kendini ifade edebilen bi çocuk olarak yetişti 7yaşinda şuan ve 1ci sınıfı üstün belgesi alarak başarılı bir şekilde bitirdik çok şükür rabbime şuan da 24haftalık hamileyim ve kızım olucak abisi kardeşini çok seviyo ve dört gözle bekliyo artik 2ci sinif olduk bu sene okulla ilgili beni çok zorlucagini düşünmüyorum açıkçası inşallah kizimda abisine benzer hem aklıyla hem yüz güzelliğiyle abisinin aynısı olur inşallah...Rabbim hepsini hayırlı evlat etsin inş

(8 puan) tarafından
Maşallah ya ne güzel canım inşallah abisine benzer ben dördüncü yu dogrucam üç hafta sonra hem kızım hem oğlum baslicak bide doğum çok kötü zamana denk geldi acaba diyorum bi sene gondermeme gibi bi lüksüm olabilirmi
tarafından
Malesef istek üzerine bir sene yollamama şansın yok canım yasak cezası var eskisi gibi değil hic birşey olsun gözünü korkutma hiç bir iki sene bunalıp daralirsin belki ama ondan sonra rahat edersin 1ci sınıf çok önemli alt yapi ve temel sağlam olması lazim ilgi alaka lazım Eşiniz çok iş düşüyor iş bölümü yaparsanız kolaylıkla atlatirsin ilk seneyi ben nasıl geçti gitti 1ci sınıf anlayamadım:))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
29 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Derineylem11 (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 155 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu

374,594 soru

11,203,699 cevap

34,506 kullanıcı

...