0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
Kizlar benim bildigim bi buyukte toplanilir kaynanalar olsun anneler olsun evde beklemezler mi col cocuk gelsin diye kahvaltiya erkenden hazirlanir sofran kurulur beklenir bu benim bildigim hava cok scak diye biz aksam kaynanama gotcez esim annesini aradi aksam gelcez diye insan sabah kahvaltisina caya cagirir diye soyleendi esimde diyemedi ki sen hazrlasaydinda telefon acsaydin hadi gelin nerde kaldiniz diye kadin bi garip oturda misafiri evinde bekle

7 Cevaplar

+3 oy
(2,349 puan) tarafından
Bayramda elinizi öpmeye gelecek demek kiii
(6,827 puan) tarafından
Vallaa bende oyle dusundum bi bayram gelmisti bu bayramda gelir sasirmam yani
(2,349 puan) tarafından
Tuhaf ya. Bildiğim önce küçükler büyüğün yanına gider bayramda davet mi olurmuş iyi de
(6,827 puan) tarafından
Garip canim napcan birde ben kusum buyuk diye gitcem gidince konusmucam bile
(2,349 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun canım ne diyim
-Reklam-
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Bizdede öyledir büyükler ziyaret edilir orda toplanılor bizde kaynanaya gtcez 
(6,827 puan) tarafından
Bizde gitvez ama hava cok scak arabamiz yok canim aksam serinlikte gideriz diye dusundum oda esime soylendi insan bi caya cagirir falan diye
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Büyük olarak onlar evinde olmalı gelinler torunlar oraya gitmeli onlar daha sonra gelirler hele bi beklesin 
(6,827 puan) tarafından
Istee canim kadin sacmalamakta usta
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Hahahahah ilginç valla 
(6,827 puan) tarafından
Demi yaa ben tuaflayinca degisik gelin oluyorum ama davranislar cidden normal degil
0 oy
(812 puan) tarafından
Senin kayınvaliden ztn bambaşka kafada kız ben artık şaşırmıyorum 
(6,827 puan) tarafından
Bende sasirmiyorum canim amaa sinir oluyorum
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Yok kız ben gitmem tiksiniyorum öyle temiz değil kaynanam
(6,827 puan) tarafından
Bu temiz amaa hazirlik falan hoc ama hic yapmaz bi yumurta kirarr tamm
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Ayy bi zahmet hazirlasin evde cocuklarini torunlarini beklesin, ilk gun boyle olur yani diger gunler neysede sonra gelinler kotu bilmem ne 
(6,827 puan) tarafından
Sacma sapan bi hareket demi canim simdi ben desem ki ilk defa boyle biseyi sizde gordum diye kotu oluyprum degisikler
(4,229 puan) tarafından
Tabi canim ya tembel bence sizden mi bekliyo her seyi, benimkide ilk evlendigimiz sene esimi aradi sabah kahvaltiya buraya gelirsiniz diye bi gittik kahvalti hazir degil mutfak temizliyo, geleceginizi bilmiyodum dedi kurban bayramiydi, zaten artik kurbanlara erken gidiliyo ilk gun toplu kahvalti olmuyo, ramazan bayraminda da kendi aileme gidiyoruz, benim ki biraz tembel beceriksiz birileri yapsada bende otursam yesem mantiginda
(6,827 puan) tarafından
Bize yikmaya calisiyo tabi canim zikkim yesin yani haa otur evini derle topla bi cay koy kahvaltilik koy otur bekle baktin biraz gec kaldik ara hadi oglum gelin cay soguyo de bu bi ayri aksam gitcez saat 7 gbi valla evde esime cocuguma yedirip gitcem birde ona hizmet edemem

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 318 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 233 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 280 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 241 göst.
5 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...