+1 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Kahvaltuya esim beni disariya bi cafeye götürdü cocuklari anneme biraktik basbasa gidelim dedik farklilik olsun dedik cok mutlu gittim 3 kiz 1 adam eldi adam orta yasli  kizlar mini etekli kirmizi taytli boyle cok acik bariz acik ve cok bakimliydi ilk bakistan eskort olduklari cok belliydi belki bana oyle geliyordur dedim sonra esim lavaboya gitti hemen yan masamiz lldugu icin ses duyuluyordu su musteri bu evde oluruz gibisinden  gorseniz 15 16 yasindalar en en fazla 18 olsunlar hayatlarinin baharinda nasil dusmisler bu isin icine  annemin evinde bu bardagi kaldirmazdim dedi biri ic cekti cok uzuldum hala kendime gelemedim hala

Ben boyle insanlara cok uzuluyorum yeri eliyor kocamizi istemiyoruz halimiz olmuyor bir cok erkekle cok zor allah kimseyi dusurmesin keske kimse dusmese boyle bir hale 

4 Cevaplar

+2 oy
(5,721 puan) tarafından
Kimse istemez o duruma gelsin onlarda istemezdir. Rabbim yolumuzdan şaşırtmasın bizleri büyük konuşmaya gelmiyor hayat:(
(689 puan) tarafından
Aynen oyle hic buyuk konusmucaksin hic
(5,721 puan) tarafından
Tabiki canım benim hepimizin evladı var yaa
-Reklam-
+2 oy
(48,459 puan) tarafından
bende hep bunun icin dua ediyorum Rabbim evlatlarımızı korusun. bizimde evin altinda kuaför var onun icin diyorlar küçük yasta kizlari düşürüyor diye 
(689 puan) tarafından
Hic mi bacisi anasi evladi yok nasil bir vicdan nasil bir insanlik
(5,721 puan) tarafından
Ay Allah korusun evlatlarımızı ikbosum yaa:(
(48,459 puan) tarafından
amin aynurum amin. görsen kuaförde kac tane kiz calisiyo ama dogru düzgün musteri yok karinin altında son model arabalar degisiyo her ay. ust.kat.komsuyla.kavga ettiler onun kizi dedi araştırdım istanbuldan küçük kizlari düşüruyomus diye kadinin suratina tukuresim var gordukce
(5,721 puan) tarafından
Off keşke Delil olsa insan hakliyken haksiz duruma düşmek istemiyor. Allah yardım etsin.. bayramınız mübarek olsun canım benimm
(48,459 puan) tarafından
sagol canim benim sanada hayirli bayramlar
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla canım büyük konuşmak istemiyorum tabi ama çoğunluk olarak da çok kazanc için lüx yaşam için kendi tercihleri oluyor. En son müge nin programında izlemişsindir. Aleyna çakıroplunu. Ailesi çıkıp bir bir anlattı. Uzman cavuş abisi bile sürekli para yollarmış amq o bunla yetşnmezmiş. Babası kızısa9eve dönsün diye davalar acmış ama evde tutmak ne mümkün. Onu gibi pek çoğu daha programa çıkmıştı. Çoğunun da kendi söylediği kendi tercihleri oldugu yönündeydi. Sadece bar pavyon değil artık masaj salonları da var orda da kızlar calışıyor. Günlük kazancları çok ama çok fazla ve genellikle yaşlı müşteri geliyor. Bir ara dikkatimi çekti bu iş nedir diye arastırdım da ordan bilgi edindim.. Eskiden ayakkabı alamazdık şu renkli lastik ayakkabıları şimdi de illa herşeyin markası olsun istiyoruz... Nesil de değişti. Okuyana da iş kalmadı. Yani aslında hayat bir noktada o kızlarımızı bu hayata da sürüklüyor.. Yani ne bilelim. Allah yardımcımız olsun. Evlatlarımızı korusun 
(5,721 puan) tarafından
Dediğinde doğru birşey kuzum çok kotu birseu ya çocuklarımıza yetinmeyi öğretmemiz lazim
(689 puan) tarafından
Amin insallah evlatlarimizi korisun cok zor bir durum ya
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım yeni nesil çok farklı yani biz böyle değildik edepsizliğin adı ergenlik olmuş bugün eşime gömlek almaya gittik tezgahtar kız kasada ki çocuğa belimde gamze var görmek ister misin deyip pantolondan içini gösterdi çok şaşırdık eşimle o an göz göze geldik herşey açık açık yaşanıyor bu çağdan hiç hoşnut değilim eskiden gizli olurdu bilmezdin haberin olmazdı şimdi herşey ortalıkta yaşanıyor ve bir popülerlik var bu yöne doğru insanlar farklı ve özel olmak için o tarafa yöneliyor kız erkeği elinde tutmak için ilişkiye giriyor erkek çocukları travestilere özenip gay oluyor 15 16 yaşında erkekler makyaj yapıp ağızlarını eğerek konuşuyor bunların hepsi rahatlıktan özgürlük sevdasından giderek lezbiyenlik gaylik çoğalıyor fakirlikten çoğu mahallede fuhuş yapmaya başlayan para bozdurma bahanesiyle erkeklere yanaşan kadınlar bedava birşeyler peşinde koşan evli barklı kadınlar var insanlar gün geçtikçe daha da arsızlaşıyor artık Türk toplumu olarak değerlerimizi kaybediyoruz 
tarafından
Söylediklerin o kadar gerçek ki malesef
(4,698 puan) tarafından
Korkuyorum çok korkuyorum gelecek beni huzursuz ediyor eskiyi arar olduk keşke namuslu olmak edepli ahlaklı olmak moda olsa ben kimsenin giyimini yadırgamazdım helede kızların giyimine hevestir şort giysin derdim ama artık çok fazla abartıyorlar içleri gözüküyor tayt modası çıktı çıkalı kızlar taytlarını vicdanına kadar çekip her yerleri belli oluyor bugün kilolu bir kadının taytından poposu görünüyordu incecik tayt giymiş içinde çamaşır bile yok biz pantolon giyerken sırt çantası uzun yelek giyerdik belli olmasın kıçımız diye ya sapığı var uğursuzu belalısı var davetiye çıkarıyor resmen evli adamlara bakıp yanındaki karısını görmezden geliyorlar erkekler kızlardan daha edepli olmuş kızlar erkeklerin peşinde koşuyor erkekler artık kadınlara saygı duymuyor kızlık denen olgu önemliydi erkekler senden çekinirdi artık öyle bir dünya yok kızlar teklif ediyor geleceğimiz mahvoluyor iyi yetiştirilmiş evlatlarımız olsun diyoruz ama dışarıda o kadar çok kanı bozuk insan var ki isyan ettiriyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 826 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 326 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 558 göst.
8 Mart 2020 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 178 göst.