0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Günlerdir kaynanam çagırıyor sürekli dıye konu açıyordum.Neyse konuştum ve çagırmıyor artık. Dün eşimin ailesine bayramlaşmaya gittik. Sonra benim aileme gittik. Akşam eşim tekrar gitti ve gece döndü. Sabahta diyorki hadi bizimkilere kahvaltıya gidelim. Hiçbirşey demedim. Lafa gelince benim annemi kendi annesi gibi sever. Ama ne benım annemı arar ne de bu kadar sık gider. Hayır ailesinin ne özelliği var ben sürekli oraya gidecegim. Sonra aradan zaman geçti. Kahvaltıya gidelim diye şaka yaptın dimi dedim. Güldü. Gidelim desem koşar. Evet 35 yaşında anakuzusu halaa. 1 sene olacak halaa her fırsatta oraya gitme derdinde. İlginç. Ha gidince de annesi yok bunu getir bunu götür sürekli bişeyler söylüyor bana. Ben artık pek birşey yemiyorum onlarda

4 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Sorun eşinde malesef aynen sürekli sureklide gidilmezki dün gormusunuz bugun gerek yok yani aman boşver he de gec 
(169 puan) tarafından
Yaa geceye kadar oradaydı. Ayıp yani. Sabah gitsem kalkmıyor bi de ordan. Aşırı anacı ya. Ya kendi istedıgın kadar gıtsın de bana bulaşmasın. Ben istemeden götüremıyor artık beni
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Kizlar çok küçük şeyler değil mi bunlar ne var ki bişey getirip götürsen neremiz eksilir
(169 puan) tarafından
Zaten yapıyorum da sürekli böyle bısey yaptırma capasında. O kalkmadan ben kalkıyorum hep
(770 puan) tarafından
O küçük şeylere alıştırınca bir süre sonra tepene çıkıyolar hizmetçi gibi görüyorlar fazla yüz vermemek lazım eli ayağı tutan herkes yapsın bir zahmet isini hasta olur bisey olur o zaman yapılır ya da ufak tefek işler ama eli ayağı tutarken evini ocağını temizletende abartıyı bence boşver fazla yüz verme sen
(169 puan) tarafından
Büyük konuşmuyorum o kadarı yapmam. Eşek kadar oglu var yatıyor akşama kadar işsiz o yapsın.Evet evet eskıden böyle degıldi.Bende mesafelıyım öyle canciger asla degılım. Çünkü bak basta cok samımıydım. Evime uzaktan da olsa karısma ya basladı. Her haltı soruyor meraklı.
0 oy
(54 puan) tarafından
Anneyle oğul arasına bu kadar girmeyin derim sizde bir annesiniz zamanı geldiğinde o zman anlarsanız ,

Sizinde çocuklarınız evlendiğinde sizin yanınıza gelmediğinde onları suçlamayın yok neden gelmiyor neden oğlum veya kızım bana değer vermiyor falan filan öyle devam eder o zamanda şimdiki gibi konuşabilecekmisiniz?
(169 puan) tarafından
Tamamda dün sabah gıttık, aksam gıttı. Ertesı sabah neden gene gıdıyor. Benım anneme yazık degıl mı. O zaman benım anneme gıdınce mırın kırın etmeyecek. Erkek aılesı dıye üstün falan degıl benım annemden.
(54 puan) tarafından
Elbetteki üstün değil herkesin ailesi kendine özel üstünlük yalnızca Allah'a mahsus ama böyle şeyleri sorun etmeye gerek yok benm fikrim, insanların öyle dertleri varki  insan kendi derdine dert demeyi unutuyor böyle küçük şeylere kafa yordukça yorulur bunalır insan o yüzden biraz rahat olun :)
(169 puan) tarafından
Eskisinden rahatım. Artık direk hayır sen git diyorum. Sürekli gıdınce mutlu olmuyorum. Annem benım yalnız. O da beklıyor sürekli. Anneme fırsat buldukça gıdecegım
0 oy
(1,826 puan) tarafından

Postu okudum da bence sorun bende :)) ciddiyim.. Ben de esıme diyorum surekli hadi annenlere gidelim diye  arada beni kızdırır kaynanam ama saflıgından ne kostugynu bilmiyorlar bazen ailece huylarını bıldgmden takmıyorum esımın annesi neticede ya iyi Olcam ya iyi Olcam 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 601 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Acemi annee (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,315 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Meryemebrar (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 358 göst.
0 oy
11 cevap 575 göst.
25 Ekim 2019 Aile kategorisinde Öylebirisi (649 puan) tarafından soruldu