0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Kzılar teyzem bundan 8 sene once biriyle evlendi ama daha hamilelignde basladi her sey siddet gecimsizlik anneannem ve dedem sag degiller dayımlarda sahip cikmadılar bunca yıl butün dayagına vs her seyine katlandı evlilik olarak cok afedrsnz iliski vs heryonden bitmsti zaten evlilikleri ama dedgm gbi sahip cikani yoktu bundan uc gun oncede tekrr bi kavga etmisler adam dems evlencm ben falan teyzem bunu baskasyla konstgnu yakalams kadina para feln gnderiyoms neyse aglaya aglaya bana yazdi esimde allah razi olsn ciksin gelsin bize dedi oda sabhtan konstu cikti geldi ilk gun enistem olcak insan arayip yok sizde ne isi var abisine gitsin benm esim elin adamiymis faln oyle dedi ertesi gunede gelme artik kimse istemiyo seni falan dediki teyzemde istemiyodu kadinin kafasni duvara feln vuruyoms dusunun dha ne dayaklar biz boyle sahip cikincada iki tarfta kesin olarak bosanlm diyince dun dayimlar geldi ve iki tarfla knusldu ve bosanma karari alindi zaten teyzemn kalablcgi bi ev vardi evlenmedn once yasadigi dedemlerin evi orada otrck artk oda bizde mutlyz bosanmyla mutlu olnmaz belki bi yuva dagildi ama onlarinki yuva degldi artık sizinle paylasmk istedm

13 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından

Sevindim cnm kurtarıcısı olmuşsunuz eşin de belliki iyi biri bundan sonra teyzen için hayırlısı olsun guz l hayatı olsun <3

(383 puan) tarafından
Evet canm esimden allah razı olsun cok iyi gerckten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne gusel yapmissiniz canim sevaba girmissiniz valla
(383 puan) tarafından
Oyle canm arada cocuklar vardi uzuldk mu uzuldk ama cok dovuyodu sahipsiz diyr bize geldgi gunun bi oncesi bile odadan cikmams diye bardak firlatmis bacagi resmen simsiyah olmustu teyzem onun yuzunden epilepsi hastasi oldu ilac kullanyo psikolojisi bozulmstu ama artk her sey onun icin iyi olck insallah
tarafından
Cocuklar icin katlanilmiyo ki kuzum valla bende esimden ayriliyorum 10 aylik bi kizim var aldatti beni yani kisacasi cocuklar icin durulmuyo asla ve teyzenede cok gecmis olsun iyi olsun
0 oy
(1,666 puan) tarafından
İnşallah sataşmak için evine gitmez teyzenin. Yine hep bi eliniz üstünde olsun canım yada yakın akrabalar falan
(383 puan) tarafından
Abisi ust katinda otrck canm sanmm
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ne güzel keşke her zorda olan  insanın sizin gibi tanıdığı akrabası olsa... eşine de maşâllah Allah sizin yuvanızı daim ve mutlu etsin,huzurunuz hiç eksik olmasın ....
(383 puan) tarafından
Amin cnm benm
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Yazık ya kurtulmuş teyzen ama böyle adamları duyunca çok sinir oluyorum kendisi sadakatsizligin alasını yapıyor evliyken evlenmeye kalkıyor ama teyzeni senin eşinden kıskanıyor buna bişey denir ama neyse demeyim teyzenin yolu açık olsun inşallah iyi insanlar çıksın karşısına bundan sonra
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Allah'ta sizin böyle zor gününüzde elinizden tutsun inşallah eziyetten çileden serefszden kurtulmuş kadın böyle boşanmaya sevinirim ben 
(383 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(13 puan) tarafından
Hayırlı bir olaya vesile olmuşsunuz canım, Allahta size hayırlı kapılar açsın inşallah 
(383 puan) tarafından
Amin cnm benm
0 oy
tarafından
Bu hikaye dün bizim akrabamızda yaşandı aynısı, adam kadınlara para yediriyor evlencem demiş oda o kadında boşancam diyor, kadına şiddette uyguluyormuş sürekli, sen bizim akraba olabilirsin valla
(383 puan) tarafından
:))) sanmam canm
tarafından
Hangi şehir, benim dediğim kadında 43 küsür yaşlarında dün aynısı aynı hikaye başımıza geldi
(383 puan) tarafından
Yok cnm benm teyzem genc daha
0 oy
tarafından
 Abasinin evi duruyorsa keske katlanmasaydi bunca yil
(383 puan) tarafından
Cnm abisinde tapusu feln ama istemiyolardi yani otrsun feln
tarafından
Anladim allah yardimcisi olsun umarim yeni hayati daha guzel olur
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Siz destek olunca birbirleri de ayaklanmış çok güzel olmuş teyzen için keşke bende kurtula bilsem 
(383 puan) tarafından
Evet cnm Allah seninde yardmcn olsun insallah canm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah elinden razı olsun 
(383 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Allah eşinden razı olsun, vallahi bende sevindim öyle bi psikopatın elinden kurtulmuş. Allah yardımcısı olsun inşallah 
(383 puan) tarafından
Amin cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 695 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu