0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Arkadaşlar bundan iki yıl önce diyetle 25 kg vermiştim araya pamdemi girince 15 hop geri alındı tabi bünyem çok sever kiloyu.. Neyse baktım eski kiloma yani 90 kara doğru gidiyorum Bi dur dedim daha genç bir kadınım istediğimi giymiyorum bol kıyafet giyiyorum VS vs yaşım 27 bu arada geçen  bir nikaha gittik yaşı benden büyük bayanlar var fizik maşallah elbise falan giymişler çok özendim ve o gün karar verdim yani pazar günü zayıflayacaksın dedim ve o gün bu gündür yani 5 gündür tutuyorum kendimi ve alıştım az yemeye yani kendime hakimim şükür inşallah devamı gelir yani diyeceğim o ki gerçekten zayıflamanın ve istediğin kıyafeti giymenin kendini aynada beğenmenin tadı hiç bir yemekte yok inanın ayakkabılarım bile olmamaya başlamıştı 

7 Cevaplar

0 oy
(7,177 puan) tarafından
Bende başladım bugün Allahım muvaffak etsin. 15 kilo vermiştim beş kilosunu geri alınca bir dur dedim inşallah sütten kesene kadar bir 7 kilo verip sonrasında doktora gideceğim. Gecen sene gitmiştim metabolizma hızlandırıcı ilaç vercekti emzirdigim için olmadı . Bakalım heyecanliyim bir senedir bekliyorum nerdeyse (≧▽≦)
(7,177 puan) tarafından
#Meryem  valla illa ki vardır diye düşünüyorum
(35 puan) tarafından
Hangi doktor metobolizma hızlandırıcı veriyor?
(7,177 puan) tarafından
Mrys yok canım ya bende tam tersi verdikçe veresim geliyor ağzıma bir sey sürmek istemiyorum hoşuma gidiyor :)
(7,177 puan) tarafından
#Esila endokrin uzmanı
(228 puan) tarafından
Demekki herkeste farklı etki canm :)
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Gorumcem dugune elbıse almaya gotmıstı .ve magazada 46 beden yoktu ne gıyse olmuyordu . adamın abıyelerı cok guzeldı ama gorumcem asırı kıloluku olsugu ıcın ona olmuyordu rezıl oldu resmen zayıf olmak cok guzel ne gıysen oluyor . 
(507 puan) tarafından
Yok cnm 44 beden olmadı koca magazada elbıse bulamadı bıde 5 aylık hamıle gıbı gobegı vardı.
(7,177 puan) tarafından
Ama çok ayıp senin bu anlatis tarzın
(7,177 puan) tarafından
İsterse 9 aylık gibi göbeği olsun bu sadece onu ilgilendirir ve elbise bulamaması rezil olacak bir durum değil . Herkes 44 bedene sigmak zorunda mı sence ?
(507 puan) tarafından
Tabıkıde degıl . 50 benden gıyen tonlarca ınsan var . ama onun secımı yanlıs 44 beden olana magazada neden elbıse alırsnkı
tarafından
Heves etmiştir bir umut bakmak istemiştir kimseyi kınamayın ve bu şekilde rencide edici tabirle konuşmayın bence bizlerde kadınız ya ne bu aşağılama merakı :(
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Yaa bende tam diyete girip zayıflıyodum spor la 5 gitmişti hamile olma şoku geldi :)) 
(228 puan) tarafından
Olsun canım hamiş olsanda dikkat et
(1,217 puan) tarafından
Önceki gebelikte 10 kilo tek aldım inşallah bundada öyle olur
0 oy
tarafından
Kilo almaya müsait bir vücudunuz varsa tüp mide ameliyatı olmayı düşündünüz mü
(228 puan) tarafından
Tüm mide olamam hastane fobim var
tarafından
Anlıyorum beslenme çok önemli diyet süresince içtiğiniz suda çok önemli yeşil çaya devam edin ama spor ile destekleyin diyetinizi bence. Benim de salona gitme şansım yoktu dışarı çıkıp yürüme şansım da olmazdı hiç hep evde spor yaptım hareketler vs çok etkisini gördüm
(228 puan) tarafından
Evet hareket şart diyetin yanında şuan pek zamanım olmuyor spor için ama başlicam
tarafından
İnşallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız
(228 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(643 puan) tarafından
Şuan 72 kiloyum oğlum 10 aylık diyet için sutten kesmeyi bekliyorum 10 kilo versem kafi
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bnde dün gece Bi tanıdık sosyal medya hesabından ikinciye mi hamilesin diyince başladım sbahdan ama öyle Bi bünyem var ki çok yavaş kilo veriyorum 
0 oy
(6,953 puan) tarafından
Ne güzel canım inşallah istediğin kiloya ulaşırsın ben kilolu bir bayan olsam asla diyet yapamazdım herhalde azminize hayranım 
(228 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 845 göst.
0 oy
13 cevap 1,228 göst.
10 Şubat 2020 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde beynus4444 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy