0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (1,987 puan) tarafından
Az önce lavaboya girdim sapsarı ve baya yapışkan sümük gibi bir şey geldi. Çok hafif bir yerde pembelik vardı gibi dikkat edemedim korktum galiba. Ama sarımsı olan şey çok yapışkandı sizce nişan mı? Dün gittiğimde bie cm açıklık vardı. Eve gönderdi. Şu an 40+2 haftalığız.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyük ihtimal canim
(1,987 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
-Reklam-
0 oy
(8,722 puan) tarafından
Evet nisanın geldi doğru hastaneye kos
(1,987 puan) tarafından
Eşim işten çıktı kuzum yolda gelsin gidicez
(8,722 puan) tarafından
Hadi gozunaydin acikligin varmış o yüzden hastaneye gitmen gerekiyor acikligin olmasa evde bekle derdim artik sira sende doğum yapınca doğum postunu bekliyoruz bakalım seninki nasıl olcak :))))
(1,987 puan) tarafından
Eşim gelmek üzere bakalım açacağım o postu inşallah :) ben de açıklık için gitmek istedim yoksa sancımı beklerdim. Hafif hafif geliyor gidiyor ama sancıdan çok rahim baskısı var müthiş hem de
(1,987 puan) tarafından
2 cm olmuş sancı da çıkıyor yatış verirler mi sizce
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Büyük ihtimalle o canim sağlıkla kucağına al inşallah,doğumun yakındır :)<3

(1,987 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Anlattığın kadarıyla nişan canım
(1,987 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
tarafından
Allah bi avazda kurtarsın inşallah cinsiyetiniz nedir ve Allah rızası için çocuklarıma dua edermisin hastalarda
(1,987 puan) tarafından
Erkek kuzum. Rabbim şafi ismiyle şifa versin kuzum hemencecik iyileşip ayağa kalksınlar inşallah
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Hadi Rabbim sağ salim kavuştursun kuzum. Bizlere dua etmeyi unutma benim adım tugba bu arada Rabbim güzel doğumlar versin. Gelen nisanın bu arada 
(1,987 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzumm rabbim isteyene versin bekleyenin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Evet nişan, Allah evladını islama bagislasin 
(1,987 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 141 göst.
0 oy
15 cevap 250 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
27 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 634 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu

377,833 soru

11,309,228 cevap

34,741 kullanıcı

...