0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (391 puan) tarafından
Kizlar ben bin lira zar zor topladım az biliyorum ama yatırım olarak kullanmak istiyorum ve değeri artsın istiyorum altın al demeyin koyacak yerim yok kart üzeri nasıl yapabilirim  nasıl çoğaltabilirim bu parayi

11 Cevaplar

+1 oy
(48,657 puan) tarafından
altini neden koyacak yerin yok bir küçük ve yarim gram olur minicik koy cüzdanına
(48,657 puan) tarafından
baska türlü artmaz ki dolar euro falan alman lazim yine görür al altin annene emanet et
(391 puan) tarafından
Annemle aramda günlük yol var
(48,657 puan) tarafından
parani nerde sakliyosun peki
(391 puan) tarafından
Telefonun arkasına koydum kuzu üstüne de kap taktim ama artık olmuyo
(48,657 puan) tarafından
kiz bin lira oyle zor durur orda. altini daha iyi saklarsin gardırobun ustune falan koy bulursun sen gizli yer
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kız bin tlye bir tane altın olur zaten yaptırıp saklarsin çeyrek nolcak
(391 puan) tarafından
Bende isterim Kuzum  ama yok sıkıntı olur görürse esim nerden aldin der iş buyur
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Altın hesabı açabilirsin canım cep şube üzerinden
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Küçücük altına yermi bulamıcan kız en ideali bi çeyrek bi gram yaptır valla az daha toplayıp 
(391 puan) tarafından
Canım yer var ama aramaci insanlarda var
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Çeyrek al eşinin görmeyeceği aklına gelmeyecek bi yere sakla mercimek yada pirincin varsa kavanoza koy onuda içine at nerden bilecek
0 oy
(5,220 puan) tarafından
altın yada dolar hesabı açtırıp oraya atabilirsin. kart falanda bulundırmana gerek yok
0 oy
tarafından
Bende senin gibi başlamıştım nasıl değerlendire bilirim diye üstüne 70bin TL borcum oldu :) hesap aç hesabında dolar yada altın olarak kalsın 
(391 puan) tarafından
Nasil yani kiz
tarafından
Bi yatırım yerinde batırdım üstüne borç parayı batırdım onu ödüyorum 1 yılım kaldı bitmesine :)
0 oy
tarafından
Çoğu aynı şeyi söylemiş 1 küçük altını nasil saklayamazsin hayret evde zaten minik birsey 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Euro al dustugunu hic gormedim hala yukseliste yaz google son 3 ayda euro hareketleri diye
0 oy
(171 puan) tarafından
Benimde paran vardı her seferinde ceyrek alıp gardırop cekmecesinin altina koydun beze sarıp orasi asla aklına gelmez benimki etrafi arıyor orasi zor ama 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Altın yaptır gardropun içindeki demire sakla elbise askısı olan demire
(791 puan) tarafından
Akılı fikir :]

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 539 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
0 oy
46 cevap 844 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 634 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (802 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...