0 oy
279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Afedersiniz tuvalete gittim küçük abdest için sonra klozeti kontrol ediyorum kanama vs bisey gelmis mi diye yoktu 

Elimi yikadiktan sonra ayaklarimida yikadım lavaboya kaldirdim yani ayağimi şişmiş ve kırmizi minik seyler cikmis 3 gündür kasiniyolar soguk su tutunca rahatliyorum iste banyodan ciktim bi islaklik hissettim baktım kanlı akıntı nisan mı bu günlük ped taktım bkliyorum eşime söylemedim o cok panik yapıyo cvp bekliyorum napim şimdi ben dün baya bi bebek kasıldı ve sanci fln girdi kasığıma
Gebelik haftası 39+5

8 Cevaplar

+1 oy
(3,024 puan) tarafından
Evet nişan canım. Sancıların düzenli ve sıklaşınca hemen git. Hastane yakın mı uzak mı bilmiyorum. Ama uzaksa ona göre ayarla kendini. Nişan geldi diye hemen gitmene gerek yok. Suyun gelirse hiç bekleme git. Sancılarını takip et. Zaten haftan dolmak üzere son hazırlıklarını yap. Eşinin uzak bi yere gitme planı varsa ertelesin. Yalnız kalma. Bide sancın çok değil sanırım işi gücü bırakıp uyu bol bol dinlen şuan enerji topla. Rabbim bir avazda kurtarsın inşaallah sağ salim alırsın kucağına. 
tarafından
Tm sancim belden hafiften başladı dün gün boyu vajinada sızlama vardi zaten akşamda bebekte kasılma
Hastane yarim saat 40dk fln eşim yanimda
Amin inşAllah cümlemiz
-Reklam-
0 oy
(232 puan) tarafından

Evet nişann 

tarafından
Peki napim şimdi bebek hareketli hıçkırıyo
Bide hafiften ağrim mi ne geliyo blkide korkudan bilemedim
(232 puan) tarafından
Öncelikle sakin ol doktoruna nişanının geldiğini söyle ben nişanım geldikten 1 gün sonra doğuma gittim sende sancılarını bekle eğer doktorun gel kontrol edelim derse git açılman varmı baksın ağrıların nerde sırttan kasığa doğru mu vuruyor yoksa kasıktan sırta doğrumu?
tarafından
Doktorum yok tayini cikti ondan sonra baska bitanesine gittim o da numarasini vermedi bise olursa gelirsin bni sriyolar fln 4.500 istediler orayada gitmedim deete gittim oda izne cikcam bise olursa acile gel dedi
EŞŞEK ŞANSIM İŞTE :)
Ağrı belden geliyo galiba
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Nişan gibi geldi canım bildiğim kadarıyla ilk hamileligm tam bilgim yok ama
tarafından
Yinede sağolasin bnimde ilk acemilik :)
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Agri belden giriyorsa dogum başlamiş duş al hemen hastaneye git.  :)
tarafından
Aldim gitcem sağolun duânızı eksik etmeyin :(
0 oy
tarafından
Nişan sanirim canm bence doktira gt derim hayrli dogumlarn olsn ins 
tarafından
Amin inşAllah duş aldim gitcem duâlarınıza talibim
0 oy
tarafından
Nişan  kuzum  banyoya gir ılik Bi duş  al sancilarinı  siklaştirır
tarafından
Aldım yoldayım belim agrıyodu git gide artıyo ayakda durunca hemen oturma istegi oluyo ya öyle bel agrisi
tarafından
Doğum baslamiş olabilir canım bir avazda  sağ salim  doğur inşallah yavrunu
tarafından
Amin inşAllah Allah razı olsun kanala girmis ama acilmam yok sancıda 5dk inmeli öyle gel dedi evdeyim
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Hemen hastaneye git yatisini yaptır millet evde sanciyi bekle demiş ama doğum haftan gelmiş de geçiyor koş git bence evden daha güvenli kontrol ettir bebeği çok tehlikeli bir hafta Allah korusun kaka olayı var yani korkma bir şey olmaz ama eşin de yanindaysa evde durma git bebise de bakarlar 
tarafından
Yoldayım bel ağrim artıyo insAllah sağ salim alirim kucgima dua et lutfen sağolasin simdiden
(1,856 puan) tarafından
İlk doğum mu
tarafından
Evet 21 yaşındayım
(1,856 puan) tarafından
İlk doğum genelde ikinciye oranla biraz daha geç oluyor kişiden kişiye fark var tabi
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Nişan canım Nisan.

Hastaneye git.

Günün de gelmiş zaten 

Allah'ın izniyle geliyo bebiş.
tarafından
Gidiyorum inşAllah cok sagolun dua edin ❤
(13,570 puan) tarafından
Hadi kuşum hiç bekleme 2 hafta önce Nisan geldi hemen gittim 6 cm açıklıkla hemen doğumhaneye yatisim yapıldı snnde öyle olsun insallah
tarafından
Daha dogum sancisi degilmis acilmada yok kasilma sancin 5dk inerse fln gel dedi
(13,570 puan) tarafından
Anladm cnm hadi bakalm güzel haberlerle haber vermek nasip olsun insalah :)
tarafından
Amin inşAllah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 180 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Posedion (1,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 352 göst.
0 oy
4 cevap 174 göst.
0 oy
15 cevap 181 göst.