0 oy
825 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (176 puan) tarafından
Mahvettiler çocuğu ishal diye gittik idrar yolu enfeksiyonu dediler enfeksiyon bitti şimdi çocuğum o açtıkları klima yüzünden bronşit olmuş nefes alamıyor Allah aynılarını kat kat onlara yaşatsın doktora diyorum ki siz yaptınız sizin yüzünüzden oldu bana diyor ki olabilir böyle şeyler nefes alamıyor diyorum nefes o olabilir diyor o hastaneden çıktık başka hastaneye geçtik bir idrar yolu enfeksiyonu için 20 gündür resmen hastanedeyiz ya kime sorsam 3 güne çıkıyorlar valla bu mübarek günde çok ahımı aldılar hem o kanuni sultan Süleyman hastanesi hem o doktorlar çocuğum altı parmaklı diye deney tahtası yaptılar o asistan doktorlar hakkımı asla helal etmiyorum onlara 

15 Cevaplar

+3 oy
(13,203 puan) tarafından
Doktor olmasa çocuğunun neyi olduğunu bilecek ve kendin iyileştirebilecek misin peki? Dilinin kemiği yok bence. Anne olarak kendin kapatsaydın klimanın dokunacağı aklına gelmedi mi? 
tarafından
Kesinlikle öyle canim
(13,203 puan) tarafından
Kaç anne postuma denk geldin bundan başka sorarım sana ya eş takip etmedir ya uygunsuz videodur. Kimsenin anneliğimi sorgulamak benim haddime değil ki onların da değil farkında mısın sadece anneysen zararı olduğunu biliyorsun arkalarından kapatırsın klimayı biter dedim demediğiniz kalmadı üstüne vazife olmayanlar bile yazdı...
tarafından
Diyorum ya herşey üslupla ilgili söyleme tarzın yanlış sadece Ali Emir bebek neden öldü araştır olur mu o zaman her doktora gözün kapalı guvenmezsin iyi akşamlar
(13,203 puan) tarafından
Her hastanede iyi ve umursamayan doktor var dediğin doğru ama aşı kötüdür gibi doktor da kötüdür diye tutturmak yanlış ben size bunu anlatmaya çalışıyorum bak üç gündür enfeksiyon var çocukta fitil calpol ne varsa denedik düşüp düşüp çıkıyor ki sadece calpol ver dedi bu oğlan çocuğu havale geçirse maazallah babaanne bile olamam ki bir de özelde aradım açmadı WhatsApp tan saatler sonra cevap verdi ben dinledim mi onu o saate kadar hayır. Her doktor doğrudur demedim sen kendi çocuğunu bilmiyor musun klimayı kapataydın la aynı ha geçen günkü yanık mevzusu ha bu o şifayı yine doktordan bulmayacak mı bulacak tanımadığı veya sadece polidaktili diye günlerce oyalayıp abuk subuk konsültasyon da istemezler polidaktili artık bademcik ameliyatı gibi saatlik hem sık görülen  bir durum hem kolay çözümü var. İyi akşamlar
(176 puan) tarafından
Aslıs ben anlatamıyorum galiba açtıkları gibi kapatmama rağmen gelip ben uyurken açıyorlardı klimaya takmışlardı defalarca kez uyarmama rağmen inat yaptılar resmen en sonunda da klimadan böyle oldu galiba ya dediler ben anneliğimi çok iyi yapıyorum kimsenin eleştirmeye hakkı yok ki onları defalarca kez uyarıp arkalarından kapatmama rağmen devam ettiler her doktor tabi ki kötü değil Allah razı olsun iyi olanlardan hemşireyim ve bazen öyle doktorlar oluyor ki Allah korusun onlardan anlatabiliyor muyum yani anlıyor musun
-Reklam-
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Geçmiş olsun klima normal zamanda bile beni çarpıo hemen başım agrıyo bebek nasıl dayansın
(176 puan) tarafından
Bir de bebek emerken açıyorlardı emerken benim bebişin başı terliyor o klima tam üstüne vuruyordu açmayın diyorum yok oda havasız diyorlardı
(5,261 puan) tarafından
Evet bebekler emerken daha çok terlio o da çarpmış onlar yokken kapatma imkanın yok muydu böyle sorumsuzluk olmaz yazık yavru üşütmüş.
(176 puan) tarafından
Kapatıyordum ama nafile o hava çarpıyordu bir kere ona hem klima hem o toz ve kirin içinde mahvoldu
0 oy
tarafından
Dava açsana akillim.ne beklion 
(176 puan) tarafından
Avukatlarla görüştüm zaten 4 gün önce tertemiz olan akciğerleri şimdi mahvolmuş şekilde kendi hırıltısından uyuyamıyor
tarafından
Iyi yapmissin bravo
0 oy
(4,916 puan) tarafından
Kanuni hast mi oldu bunlar.
(176 puan) tarafından
Evet orayı da doktorları da şikayet edecem avukatlarla görüştük
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Şikayet et ne demek olabilir rahatlığa bak ya kanitnolarak foto da çekecektin 
(176 puan) tarafından
Yok tahlilleri ve akciğer filmleri kanıt zaten çünkü hiçbir şeyi yoktu şimdi ise nefes alamıyor
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Nefret ediyorum kanuni hastanesinden bende 2 saat çekmiştim acil doğum için gittiğimde . 
(176 puan) tarafından
Ben 20 gündür çekiyordum o hastaneyi
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Ahh canm çokk geçmiş olsun Rabbim sifa versin.. çoğu insanımz ve boyle bebekler ihmalden dolayı hayatlarnı kaybediyor Allah bildiği gbi  yapsn hepsni
(176 puan) tarafından
Uyarmama rağmen açtılar cam açık dememe rağmen dinlemediler
0 oy
tarafından
Nolursa olsun Beddua etme bak zaten çocuğun hasta biraz sakinleş keşke klimayı kapatıp pencereyi açsaydınız çok geçmiş olsun 
(176 puan) tarafından
Canım pencereyi açıyordum ama gelip illa klimayı açacaklar
tarafından
Hastane daha çok hasta ediyor adamı
(176 puan) tarafından
Evet hala şaka gibi geliyor sağlam girdiğimiz hastaneden nefes darlığıyla başka hastaneye sevk edildik
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Off aynısı benim başıma geldi ateşi cok var diye özele götürdük bir sürü tahlil kan ultrason falan istedi ama demedi cocuk yanıyor önce ateşini düşürelim neyse sonuçlar cıkana kadar daha 30 dksı olan doktor kalkmış bize dediler sonucları alıp acildeki doktora gösterin saat sabah 11 Di gittik saat 3 bucuk hala sonucların peşindeyiz kızım baygın havale geciriyor acile gittik kapıda bir sürü hasta doktor yok nerde diyoruz 15 dk sonra gelecek diyorlar her sorduğumuzda öyle söylüyorlar en son eşim sorumlu kim kızım havale geciriyor diye bağırdı sorumlu baş hemşire geldi eşime bakıp gülüyor kızım elimde titremeye başladı eşim sinirle komik mi dedi eşime saldırdı sonra doktor gelip müdahale etti polis falan geldi berbat bir gündü bazıları okumuş cahiller
(176 puan) tarafından
Aynen öyleler damar bırakmadılar çocukta kan seviyesi sınıra gelmiş açık açık diyorlar çok kan aldığımız için sınırda kanı
(1,264 puan) tarafından
Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(24 puan) tarafından

