0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (2,332 puan) tarafından
Kızım sabahtan beri durmadan ağlıyo ama hasta olduğundan değil babası için. eşim, kayinbabamlarin kurbanını tutmaya çalışırken İnek birden kalkınca eşimi yere atmış, ordakiler de marifet gibi videoya çekmişler. Kızıma da bunu izletince korkmuş, eşim gelene kadar babama noldu, babam nerde diye ağladı. Bi ara uyudu kapıyı çarptılar onun sesine de korkup uyandı ağladı. Hiç bu kadar gözyaşı dökmemişti kurban olduğum. Allah rızası için dua edin yavruma

10 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yaa görüntü konustursaydinjz içi rahat ederdi yavruşun
(2,332 puan) tarafından
Konuştuk canım ama daha çok ağladı. O videodan çok etkilendi ya
(6,859 puan) tarafından
Şaka yapmışlar vs de Cnm ne bilim ne kdrlik çocuğunuz bilemedm
(2,332 puan) tarafından
Kız ne şakası bi verdiğimiz vardı ki önüne geçti bir şey olmamış eşime ya ama hepsi dalga geçiyorlardı her yere atmışlardı o videoyu bi de. 3 yaşına yaklaşıyo kızım
-Reklam-
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Ay niye izlettiler çocuğa. Valla travma olmuştur ve kolay unutamaz. Benim kizim evde ufak bir yangın atlattik 1 ay boyunca ağlayarak uyandi yandı diye. Babasınin iyi olduğunu görsün rahatlar biraz daha. Geçmiş olsun bu arada. 
(2,332 puan) tarafından
Ay hiç sorma canım. Cahil insanlara ne diyeyim ki. Babası geldi zaten eve ama geldiğinde giysileri berbattı yine şaşırdı korktu. Allahıma çok şükür Eşime bir şey olmadı. Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Oyy kîyamam yaa okudum canım inşallah sakinleşir 
(2,332 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Kıyamam yaa:( bu gece babasıyla uyusun artık 
(2,332 puan) tarafından
Öyle yaptık canım teşekkür ederim
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Kıyamam yaaa sabah komşu keserken kızım ı oraya götürdüler anne koyun gitmiş dedi ona açıklamayı yapmadım eşime de sakın kestik deme anlar korkar dedim. Allah üstünde ki korkuyu gidersin inşallah 
(2,332 puan) tarafından
Ay hiç sorma canım amin inşallah. Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Saf saf şeyler ya ne diye izletirler çocuğa Allah aşkına resmen travma yaratmışlar çocukta yarın öbür gün vejeteryan olacak ineğe karşı kin besleyecek mesela belki haayvanlari sevmeyecek yani altindan bir suru şey çıkacak dusuncesizler ya 
(2,332 puan) tarafından
Hiç sorma canım. Çok kötü oldu çocuğum. Gece ağlamaktan kustu artık. Öyle şeyler olmaz inşallah diye dua ediyorum
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sen 7 defa ayetel kürsi oku üfle sonrada felak nas oku korkusu geçer elinle de başını mest et 

Bende ayetel kürsi okuycam ona inşaallah şifa olur kuzuma 
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Okudum Rabbim korkularını gidersin. Yazık küçücük çocuğa babasının o hali izletilir mi tabi korkar. Hele bi de babaya düşkünse... Sen de içtiği suya ayetel kürsi oku da içir canım üstüne de oku sürekli 
(2,332 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
O videoyu çekip izletenlerin aklına sokayım. İnşallah gecer korkusu canım geçmiş olsun
(2,332 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Kötü olmuş canm etkilenmiş demekki sakinleştirmeye calis anlat şaka yaomislar falan diye çocuklarda etki birakiyor böyle şeyler 
(2,332 puan) tarafından
Evet çok kötü oldu hem de. Anlattım canım ama pek fayda etmedi malesef

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 617 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Minakaloji (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 266 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,775 puan) tarafından soruldu

378,071 soru

11,316,008 cevap

34,757 kullanıcı

...