0 oy
680 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Çok doluyum gerçekten yeni doğum yaptim sayılır iki aylık bebeğim var 

Kaynanama gitmek istemiyorum istemiyor 

Ev çöp evi resmen fareler böcekler karıncalar cirit atıyor 

Yatak çarşaf asla yikanmiyor 

Ev rutubetli duvarlar küflü bebeğim hasta olacak 

Kaynanama gitsem yalnız da değil görümcem gorumcemin kocası , kaynım kaynimin eşi üç tane ayrı çocuk her biri her gittiğimde cocuguma ya vuruyor ya karnını siktıriyor , kucağa ver diyorlar yok diyorum izin vermiyorum asla dokunmalarina ama iki saniye bile başından ayrilmiyorlar yoruluyorum kaynanamin evi hep öyle gitsin kendi cocuklari tabi ama beni zorlamasinlar ben gitmek istemiyorum iğreniyorum evden temizleyen yok ben de temizlemem kızı yapsın banane 

Neymiş adetmis arefe geceleri hep onlarda kalacakmısiz bende oğlun gelsin hafta sonu kalsın bayramda kalsın dedim alttan laf vurdum inşallah anlamıştır 

Eşim hiç birini görmüyor çocuğa vuruyorlar diyorum çocuk onlar anlamazlar diyor e ben vursunlar diye mi doğurdum rutubet kokusunda büyüsün diye mi doğurdum 

Ve ayrıca kaynanam asla çocuklarından ayrılmıyor sürekli beraberler ben pek gitmiyorum ama gittim mi de kanser olup dönüyorum eşimi ikna etmem lazım ne olur bana akıl verin nasıl yapicam :((( 

Yurtseven kardeşler gibiler hiç ayrılmadan geziyorlar utanmasalar hep beraber tuvalete banyoya giricekler çok yoruldum 

21 Cevaplar

0 oy
(1,766 puan) tarafından
Kinlli bir insanım demişsin sen kinin le devam et nereye kadar hepimizin gideceği yer belli, el atın beraber temizle bitsin sen onalrı utandır, bu yaptığınla 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 615 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Alp (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 365 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 649 göst.
26 Kasım 2020 Aile kategorisinde Elifnur06 (317 puan) tarafından soruldu

382,883 soru