0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
2 cocugum var biri 2 yasında biri 4 aylık ikiside durmuyor cok huysuz cocuklar gece yatagı nasıl ediyorum bilmiyorum kayınvalıdem le yasıyorum kendisi dısarı cıkıyor telefon konusuyor dısarı bahcede falan ugrasıyor ben ıkı cocuga bakıyorum ev var ıs var yetısemıyorum bugun de kucuk oglum uyumadı durmuyor ev falan o bicim darmadağın az önce dısarı dan geldi daha hıc bir şey yapmamış falan diyor mutfakta sesi geliyor hep boyle yapıyor agzı bı insanın hıc susmazmı dır dır dır aksama kadar bide onun konusması var ayrı eve cıkma imkanım yok maalesef olsa su dakika cıkardım ama yok ne yapabılırım nolur akıl verın bana 

9 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bi işin ucundanda sen tut ölmezsinya görüyosun iste çocuklardan yapamıyorum de lafını vermezsen daha ağır laflar duyacaksın ilerde bunu unutma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin huzursuzluğundan etkileniyo olabilir mi acaba çocuklar canım. Sen stres yaptığın için onlarda öyledir belki kaynanayla zor yaşamak ama ezdirme kendni ona susma cevap ver susarsan hep dha fazlasını söyleme hakkı görür kendinde sana. 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Sesini çıkartacaksın o zaman kuzum ben oğluma bakıyorum sen evi topla şükür ben siler tozları alırım diyeceksin kendi ağzınla yaptıracaksın yoksa bubboyle gider yıprandığınla kalırsın 
0 oy
tarafından
ay bdnimde kizim 2 oglum 4 aylik.ayniymisiz ilk cumleni okudlyunca hemdn yazayim defim.dur devaminida oxucam simdi
0 oy
(94 puan) tarafından
Allahtan  sabır dile allah yardımcın olsun
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Öylesineanlıyorum seni Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
Ohoo lafını esirgeme. Lafını çekersen daha çoook Duyarsin böyle şeyler
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Inşallah bir an evvel kendinize ait bir ev bir yuvanız olur..
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Çocuklar uyuyunca birer kahve yap al karşına güzelce konuş anne sen böyle yaptığın zaman ben çok üzülüyorum çocukların ikisi de çok küçük hem eve hem onlara yetişemiyorum birbirimize destek olsak de birimiz çocuklara bakarken birimiz iş yapalım de huzurumuz kaçmasın gül gibi yaşayıp gidelim de canım

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 309 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 819 göst.
31 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bastet (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 507 göst.