0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sağolsun herşeyde yardım etti evi mis koku pırıl pırıl yaptık kızımı havuza koyduk oynadı eşimde annesi gile gitti Mardin'den evli görümcem gelmiş onu ve yeğenlerini görmeye gitti ortancı görümcemde bana geldi beraber saatlerce temizlik yaptık açtık müziği sonuna kadar ve giriştik temizliğeee :D sonunda bittiiii☺️sonra eşim geldiii ve bende bi yorgunluk kahvesi yaptım içtik az önce kalktı görümcem ve giderken de dedi ne zaman işin olursa çağır gelirim yengoş dedi sağol gülüm dedim☺️ ordan eşim lafa atladı dedi bayramdan sonra yengen halı yıkıcak gelirsin yardımaa :D

Normalde halıları eşimle yıkarız yaa :D:D
Ay Allah razı olsun yaa valla dün geceden beri başımda feci ağrıyordu çok iyi oldu yardım etmesi ☺️ 
4 katlı merdivenler kaldı onlarıda alt komşuma dedim abla akşam yıkayalım tamam dedi saat 9/10 gibi yıkıycak onun dışında hiç bi işim yok Minnoşuda çimçim yaptım bende merdivenleri tıkladıktan sonra saçımı boyayıp duş alıcam sonrada eşim saçımı kurutup düzleştircek☺️
Şükürler olsun ☺️❤️

5 Cevaplar

0 oy
(468 puan) tarafından
Okurken içim açıldı inan :))
tarafından
☺️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Gecmis olsun işin bitmiş.  Saolsun gorumcende  :) 

Benimde kaynanam ve bekar görümcem çok ısrar ederler işin olunca ılla söyle birlikte yapalm diye. Iyiki varlar ya dimi☺❤❤
tarafından
Sağol canım ☺️ aynen vallaa kaynanayla konuşmuyom diğer görümcelerlede konuşmuyom tek bununla konuşuyorum ☺️ ama yarın kim gelirse kapım açıktır küslük olmaz yarına mahsus :D bayramda küslük olmaz yaa :D
0 oy
tarafından
oh ne güzel valla muhabbetiniz bol  olsun  maşallah. bizim ki de anca uyusun ya :);)
tarafından
Sağol canım ☺️❤️
0 oy
tarafından
Masallah Allah bozmasın :) 
tarafından
Sağol canım ☺️❤️
0 oy
tarafından
Resmen motivasyon yazısı okudum ne güzel şeyler yazmışsın Allah daim etsin mutluluğunuzu 
tarafından
Sağol canım benim☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 216 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 240 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
0 oy