0 oy
198 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (447 puan) tarafından

Kızlar eşim de bende iki yılda aşırı yıprandık normal villa tatili yapacaktık eşime pahalı geldi muhafazakar tarzda tatil yerleri onerisi varmı

Ne olur nispet olarak anlamayın rabbim herkese güzelinden tatil versin 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız ne o öyle uygun yerler lüks lüks lüksssss yerlerde yapın tatilinizi  :D

(447 puan) tarafından
Eşim kemer sıkalım diidi gecen yıl annesinide aldık kemer sıkılmadan güzelce tatil yapıldı şimdi kemer sık dıyo çıldırcam ama sakin kalıcam
tarafından
Kız boşver tatil olsun da  :)
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Banyo leğen limonata gözlük muhakkak alın hahaha çok uygun bu fırsat kaçmaz 
(447 puan) tarafından
Yaaa çik komik en iyi tatil :)))
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Denize sıfır bungalov ya da apart kiralayabilirsiniz, havuzu olanlar da oluyor, özel plajı olanlar da. Evin konforunu önemsemezsen fiyatlar uygun oluyo. 
0 oy
(225 puan) tarafından
Canim.valla uygun tatil yok hersey ucmus gidiyor.esim ayalardi haftaya pzt gidecez 3 gece 4 gun yalovada bi köyü hersey dahilmis.hamileyim diye uzaga da gidemiyoruz.orasi bile cok pahali 3 küsur verdi
(1,690 puan) tarafından
Ayy yalovada nereye geliyorsunuz ben yalovada yaşıyorum :) :)
(225 puan) tarafından
Rizom tatil köyüne canimm
(1,690 puan) tarafından
Ay benim eski iş yerim :) :) :)
(225 puan) tarafından
Aaa guzel mi nasil canim
(1,690 puan) tarafından
Benim çalıştığım dönemde güzeldi kuzum, havuzunda aqua parkı falan vardı.. Erkekler havuzu açıktaydı, kadınlarınki kapalı bir yerdeydi.. Muhafazakar aileler için çok uygun bir yer.. Şuanki durumunu bilmiyorum ama.. Ben 10 sene önce çalıştım orada.. Bar kısmındaydım.. Yalova nın merkezinde bir otel.. Sahile falan inebilirsiniz kolayca..
0 oy
(12,893 puan) tarafından
Biz kısmetse gidiyoruz cuma günü 

Kalkan da muhafazakar villalara 

Gideceğimiz villa en uygunu villa algı 2 kişilik 
(447 puan) tarafından
En uygunu bu ayda 8 den başlıyor
0 oy
tarafından
Kaplıca ılıca tarzı bi yer olabilir
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Yani 5 yıldızlılara alışmışsan şimdi söyleyeceğim yeri beğenmezsin ama uygun demişsin çevremdeki en uygun tesettür oteli yazicam sana. 

Alanya Tuğra Suit Otel. Bak bi netten fotolarına bana yaz. Kadınlar havuzu ayrı kompleks yeri ayrı. Tatlıları muhteşem ;D
(447 puan) tarafından
Tatil yapmadım ki 5 yıldıza falan bakmıyorum aile ortamına uygun olsun deniz olsun ağaç olsun yeter bu arada onu kuzenim de demişti bakayım
(11,089 puan) tarafından
Ağaç yok ama diğerleri var:) gelirsen haber et şu an yanındayım otelin mesela
0 oy
tarafından
20 bin lira olmayan tatile tatil demem ben xjdkd
(447 puan) tarafından
Yani dimi ben de işte 40 binden aşası kesmez beni

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
30 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
2 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
18 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
7 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

378,309 soru

11,323,174 cevap

34,773 kullanıcı

...