0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (772 puan) tarafından
Burda herkesin bir sorunu var malesef gönül isterki hiçbirimizin sorunu olmasın. Ama olmuyor malesef. Eșim biraz önce uyku yüzünden kalbimi kırdı anlamıyorum sorun bende mi? İși gereği iki haftadır gece çalıșıyor bu hafta ikinci haftası geceleyin 12 de iș bașı yapıyor sabahleyin saat 9 da evde oluyor. Çoğunlukla gelir gelmez yatıp uyuyor 6,7 gibi kaldırıyorum akșam yemek yesin hemde biraz vakit geçirelim diye. Ama o beni tersledi biraz önce  ben yarın sabaha kadar çalıșıcam bırak beni bi diye. Birde hamileyim. Üstelik bayram bayram. Ne hakkı var diye kendi kendime soruyorum șuan. Gerçekten bütün sinirlerim boșaldı birden. Uyurken geberecek herhalde. 

4 Cevaplar

+1 oy
(506 puan) tarafından
canim valla bosver bu sekilde biz kadinlar ince dusunup birlikte vakit gecirelim diye ugrasiriz kendilerinin umru degil. sen de koy cayini kahveni ac guzel bir film otur karnindaki bebisinle izle. 
(772 puan) tarafından
Cok dogru
-Reklam-
+1 oy
(84 puan) tarafından
Şuan çoğumuz aynıyız inan ki. Hamilelik de üzerine eklenince tam oluyor. Sürekli işleri var meşguller biz de ilgi bekliyoruz. Olmayınca da insan üzülüyor tabi. 
(772 puan) tarafından
Keske beklemesek. Daha bir cekilir olurdu.
+1 oy
(1,897 puan) tarafından
Bazen hiç takmamak hasret birakmak gerkiyor 

Seninkide o model

Erkekler iyilikten anlamaz 

Sen hiçbir zaman kale almayacaksin keyfine bak yemeğini ye aç olan yemek vaktinde uyanıp zikkimlansin
(772 puan) tarafından
Cok dogru soyluyorsun biliyormusun ama onuda denedim. Evden cikarken ekmek arasi yapip yedigini gorunce icip parcalandi galiba ben cok merhametliyim oyuzden boyle oluyor.
0 oy
(937 puan) tarafından
Bir sene boyunca gece vardiyasında çalıştım gece çalışmak zordur gündüz 12 saat da uyusan dinlenemezsin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 407 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 322 göst.
29 Kasım 2020 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 509 göst.