0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Bugün bayram ama ben hiç bunun sevincini yaşayamıyorum .hamileliğim son üç ayından beri hastayım hep .doğum yapalı 27gun oldu hergun bişey çıkıyor 27gundur nefes darlığı çekiyorum psikolojiktir diyolar genzim ağzım burnum akıyor bisey deil diuolar böbreklerim sanciyor usutmusundr diyip geçiştriyolar önemli bişey olsa bayilirsin ozaman doktora gidersin zaten diyolar catlattilar beni .yemek yerken takiliyordum boğazım göğsüm yanıyor du hamilelikten yok psikolojik dediler meğerse reflü olmuşum boğazım komple yara olmuş şimdide nefesim gidiyor aynı muamele .tam karar veriyorum doktora gideyim virüs kaparsan diyip aklımı katiyolar napacagimi şaştım .hiç iyilesmiuorum hasta olmasam bacağım yanıyor yada başıma bişey geliyor çok daraldim hergun oturup ölmeyi bekliyorum resmenn hergun bitiminde şükür bugünde bitti diyorum .şimdi kayinvalidemlerdeyim çok daraldim buraya yazmak istedim.hepizin bayramı mübarek olsun Rabbim huzur bereket mutluluk versin herkese inşallah banada tüm hastalara da şifa versin Rabbim

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canım virüs var diye ölümü mu beklicez valla ben gidiyorum mecbur kalınca tak maskeyi dikkat et bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Virüsten önce baska hastalıktan mi öleyim de git yani.cnm tak maskeni git doktora

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 374 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 295 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu