0 oy
672 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Çok doluyum gerçekten yeni doğum yaptim sayılır iki aylık bebeğim var 

Kaynanama gitmek istemiyorum istemiyor 

Ev çöp evi resmen fareler böcekler karıncalar cirit atıyor 

Yatak çarşaf asla yikanmiyor 

Ev rutubetli duvarlar küflü bebeğim hasta olacak 

Kaynanama gitsem yalnız da değil görümcem gorumcemin kocası , kaynım kaynimin eşi üç tane ayrı çocuk her biri her gittiğimde cocuguma ya vuruyor ya karnını siktıriyor , kucağa ver diyorlar yok diyorum izin vermiyorum asla dokunmalarina ama iki saniye bile başından ayrilmiyorlar yoruluyorum kaynanamin evi hep öyle gitsin kendi cocuklari tabi ama beni zorlamasinlar ben gitmek istemiyorum iğreniyorum evden temizleyen yok ben de temizlemem kızı yapsın banane 

Neymiş adetmis arefe geceleri hep onlarda kalacakmısiz bende oğlun gelsin hafta sonu kalsın bayramda kalsın dedim alttan laf vurdum inşallah anlamıştır 

Eşim hiç birini görmüyor çocuğa vuruyorlar diyorum çocuk onlar anlamazlar diyor e ben vursunlar diye mi doğurdum rutubet kokusunda büyüsün diye mi doğurdum 

Ve ayrıca kaynanam asla çocuklarından ayrılmıyor sürekli beraberler ben pek gitmiyorum ama gittim mi de kanser olup dönüyorum eşimi ikna etmem lazım ne olur bana akıl verin nasıl yapicam :((( 

Yurtseven kardeşler gibiler hiç ayrılmadan geziyorlar utanmasalar hep beraber tuvalete banyoya giricekler çok yoruldum 

21 Cevaplar

+3 oy
(866 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya madem pis ne olur ki siz el atsaniz veya gorumcenize söyleyip beraber yapsanız banane kızı yapsın nedir ya 

Bu şekilde hayat sürülmez ya ömrün boyunca mi gitmeyeceksin ne kadar uzak kalabilirsin ki
(1,320 puan) tarafından
Valla kusura bakma ben yapmam kinli bir insanım
O benim anneme iftira attı
Geçti karşımıza güldü kızıyla
Oturup birde evini temizleyemem bana yaptıklarını bilmiyorsun
Kızıyla yesin dolaşsın ben temizlik yapayım oldu enayi derler adama valla
(866 puan) tarafından
Tabiki aranızda ne geçtiğini bilemem ama dediğim gibi ne kadar gitmeyebilir sin ki daha iki aylık biraz daha büyüsün sık sık görmek isterler çağırmak isterler bilemiyorum
-Reklam-
+2 oy
(2,375 puan) tarafından

Gitme anasini satayim :D

(1,320 puan) tarafından
Ahahaha gitmicem eşim sorun çıkarır diye korkuyorum
Eşimden memnunum aramız bozulsun istemiyorum
(2,375 puan) tarafından
Yere yat kivran hasdeyem de   :-))  heryerim tökiliyir   :-)))
(1,320 puan) tarafından
Ahahsjdjfjjf çok tatlısın
(2,375 puan) tarafından
Valla napican   :-)))
0 oy
(13,920 puan) tarafından
Canim kac yıllik gelinsin bilmiyorum ama sen simdi gitmesen ve daha onceleri gidiyorsan simdi mi geldi aklina pis oldugu derler. Keske daha cocugun yokken rahat edemiyorum diye temizlik yapsaydin onlarda anlardi pis olduklarini. 
0 oy
tarafından
Bebek ateşledi hasta falan de o kalabalıkta nasıl bakcam de.
0 oy
(771 puan) tarafından
Ayy aynı beni anlatmışsın valla bende kalabalık hiç sevmem 3 kızı var hepsinim toplam 8 çocuk bide yaramazlar benim çocuk tek olduğu için yaklaşmıyo pek onlarda istiyo hep beraber olalım ama ben sevmiyorum o kadar kalabalık hem ruhen hem fiziken yoruluyorum gürültü ses kaldiramiyorum sende hastayım de çocuk durmuyo falan de gitmeyiver olmadi
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben bi bu bayramda gitmedim, o da sıkıntı oldu.. Gitsen bi dert, gitmesen bi dert.. O yüzden verecek akıl bulamıyorum, Allah yardımcın olsun.. Kısa mesafeyse gidip çok durmadan dön
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Yurt seven kardeşler gibiler çok.gukdum bunu yaaa kusura bakma.. Canım gitme gerçekten bırak tatlı dille güzellikle anlat eşinin huyununum iyinsen bilirsin sert mı yumuşakmı neyden anlarsa artık
0 oy
(447 puan) tarafından
Bence fazla abartıyorsunuz canım eşinin yerine koy kendini bütün aile bir arada ama karısı ailesini begenmiyor ben çocukların eline hep verdim basında durdum sürce sorun gormuyırm dunyaya Bi bebek gelmiş ve herkes onu merak ediyor gorumacılıgı alıyorum ama fazlası herkesi kırar seni yorar nacizane fikrim 
0 oy
(13 puan) tarafından
GITME CANIM COVID VAR ZATEN ARA KUTLA YETER BEN DAHA ARAMADIM BILE SEBEBLERI VAR KALMAK ZORUNDA DEGILSIN BEBEGIN HASTA OLURSA KIM YANICAK SEN ESINE COCUGUM KUCUK SACMALAMA ANLAYISLA KARSILIYCAK HERALDE DE 
0 oy
(907 puan) tarafından
Kız yılda bir gece bilemedin iki gece gidip aylarca kalmiyordun ya ! Bazı şeyleri sen eşin için huzurlu bir yuvan için yapmalısın canım.Bir iki gece sık dişini gel,eşin mutlu olur o mutlu olursa sende mutlu olursun bunun size faydası var canım,sevmezsin o başka ama şöyle düşün kendi mutlulugum için bir iki gün katlan bir yıl mutlu yaşa,sonrasında bebisi görmek isteyen kendisi gelsin yada gider bir saat oturur kalkarsın ayda bir
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Valla yk kardeşler gibi de olsa olmasa her kurban bayramı kaynanagil bize gelir sadece dışarda kesenlerin başında eşimle durur:D 1 gün hem çocuk uyut, hem et kovaları yıka, öğle akşam et bulaşıkları bana ait mecburum yıkarım, çünkü eşimle annesi balkonda eti kemiği ayırırlar yinede sağolsunlar, :angel: keşke kaynatamda olsaydı:'( 1yıl olacak. 

0 oy
tarafından
Yani ne dicegimi bilemedm ama ben sizin yerinizde olsam gidip.evi temizleyip öyle otururdm en azindan bebeginizin sagligi icin
0 oy
tarafından
Ahhaaa cok güldüm Yurtseven kardeşler gibi :) 
0 oy
tarafından
Hwrkes sana swn git temizle demis ama kendi cocuklari el atmiyosa gelinim diye yapmak zorunda degilsin evi pisse bebegin var küçük gitmek zorundada degilsin lendi anen olsa onada gitmezsin ayrimcilik ile alakasi yok gitme ben olsaydım bende gitmezdim
0 oy
(74 puan) tarafından
Bogazim agriyo atesim var corona testi yapiyim ben iyi degilim de zaten coronasin diye goturmez ahhahah ama aksamdan hazirla cantayi felan sanki gitmek istiyosun ama hasta oldun gece gibi yap
0 oy
(5,220 puan) tarafından

valla eşine açık açık diycen orası çok pis bende 2 aylıı bebeyi bırakıp temizlik yapamam çocukta orda mikrop kapar belliki kürt vurup çingen oynuyo o evde ne gerek varki huzursuz olmaya eşin sana anlayış göstericektir bebek için konuştun mu bu şekilde hiç

0 oy
(1,559 puan) tarafından

Boşverrr gitmeeee amaaan salla gitsinn :D

0 oy
(415 puan) tarafından
Aynı beni anlatmışsın canım ya benimde gidesim yok bebek küçük alıyor lar kucağına oturtuyor kardeşi sıkıyorlar eşimde çocuk o diyor daha 40 günlük beni bırakıyorlar odaya kapıyı kapatıp hepsi eglenyior değişik haller mecbur eşim için gidiyorum
0 oy
tarafından
Valla cnm kocanla Aran iyimis bu yüzden çok bozulur şimdi gitmeden de kocanla evli kaldığın sürece hayatında olacaklar..ev bu pis diyosun temizlemem diyosun..onlar memnun o halden belliki .. temizligi kendin için yapicaksin bebeğin için başka çarem yok..yada kocanla kavgayı göze alıp gitmiceksin..bazı şeyleri gormuyo belliki..göruyodur yada işine gelmiyodur .erkekler böyle ..gitmesende senin ailene sıra geldiğinde kocamda dana misilleme yapabilir 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gidersen namertsin :D hastayım de korona oldum galiba de iki kıvran yatakta bahane mi yok yav :D 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 614 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Alp (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 357 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 646 göst.
26 Kasım 2020 Aile kategorisinde Elifnur06 (317 puan) tarafından soruldu

380,892 soru

11,403,867 cevap