0 oy
743 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (579 puan) tarafından
Kizlar selamünaleyküm öncelikle şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun...Ben 6 gün önce ikiz doğum yaptım bir bebeğim 2120 doğdu diğer bebeğim 2920 doğdu zayıf olan bebeğimi bugün yoğun bakıma aldılar vücudu susuz kalmış ve sarılık çıktı diğer bebeğimde şükür bişey yok sizden tek ricam lütfen dua edermisiniz yavruma sağ saglim kavuşim onsuz ilk bayram nasıl geçecek bilmiyorum bian önce yarın olmasını bekliyorum arayıp bilgi almam icin şimdiden çok teşekkür ederim dua edene etmeyene kimin duası kabul olur bilinmez rabbim kimseyi evladiyla sinamasin inşallah 

31 Cevaplar

+2 oy
(13,203 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin Allah tez zamanda kavuştursun 
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
+1 oy
(11,088 puan) tarafından
Rabbim şifa versin tez zamanda hayırla tekrar kucağına alırsın da kardeşiyle kavuşur yavrucak. 
(579 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun
+1 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm .Allahım sağ saglim kucağına almayi nasip eder ins.
(579 puan) tarafından
+1 oy
tarafından

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşaallah canım

(579 puan) tarafından
+1 oy
tarafından
Aleyküm Selam canım benim Rabbım Safi sıfatıyla muamele etsin. İki yavrunun güzel günlerini göstersin iki cihan gozaydinligin olsun canim. Rabbım e emanet et bebekler çok güçlü canım Rabbım görüp göreceğiniz bu olur sağlıcakla büyüt cnm. İyi bayramlar 
tarafından
❤️Hayırli sonuçlar inşallah canım
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım ♥️
(579 puan) tarafından
Sonucumuz temiz çıktı canım şükür bugün kontrole götürdüm herşey normal dedi doktor
tarafından
Ne kadar sevindim bilemezsiniz çok şükür mutlulukla, sağlıkla, huzurla büyütun kuzularinizi. Rabbım bahtlarini güzel eylesin. İki cihan saadeti yaşatsin
(579 puan) tarafından
Aminn cümlemizinkini canım benim güzel dileklerin için teşekkür ederim ♥️
+1 oy
(3,551 puan) tarafından
Ayy kıyamam canım.. Allah sana tez zamanda kavuştursun.. Merak etme onlar çok güçlü bir kaç yüz gram alınca cıkarır lar... Bu sürecte ikizini de arada bir yanına koyma şansları olsa keşke güc alır.. Onlar birbirine çok baglı.. İnşallah mübarek gün tez zamanda kavuşursun. 
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım ikizinde bı sorun çıkmadı şükür onu hiç almadılar eve getirdim sabaha kadar uyuyamadım ama ne olcak ne bitecek diye bugün akşam 9 da kan alçaklar istedikleri gibi çıkarsa değeri taburcu edecekler inşallah öğlen aldıkları kanda istedikleri sonuç cikmamis o yüzden şuan tedaviye devam ediliyor inşallah akşama kadar düzelir yawrum
+1 oy
tarafından
Cok gecmis olsn canm rabbim şifa versin moralini bozma canm benim kizimida küveze almislardi orada bebek hemşireleri cok iyi bakiyolar yavrularimiza sagligina kavusur 1 hafta 10 guns alirsn kucagina canm benim
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım bugün beni aradılar öğlen kan almışlardı ona göre taburcu olacaktı o kanda istedikleri sonuç gelmemiş tedavisi devam ediyor şuan akşam 9 da tekrar kan alacaklar ona göre taburcu olup olmicagi belli olcak inşallah temiz gelir kan sonuçları bende kavuşurum yavruma
+1 oy
(4,665 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle sifasini versin insallah 
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım Allah razı oldu
+1 oy
tarafından
Allah ik minik yavruna şafi ismi ile şifa versin canım en kısa sürede hastaneden sağlıklı sıhhatli bir şekilde çıkmasını size kavuşmasını nasip etsin inşallah Rabbim 
(579 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Gecmis olsun Allah kucagina almayı nasip etsin inşallah 
(579 puan) tarafından
0 oy
(359 puan) tarafından
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini canım içibi ferah tut kavuşacaksınız Allahın iziniyle
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım Allah razı olsun inşallah hemen toparlanır kuzum
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Benim bebegimde 1 hafta yatti şuan 40.ginluk . Cok zor ben perisan olmustm :((( rabbim kalbine ferahlk versinn kuzum bana diyolardiki orasi guvenilir.yer uzme kendini iyilessin bn dinlemiyoduum bebebgimi istyrum diye gercktrn iyiki yatmis yavrum sagligina kavustu.senin bebeginide.rabbim safi ismiyle sifa verdinn tez zamanda hemen kavus yavruna amiiiinnnnn
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım rabbim şifa bekleyen her yawruya acil şifalar versin inşallah
(2,186 puan) tarafından
Amin kuzum haber ver olurmu
(579 puan) tarafından
Dün kuzumu çıkardım canım taburcu oldu şükür sarılığıni düşürmüşler şuan durumu iyi 2 gün sonra gidip tekrar kan vericez bakalım normal mi veya yükselme varmı diye bakcaklar hayırlısı olsun inşallah
(2,186 puan) tarafından
Ayy allahim birdaha ayirmasin cok sevindimm cookk annesinin yaninda huzurlu mutlu buyusun insallahh
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım rabbim kimseyi evladından ayırmasın inşallah
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnmm Allah acil şifalar versin şu mübarek bayram sabahı tez vakitte 
(579 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Allah bir an önce acil şifa versin inşallah.. 
(579 puan) tarafından
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin ❤️
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Allah bu guzel gunlerin hürmetine sifa versin minik melege inşallah 
(579 puan) tarafından
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün ikizlerini. inşaAllah tez zamanda iyileşir sağ salim selametle kavuşursunuz
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım Allah razı olsun ♥️
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Rabbim şafii ismiyle sifa versin tez zamanda kavusunnn 
(579 puan) tarafından
0 oy
(12,908 puan) tarafından
Geçmiş olsun :(
(579 puan) tarafından
Teşekürler canım
(12,908 puan) tarafından
Canım bı haber var mı çıktı mı
(579 puan) tarafından
Dün akşam saat 10 da çıkardım kuzumu canım dusurmusler sarılığıni şükür taburcu ettiler 2 gün sonra tekrar gidip kan vercez yükselme varmı veya normal düzeyde devam mı ediyor diye bakcaklar
(12,908 puan) tarafından
Sürekli emzir canım Allah şifa versin bayram bayram gülen yüzünüzü soldurmasin inşAllah kuzum
(579 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım bol bol emziriyorum canım ikisinide arada mama takviyeside yapıyorum çabuk toparlansin diye
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin İnşallah canım biran önce kavuşursun  bebeğine inşallah canım benim 
(579 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım Allah razı olsun ♥️

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,062 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mersinli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
0 oy
73 cevap 2,685 göst.
19 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy