0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nsjssjjggfgfffhrgggtfgghvcddd

15 Cevaplar

0 oy
(10,978 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayor dibine kadar haklısın konu yuvan ve ortada kaşar bir eski sevgili var. Birde kocanın bası yanma ihtimali de var. Kalkar konusmaya o zaman kocası yakalar Allah korusun en ucuz adları cıkar daha korusu olması içten bile degil 
(2,529 puan) tarafından
Kız artık herşeyi göze almış pislikk kocasından falan korkmuyor eşimde sürekli onun evinin önünden geçiyor benim için geçiyor falan diye düşünür diye içim içimi yiyor
(10,978 puan) tarafından
Ya iftira atsa yeter ya. Sinektr ufak mıde bulandırıyor. Dediğin gibi bir kişiye bizde konustuk benim için geciyor dese yeter
-Reklam-
+1 oy
(1,950 puan) tarafından
Esimin bisey yapmayacağını biliyorum.

Eeee?? 
(2,529 puan) tarafından
O kızın eşimi görmesini bile istemiyorum
(1,950 puan) tarafından
Gözünü kör edemez ya.
Bence huzurunu kacirma derim ben.
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende bu denli kıskancım hiç yadırgamadım inanki kuzum :) 
(2,529 puan) tarafından
Ben çok fazla değilim aslında canım ama o kız herşeyi göze alıp yapıyor bunları evli olduğu halde ve eşim sürekli onun evinin önünden geçiyor deli oluyorum
(2,589 puan) tarafından
Gidiceği yere yetişene kadar görüntülü ara kuzum İÇİN rahat eder hem ben olsam yapardım
0 oy
tarafından
Eşine güveniyorsan evet bence de boşuna kendi kendini yiyorsun. Eşinin bişey yapacağı varsa eski sevgilisini görmesine gerek yok ki, içinde varsa her türlü yapar. Ama sen bu kadar için içini yerken onun ısrarla aynı yoldan gitmesi de acayip. Takmıyorum demek istiyor belki ama sonuçta sen yapma diyorsan yapmamalı
(2,529 puan) tarafından
Hiç istemiyorum gitmesini hele ki sürekli onun evinin önünden geçip durması iyice deli ediyor beni
tarafından
O konuda kizmakta haklısın. yani tek yol o olsa hadi mecburum falan der ama başka geçeceği yol varken ordan gitmesi de tuhaf. Peki sen emin misin eşine guvendiginden ?
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Eşine güvensen bu kadar sıkıntı yapmazsın
(2,529 puan) tarafından
Sürekli onun evinin önünden geçtiği için sinir oluyorum kız arabayı görür sürekli buradan benim için geçiyor falan diye düşünüyordur diye içim içimi yiyor
(8,588 puan) tarafından
Düşünsün dursun kendi kendine. Eşin ne diyor bu konuda ?
(2,529 puan) tarafından
Umursamıyor bile o. Banane ondan eskidendi bitti gitti diyo ama sürekli onun evinjn önünden geçmesinj yediremiyirim
0 oy
(2,362 puan) tarafından
Ben daha fazlasını yapar göndermezdim eşimi dışarı. Eğer inat edip gidiyorsa da köyden gitmek isterdim
(2,529 puan) tarafından
Sürekli onun evinin önünden geçiyor deli oluyorum
(2,362 puan) tarafından
Tabi olursun yani empati kurdum da gelemem ben ya
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Yani insan huzursuz oluyor seni anliyorum cnm 
(2,529 puan) tarafından
Çok huzursuzum canım sürekli onun evinin önünden geçiyor çünkü
(2,630 puan) tarafından
Kizin ahlaki iyi degilse esinde sonucta zamaninda onla biseyler yasamis cok normak kiskanman cnm kotu bi durum
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Adamı fazla sıkma eşine guveniyorsan eğer. Bak zaten olsaydı eskiden olurdu üstünden çok su akmasına rağmen kız mesaj atmış esin cevap vermediyse umursamadiysa sende üstüne düşme essegin aklına karpuz kabuğunu  sokma 
(2,529 puan) tarafından
İçim içimi yiyor işte canım
(13,119 puan) tarafından
Kafanı başka şeylere ver odaklanma ona mesela hiç birşey yokmus gibi devam et. Aslında eşinin yanında seni görse daha çok kudurur sonuçta sen evlisin o değil
0 oy
(673 puan) tarafından
Ya varya benim eşimde böyledir. Ben birseyden rahatsız oluyorsam yapma işte onu. Benim eşimde rahatsız oluyor yapmayayım de. Ama yok kafalarının dikine gidiyorlar hep 
(2,529 puan) tarafından
Aynı şeyi ben yapsam kıyamet kopar düşünsene bana eski sevgilim mesaj atacak ben sürekli onun evinin önünden geçecem. Kendisi ne düşünür acaba
(673 puan) tarafından
Kavga kıyamet çıkar. Gaza getirmek istemem ama trip atmakla kalma tepkini sert koy
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Madem kocandan korkmuyor oyle insani ailesi ile terbiye ederim ben bi yanlis hareketinde o koye rezil eder koyun en dedikoducusuna lafi verir heryere yaydiririm sonra da ailesine gider anlatirim sende boyle tehtit et 
(2,529 puan) tarafından
Kızı ettim ben canım kocana atarim mesajları bütün köye rezil ederim dedim. Tam bir pislikk.
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşinin de kafa basmıyor mu bile bile ordan geçiyor bir şey dese kocası duysa olay eşine patlayacak belki olay çıksın istiyor
(2,529 puan) tarafından
Sinir olduğum o işte düşünse ben aynı seyi yapsam ne olur diye . Eski sevgilim bana mesaj atacak bende sürekli onun evinin önünden gececem
(1,020 puan) tarafından
İnatçıysa üsteleme
0 oy
(670 puan) tarafından
Haklısın tamtersi olsa yanından geçirmez böyle erkeklere sinir oluyorum
0 oy
tarafından
O kadındı mı eşine mesaj atmıştı eşin mi kadına mesaj atıyor 
(2,529 puan) tarafından
Yok o attı eşime ama eşim değil ben konuştum cevap verdim eşim umursamadi bile.
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Bence eşine güveniyorsan sorun yok yapmaz etmez dersin ama içinde olduktan sonra senin yapacagin bisey yok kız ister baksin ister bakmasın önemli olan senin eşin 
0 oy
(313 puan) tarafından
Ağzına s... önce kocamın sonra onun ne hakla msj atar niyeti ne o...bide evli kaşar 
(2,529 puan) tarafından
Bu evliliğinden beklediği şeyleri görememiş kaşaarr. Allah korusun böylelerinden

İlgili bir soru bulunamadı

381,687 soru

11,425,992 cevap

34,985 kullanıcı

...