0 oy
286 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,629 puan) tarafından

İstanbul anadoluda yaşıyoruz bursaya gidecektik ama eşim yalovada çok güzel bi yer bulmuş adı çınarcık erikli şelalesi kamp alanı düşünenler bakabilir mükemmelll bi yer dere kenarı yüksek tahta üstünde çadır kuruyosun böcek vs gelemiyor düşünen internete yazıp görsele  baksın biz bakarak gittik  giriş 2 kişi 115 lira verdik duş wifi tuvalet bulaşık yıkama alanı aydınlatma var. Kullandığımız çadırı koçtaştan 4 kişilik 350 liraya aldık bırmalde içine sünger ve oğlumun küçüm yatağını götürcektik eşim şişme yatak alalım dedi oraya giderken koçtaştan 270 liraya yatak aldık en az evdeki yatak kadar rahattı iyiki almışız dedim durdum kesinlikle tavsiye ederim . Şelaleye doğru giderken derenin içine bank koymuşlar kahvaltı yemek alanı var kişi başı 50 liradan kahvaltı yaptık ayaklarımız suyun içinde harikaydı oğlum 27 aylık hiç ama hiç zorluk çıkarmadı oda derenin içine sandalyeye oturup ayaklarını suya sokmaya bayıldı. Bide dotoğraf koydum yemek kahvaltıyı kendiniz hazırlayıp böyle derenin içinde yiyebiliyorsunuz

image

5 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ooohh o soğukluğu hissettim ayaklarimda :)

(13,702 puan) tarafından
Leğene su koy leğene :D
(1,629 puan) tarafından
En güzeli oydu inanki şu sıcakta öyle iyi geldiki
(2,375 puan) tarafından
Mervoo Asel girer icine oturur bırakır mi hiç   :D
(13,702 puan) tarafından
:D eller ayakları suda kahvaltı yapar biz ustumuz başımız domestoslu pijamayla ekmek arasiyla hızlıca kahvaltı ederiz :D ssjjs
(2,375 puan) tarafından
Hahahhj aynen hayaller hayatlar  :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Harika bir deneyim olmis sizin icin cok guzel :)
(1,629 puan) tarafından
Evet çok güzeldi artık vakit  buldukça bunu yaparız tüm teşkilatı aldık :)
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Bizim burda büyük bir park içinde böyle su akıyo ama kamp yeri değil gezme yeri dün gezerken adamın biri yılan yakalamış. Tırstım Vala. Bizim büyüklerimiz derdi ki suyun olduğu yerde hersey olur o yüzden ben korkuyorum aslında seviyorum doğayı ama börtü böcekten korkuyorum
(1,629 puan) tarafından
Şelaleden geliyor su durgun su değil şiddetli akıyor ördek falan var benimde aklım çıkar karınca üstümde eolsa huylanıp korkarım ama sivri sinek dahi yoktu çadıra zaten toz bile girmiyor o yüzden çok rahattım
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ay acaba bi gun banada tatile gitmek nasip olurmuki 6 yil oldu evleneli ilk bir yil o kadar cok gezdimki urfayi mersini gaziantepi afyonu heryeri gezdik ama sonra adamda bi durgunluk oldu eve tikilip kaldik eskisehirden baska bir yere gitmez olduk ya bide eskisehirin ilcesinde oturuyoruz
(1,629 puan) tarafından
Bende evlendiğimde balayına bevşehire gitmiştim bidaha öyle tatile gitmedik memleket hariç ailemin yanına gidiyoduk sadece 3 sene sonumda benimde ilk yani :) Allah gönlüne göre versin seni biliyorum inşallah gezmekten bıkıp yorulursun :)
(2,765 puan) tarafından
Ben ailemede gidemiyorum ki gitsem bi kaynanaya gidiyorum inunlada iki mahlle var oda tatil sayilmiyor iste insAllah canim ya esim eski haline donerde bol bol gezeriz
(1,629 puan) tarafından
Dönem dönem oluyor öyle maddiyat çocuk iş güç insanı engelliyor sabret inşallah bol bol gezersin
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Güzelmiş canim oraya karavanda girebiliyor mu ?
(1,629 puan) tarafından
Evet karavanda vardı girilebiliyor
(2,969 puan) tarafından
Tesekkur ederim hemen bakiyorum :)
(1,629 puan) tarafından
Bak ve git :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 113 göst.
3 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
9 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
4 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...