0 oy
123 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (968 puan) tarafından
Malum tatil fiyatlari ucuk kizimda disarda bahcede vakit gecirmeyi sever esimde kamp kuralim diyor denize yakin... aslinda bende severim ates yakip etrafinda oturmak misir kozlemek... ama gece nasil olucak gece beslenen bebek devam sutu alirim dedim ama cadirda altimiza ne koyacagz soguk olur mu yasayan deneyimleyen var mi 2 aile dusunuyoruz

8 Cevaplar

0 oy
(4,057 puan) tarafından

2 yaş bebeyle kapıdan adım atmak istemeyen ben ayrildi:P

(968 puan) tarafından
:)))) benimkide kurtlu bir bebe ama eneriisini atar belki hepimize farkli gelir esim 15 gun izne cikiyor evde monoton gecrmek istemiyoruz
-Reklam-
0 oy
(17,459 puan) tarafından
E tabi altınıza minder gibi biseyler goturmelisiniz . Yer çeker. Size bişey olmasa da çocuk hem rahatsız olur hem üşür. Biz bı kez gittik ama gece kalmadık. 10 gibi döndük eve. Çadırın içine sünger döşek götürmüştük. Öğlen oğlumla içinde uyuduk. 
(968 puan) tarafından
Sungerde yeterli olur mu uyku tulumu alirim kalin giydiririm park besik var cadirin icine olmadi
(17,459 puan) tarafından
Bizim sünger 5 cm kalınlığında yaklaşık. Yetti. Park beşikte zaten bişey olmaz çocuğa.
(968 puan) tarafından
Oyle yapaym o zaman tesekkur ederim
0 oy
(1,571 puan) tarafından

Canım kavanoz mama yada alırsın evden gıttıgın gun corba yaparsın kucuk bır tüpte malzeme alırsan ne ıstersen yaparsın zaten ona kahvaltıya vs marketten yogurt alırsın vs vs

altına ne serecegıne gelınce ya çift kısılık ıkı tane yorganı yatak gıbı altına sereceksın ustune bır pike yada battanıye yeter zaten yada durumun varsa şişme yatak al cadırın ıcıne gore cok rahat oluyor 2 yaş artık bayagı bır buyuk demek ben 6 aylıkken gıtmıstım :D

(968 puan) tarafından
Yemekten sana sorun olmz gun icerisinde zaten sukur bogazli ama gece anne sutu almiyor devam sutu icer normalde ocakta ari mamalar var biberona yapiuorm oylede yapabilirim. Sisme yatak alamamda park besigini mi gotursem acaba
(1,571 puan) tarafından
park begıdı cadırın ıcıne nasıl kuracaksın canım ne gerek var hepinizin uyuması ıcın altınıza bırsey gerek zaten dedıgım gıbı kalın yorgan ıs gorur gayet
gece beslenmesine gelınce yatmadan hemen once tüpte sıcak su ısıtırsın hazırlarsın mamayı zaten bı ıkı saat sogumaz bu havada uyanınca verırsın
0 oy
(651 puan) tarafından

2 yasında cocukla anca evde klimanın basında otururum :D

(968 puan) tarafından
Yaaa :)) esim izne cikiyor degerlendirelm dedik
(651 puan) tarafından
Degerlendırebılırsenız degerlendırınde girelim skdjdkdk:)))) :))))))
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Bu sicak ta bile hasta olmayi beceriler kesin ben gitmezdim :Dd
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Bayramda yaptik o bu ay sonu 2 yaşına girecek. 4 gün çadır da kaldık kızım oynadı gezdi akşam yattı sabah kalktık. Altınıza yatak tavsiye ederim biz 1.700 aldık 3 kişi sıgdık. Bu hafta sonu da gitmeyi düşünüyoruz yine 2-3 günlük deniz yapıp geleceğiz. 

Eğer çadır alacak iseniz üstü güneş korumalı olsun, biraz geniş alın. İçine yatak alın, pompa ile çabuk şişiyor rahat kalırsınız. 
(968 puan) tarafından
Cadirimiz var babam balikci birz ondan takviye yapariz baktm guzel oluyor kizimda sevdi tam teskilat donaniriz.. kizinizin gece uykusu nasildir normalde benmko gece cok kesintisz uyumaz ama su ve disarsinin yoracagini dusunuyorum
(2,377 puan) tarafından
Normalde de kesintisiz uyur, o yüzden sıkıntı olmadı
(968 puan) tarafından
Insallah benmkide duzelir ve orda uyur
0 oy
(1,611 puan) tarafından
Olur herhalde ya çocuğuna bağlı her çocuk bir olmuyor mesela ben 3 yaş oğlumla kesinlikle gitmem durmaz ama kuzenim 2 yaş oğluyla kamp yaptılar geçen hafta 
(968 puan) tarafından
Benmkide cok hareketli ama disarsini seviyor denizi sever ona da degisiklik olur belki
0 oy
(1,429 puan) tarafından
altınızda şişme yatak olursa iyi olur onu ayarlayamazsanız bile önce bir mat ve üzerine de kalın birşey sermelisiniz ki soğuk cekmesin
(968 puan) tarafından
Evet benm cekincemde o saglam birseyler goturmem lazim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.
19 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Ümranşen (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 425 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (8,227 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,232 cevap

35,993 kullanıcı

...