Evet bir anne olarak haklısın ama genede bela okuma allaha havale et şikayet et keşke klimayı sen kapatsaydın cam açsaydın çok çok geçmiş olsun allah en yakın zamanda şifa versin yavruna

(176 puan) tarafından
Kapatıyordum canım geri açıyorlardı uyarıyordum yok bana mısın demiyorlardı
0 oy
tarafından
Kanuni hastanesii berbatt ya her anlamdaa cok geçmis olsun sikayet et sakın geri adim atma yazık çocuğuna ya biz büyükleri bile carpıyor klima. Kapatmalari gerekiyordu uyardigin zaman
(176 puan) tarafından
Yok asla avukatla görüştü eşim sağlam çocuk şuan zor nefes alıyor bir de daha tam 3 aylık olmadı bile
tarafından
Ayy yazik daha minnacik bebek ya o hastaneye kimseyi düşürmesin allah
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Tabikide bazi doktorlarin allah belasin vermeli onlarin yuzunden ben kirtaj olundum yeterimce ilgi gostermiyolar sanki can degilmis gibi davraniyolar
(176 puan) tarafından
Evet üstten bakıp geçiyorlar sadece
0 oy
tarafından
Bu ne bicim konusma tarzi beddua da sahibine doner unutma
(176 puan) tarafından
Beddua haklı haksız diye gider
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Annesin için yanmış belli ki çok üzülmüşsün kıyamam ikinize de allah tez zamanda şifa versin. Allah'a havale et boşver beddua etme.. inşallah yavrun tez zamanda iyileşir.
(176 puan) tarafından
Yemin ederim normal dedi asla beddua etmem ama o çocuğu o halde görüyorum ya içim gidiyor canımdan can gidiyor resmen
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Tövbe  tövbe  ne kadar  rahat bir şekilde  olabilir  demişler ya bu canı  neden  bukadar  önemsiz  birşey  gibi gösteriyorlar  anlamıyorum yaaa  
(176 puan) tarafından
Tabi ki kan seviyesi sınırdaymış bana diyor ki doktor çok kan aldık ondan sınırda böyle doktorlar işte

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 503 göst.
0 oy
6 cevap 203 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 274 göst.
0 oy
11 cevap 415 göst.

377,836 soru

11,309,283 cevap

34,741 kullanıcı

...